Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Javni shodi in prireditve
Javni shodi in prireditve

Seznam javnih shodov in prireditev


Opis: SPOZNAJMO SE, PRAZNUJMO SKUPAJ
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: ČEŠMINOV PARK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA DOMŽALE
Vodja zbiranja: REPANŠEK VIDO
Začetek prireditve 23.04.2014 ob 16.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 3. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: ODBOJKARSKE TEKME III LIGE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ODBOJKARSKI KLUB MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: ROŽMAN EVA
Začetek prireditve 24.03.2016 ob 18.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO LIGA U 9-U 19
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK OB STADIONU MATIJE GUBCA V KRŠKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE KRŠKO
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 19.04.2016 ob 17.00 uri
Konec prireditve 19.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME NK DRAVA PTUJ
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: MESTNI STADION, ČUČKOVA 7, PTUJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB DRAVA PTUJ
Vodja zbiranja: ZAJŠEK PETER
Začetek prireditve 07.08.2016 ob 17.30 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 19.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME JESENSKI DEL PRVENSTVA
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: JESENSKI DEL PRVENSTVA V NOGOMETU - GORENJSKA LIGA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD JESENICE, NOGOMETNI KLUB JESENICE
Vodja zbiranja: AVDIČ FIKRET
Začetek prireditve 03.09.2016 ob 17.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO ODBOJKA II.LIGA
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: DVORANA OŠ LIVADE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ODBOJKARSKI KLUB IZOLA
Vodja zbiranja: PEŠIĆ TIHOMIR
Začetek prireditve 08.10.2016 ob 17.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 2. DOL ČLANSKE - ODBOJKA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA GIMNAZIJE BEŽIGRAD, PERIČEVA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: KUMER GREGOR
Začetek prireditve 29.10.2016 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: ZUNANJE MESTNO DRSALIŠČE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, STOLPNIŠKA ULICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LUCKY LUKA D.O.O., RIMSKA C. 16, LJ
Vodja zbiranja: KLASINC LUKA
Začetek prireditve 05.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 23.59 uri


Opis: ZIMSKA NOGOMETNA LIGA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER TRIGLAV, VODOVODNA 25
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNI CENTER TRIGLAV, VODOVODNA 25 LJ
Vodja zbiranja: PUNGRČAR BOŠTJAN
Začetek prireditve 07.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: NOG.TEKME V FUTSALU ZA OTROKE PODČETRTE
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - PODČETRTEK
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA V PODČETRTKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: K NK IMENO
Vodja zbiranja: KAJBA FREDI
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: IZOLA - IZOLA
Podrobna lokacija: STADION V IZOLI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MLADINSKI NOGOMETNI KLUB IZOLA
Vodja zbiranja: ALEŠ FRANČEŠKIN
Začetek prireditve 18.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: FESTIVAL GLAZERJEVI DNEVI 2017
Kraj: RUŠE - RUŠE
Podrobna lokacija: DOM KULTURE RUŠE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CEZMA RUŠE
Vodja zbiranja: ANDREJ PETER
Začetek prireditve 23.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 02.00 uri


Opis: 20 LET ČETRTKOVE PODOKNICE
Kraj: ŽALEC - VRANSKO
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA VRANSKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: UNICO&CO D.O.O
Vodja zbiranja: POJAVNIK MATEJ
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 23.59 uri


Opis: DAN ODPRTIH VRAT DRUŠTVA SOŽITJE
Kraj: ČRNOMELJ - ČRNOMELJ
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE KOLODVORSKA CESTA 34, ČRNOMELJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO SOŽITJE BELA KRAJINA
Vodja zbiranja: DOMITROVIČ HELENA
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 13.00 uri


Opis: DJ GLASBA V ROLLBAR
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LOKAL ROLLBAR BTC, ŠMARTINSKA 152, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MEGACIKLON D.O.O., ŠMARTINSKA 152, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: SLAPAR GREGOR
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 01.00 uri


Opis: DOBRODELNI KONCERT.
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: POSAVSKI MUZEJ BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LIONS KLUB BREŽICE
Vodja zbiranja: VREČAR ZORČIČ NATAŠA
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 21.30 uri


Opis: DOGODKI V OKVIRU CITY CENTRE DOCTOR
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: MESTNI TRG 15, IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA MLADINSKI RAZVOJ IDRIJA 2020
Vodja zbiranja: STRAUS MATEVŽ
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: GLASBENI VEČR S BLAGNE HAJNI
Kraj: /
Podrobna lokacija: BAR KOLENC, GLAVNA CESTA 25, MIRNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KAMONT D.O.O.
Vodja zbiranja: GAČNIK KARMEN
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 03.00 uri


Opis: HOKEJSKA TEKMA FINALE, DB SLO U18
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA PODMEŽAKLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HD JESENICE
Vodja zbiranja: LUKAN MARKO
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 21.30 uri


Opis: KOMEMORACIJA V STRUNJANU
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: STRUNJAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA PIRAN
Vodja zbiranja: TRAMPUŠ NINA
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 13.30 uri


