Sorodne objave

Generalni direktor policije Janko Goršek je danes, 14. julija 2011, sprejel v policiji zaposlenega vrhunskega športnika Mitjo Kosovelja, ki je na svetovnem prvenstvu v gorskem maratonu osvojil zlato medaljo.

IMG 0068m

Mitja Kosovelj je prvo mesto na svetovnem prvenstvu v gorskem maratonu v Podbrdu osvojil po 3 urah 22 minutah in 32 sekundah teka po 37 kilometrov dolgi progi in si tako po bronasti v Angliji priboril še svojo drugo medaljo na svetovnih prvenstvih v tej športni disciplini.

Mitja

Tekači so svojo preizkušnjo začeli v Petrovem Brdu, do cilja v Podbrdu pa je bilo treba opraviti z več kot pet kilometrsko višinsko razliko in vzponom na 1630 metrov visoki Porezen. Da je šlo za izjemno zahtevno tekmovanje, se je ob današnjem sprejemu strinjal tudi generalni direktor policije Janko Goršek, ki je Mitji Kosovelju čestital in mu zaželel še veliko vrhunskih rezultatov.