Sorodne objave

V spomin na padli Pohorski bataljon je bilo v soboto, 31. januarja 2009, na znameniti Osankarici tekmovanje v smučarskem teku.

090202-Osankarica01

Na progo na Arehu smo se podali tudi policisti Policijske postaje Lendava Dejan Slana, Igor Belcl in Danijel Novak. Proga, ki je bila dolga 6 km, je bila zelo zahtevna, polna vzponov in spustov.

Glede na snežne razmere v pokrajini ob Muri in ravnine brez konca smo ocenili, da so naše možnosti za vidnejši uspeh majhne. A zgodilo se je pravo malo presenečenje. Policisti Policijske postaje Lendava smo v kategoriji ''policisti ekipno'' osvojili 1. mesto in dokazali, da je mogoče z močno voljo in ''policijsko trmo'' veliko doseči.

Presenečenja nad zmago ni skrival niti glavni napovedovalec, ki je na podelitvi pokalov svoje začudenje izrazil z vprašanjem: ''Ja kje ste pa te vi trenirali?''