Sorodne objave

Četrtek 26. januarja 2006 je bil še posebej uspešen za člane ekipe policijskega veteranskega društva SEVER za Koroško, ki so na državnem prvenstvu delavcev policije, članov Združenja SEVER in delavcev Ministrstva za notranje zadeve Republike Slovenije, dosegli izjemno drugo mesto med devetimi ekipami Združenja SEVER.

Člani ekipe so v posameznih kategorijah osvojili tri medalje. V ženski kategoriji do 45 let je Majda SELINŠEK osvojila 2. mesto, pa Lidija KOREN pa je bila 3. V moški kategoriji nad 45 let je Bojan BRICMAN osvojil 3 mesto.

060203-Sever01

Majda SELINŠEK (2. mesto) in Lidija KOREN (3. mesto)

060203-Sever02

Bojan BRICMAN (3. mesto)

060203-Sever03

Pokal za osvojeno 2. mesto med ekipami Združenja SEVER

060203-Sever04

Člani ekipe P.V.D. SEVER za Koroško

Izjemen športni dosežek članov P.V.D. Sever za Koroško na smučarskih tekmovanju v Mariboru, sodijo v širok okvir športnih uspehov društva, ki je tudi na poletnih tekmovanjih vseh veteranskih društev Slovenije doseglo najboljše uvrstitve. Vsi ti dosežki prepričujejo o pravilnosti delovanja policijskih veteranov, ki je poleg »resnih veteranskih tem«, usmerjeno v druženje članstva in krepitev športnega duha.