V sklopu športnih tekmovanj med enotami Policijske uprave Celje, ki smo jih letos ponovno uvedli je Policijska postaja Laško letos organizirala tekmovanje v streljanju z zračno puško.

Sodelovali so posamezniki in ekipe vseh policijskih postaj in notranjih organizacijskih enot PU Celje, ekipa Območnega sindikata in ekipa Veteranskega združenja Sever. Tekmovanje se je odvijalo na strelišču strelskega društva Dušana Poženela iz Rečice pri Laškem. Odziv je bil velik, saj je v 16 ekipah sodelovalo kar 51 strelcev.

Absolutni zmagovalec letošnjega tekmovanja je bil Marjan Ojsteršek iz PP Laško s 179 krogi, s krogom manj se je na drugo mesto uvrstil Martin Fevžer iz Slovenskih Konjic. Tretje mesto je z 177 krogi zasedel Jože Pavlič na četrtem mestu je tekmovanje končal Ivan Ržen iz PP Laško, peto mesto pa si je "pristreljal" Miran Bizjak - Sever Celje.

V ženski konkurenci je s 168 krogi slavila Dragica Hriberšek PP Velenje, na drugem mestu je bila Marjanca Pinter iz PP Šentjur s 163 krogi in tretja Tacer Tanja PPP s 156 osvojenimi krogi.