Opis: KONCERT OB MATERINSKEM DNEVU
Kraj: MOZIRJE - GORNJI GRAD
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM BOČNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO DRUŠTVO BOČNA
Vodja zbiranja: UGOVŠEK ANITA
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 21.30 uri


Opis: NASTOP HARMONIKAŠA PRED GOSTILNO BOR
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: PRED GOSTILNO BOR V KRANJSKI GORI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HIT LARIX, D.D
Vodja zbiranja: POŽENEL ERNEST
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: NASTOP PEVSKEGA ZBORA
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: PEVSKI ZBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO LJUDSKE PEVKE MAVRICA
Vodja zbiranja: TRDAN LJUDMILA
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: NASTOP PEVSKEGA ZBORA KONCA VAS
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: OŠ STARA CERKEV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: VAŠKO DRUŠTVO KONCA VAS, KONCA VAS 18, KOČEVJE
Vodja zbiranja: KUŽNIK MIRJANA
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: OD SRCA K SRCU
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA MOZIRJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JVIZ MOZIRJE
Vodja zbiranja: KRAJNER MARIJA
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 18.30 uri


Opis: ODPRTA KUHNA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: POGAČARJEV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OLAM D.O.O.
Vodja zbiranja: KOCHAVY ALMA
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: PODELITEV LISTINE
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM BLANCA, BLANCA 31, UE SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OŠ BLANCA
Vodja zbiranja: VINCENC FRANC
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: POZDRAV POMLADI
Kraj: LAŠKO - LAŠKO
Podrobna lokacija: DOM SVOBODE ZIDANI MOST
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO DRUŠTVO SVOBODA
Vodja zbiranja: ZOREC MARJAN
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: PRAZNOVANJE MATERINSKEGA DNE
Kraj: ŽALEC - ŽALEC
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OSNOVNE ŠOLE TRJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KRAJEVNA SKUPNOST GALICIJA
Vodja zbiranja: VIPAVC PETER
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: PREDVAJANJE GLASBE IZ ZVOČNIKOV
Kraj: AH JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: NA TERASI IN PARKIRNEM PROSTORU PRED PUBOM GODEC V RATEČ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 2MS OZVOČENJE ROMAN MLINAR S.P
Vodja zbiranja: MLINAR ROMAN
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: PRIREDITEV OB MATERINSKEM DNEVU
Kraj: RUŠE - LOVRENC NA POHORJU
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM JOŽETA PETRUNA LOVRENC NA POHORJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA LOVRENC NA POHORJU
Vodja zbiranja: SUŠEC TOMAŽ
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 19.30 uri


Opis: PROSLAVA OB MATERINSKEM DNEVU
Kraj: PTUJ - JURŠINCI
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA OSNOVNE ŠOLE JURŠINCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA JURŠINCI
Vodja zbiranja: KAUČIČ ALOJZIJ
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 18.30 uri


Opis: TEKME DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA GIMNAZIJE SLOVENJ GRADEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD OK SLOVENJ GRADEC
Vodja zbiranja: ŽUGELJ DARKO
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME ČLANSKE EKIPE RD SLOVAN V 1B LIGI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DVORANA RD SLOVAN NA GORTANOVI ULICI 21 V LJUBLJANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO SLOVAN, GORTANOVA ULICA 21, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: DUJIĆ GORAN
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: USODNA PLATNA - VESELOIGRA
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: FESTIVALNA DVORANA BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD E-NOTA
Vodja zbiranja: VODNJOV META
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: ŠPORTNO PLESNI NASTOP OTROK IN VZGOJITE
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: IVANČNA GORICA, CESTA OBČINE HIRSCHAID 6
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L VRTEC IVANČNA GORICA
Vodja zbiranja: KOVAČEK BRANKA
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 24.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 24.03.2017 ob 12.00 uri


Opis: "MATERINSKI DAN" - DRAMSKA IGRA
Kraj: RADLJE OB DRAVI - MUTA
Podrobna lokacija: AVLA OŠ MUTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO MUTA
Vodja zbiranja: LAZNIK KRISTJAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: 1. SLOVENSKA FLOORBALL LIGA
Kraj: VRHNIKA - VRHNIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ANTON MARTIN SLOMŠEK VRHNIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN BOROVNICA
Vodja zbiranja: PRISTAVEC ANŽE
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: 1.SLOVENSKA FUTSAL LIGA-MLADI
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SŠ CENTER PTUJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FUTSAL CLUB PTUJ
Vodja zbiranja: DRLJAČA GORDANA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: 17.TRADICIONALNI KARATE TURNIR-TANIN OP
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI DOM V SEVNICI, PRVOMAJSKA ULICA 15
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E KLUB BORILNIH VEŠČIN SEVNICA, KOZJANSKA ULICA 11, SEVNICA
Vodja zbiranja: ZIDARIČ MARJA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 06.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: 22 TEK NA SV. PRIMOŽ
Kraj: KAMNIK - KAMNIK
Podrobna lokacija: TEK NA SV. PRIMOŽ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB GORSKIH TEKAČEV PAPEŽ
Vodja zbiranja: URH IVAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 14.00 uri


Opis: 3. SLOVENSKA LIGA - VZHOD
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: LJUTOMER, I. SLOVENSKEGA TABORA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LJUTOMER
Vodja zbiranja: PODGORELEC CIRIL
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: 3. SNL ZAHOD - SPOMLADANSKI DEL
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: ŠC TRNOVO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ILIRSKA BISTRICA
Vodja zbiranja: URH MILENA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: 4. NOGOMETNI TURNIR
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TURNIR U8-U12
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN OLIMPIJA LJUBLJANA
Vodja zbiranja: RIZVIĆ HAJRUDIN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: BADMINTON A-B TURNIR, 3. TURNIR U15
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA MEDVODE, OTROVRHARJEVA 4, MEDVODE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BADMINTON KLUB MEDVODE, CKS 12, MEDVODE
Vodja zbiranja: ŠREKL MATEVŽ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM V LUKOVICI
Kraj: DOMŽALE - LUKOVICA
Podrobna lokacija: V NEPOSREDNI BLIŽINI GOSTILNE PRI BEVCU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JEMEC DUŠAN S.P., STARI TRG 10, LUKOVICA
Vodja zbiranja: JEMEC DUŠAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 14.00 uri


Opis: DOGODKI V OKVIRU CITY CENTRE DOCTOR
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: MESTNI TRG 15, IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA MLADINSKI RAZVOJ IDRIJA 2020
Vodja zbiranja: STRAUS MATEVŽ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: DRAMSKA PREDSTAVA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DVORANA CENTER ZALOG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD SVOBODA ZALOG
Vodja zbiranja: SKUK ALEKSANDER JURIJ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 23.59 uri


Opis: DRUŽENJE OB DOBRI GLASBI
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: PRED STANOVANJSKO HIŠO NA NASLOVU RATEČE 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MATEJA KAKER
Vodja zbiranja: KAKER MATEJA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: DRŽAVNI TURNIR JU-JITSU
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: VOJAŠNICA EDVARDA PEPERKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO JU-JITSU OLIMPIJA
Vodja zbiranja: GOSTOJIĆ MILOŠ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 08.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO TEK NA SMUČEH
Kraj: RADOVLJICA - BOHINJ
Podrobna lokacija: BIATLONSKI CENTER POKLJUKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TSK BLED
Vodja zbiranja: POKLUKAR VINKO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V KEGLJANJU ZA POSAME
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: KEGLJIŠČE RUDAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: Z KEGLJAŠKI KLUB RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: IZGORŠEK ZVONE
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V NAMIZNEM TENISU
Kraj: CERKNICA - CERKNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA CERKNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PING PONG KLUB RAKEK
Vodja zbiranja: KOVŠCA PETER
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: DWEGUSTACIA PIVA Z SKUPINO MANIACS
Kraj: LJUBLJANA - BREZOVICA
Podrobna lokacija: DOM KRAJANOV BERA NA PODPEŠKI CESTI 380, NOTRANJE GORICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB ŠTUDENTOV BREZOVICA
Vodja zbiranja: VIDMAR MATEVŽ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 04.00 uri


Opis: FESTIVAL GLAZERJEVI DNEVI 2017
Kraj: RUŠE - RUŠE
Podrobna lokacija: DOM KULTURE RUŠE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CEZMA RUŠE
Vodja zbiranja: ANDREJ PETER
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 02.00 uri


Opis: FIT SATURDAY PARTY
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK SEŽANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD ZA ŠPORT, TURIZEM IN PROSTI ČAS
Vodja zbiranja: DRAGAN BOŽO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: FUTSAL TEKMA
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: DVORANA TRATA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB STRIPY
Vodja zbiranja: RAMOVŠ KRIŠTOF
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: FUTSAL TEKME
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: TEKME KONČNICE 1. SFL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST
Vodja zbiranja: VELIŠČEK BRANKO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: GLASBENA PRIREDITEV "MAMA, HVALA"
Kraj: NOVO MESTO - NOVO MESTO
Podrobna lokacija: DVORANA OTOČEC, GRAJSKA CESTA 2, 8222 OTOČEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RGL D.O.O.
Vodja zbiranja: KUHAR MATIC
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: GLASBENI KONCERT
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: GLASBENI KONCERT WERNER Z GOSTI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KAORI D.O.O.
Vodja zbiranja: URANKAR VESNA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: GLEDALIŠKA PREDSTAVA NEŽKA SE ŽENI
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: PRVAČINA 48
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO UPOKOJENCEV PRVAČINA
Vodja zbiranja: KRUŠIČ JANKO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 18.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: IGRA - VAŠKO ŽIVLJENJE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: DOMAČIJA MEDVED, PODKUM 66
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KD PODKUM, PODKUM 16
Vodja zbiranja: KOS MATEJA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: IGRANJE NOGOMETNIH TEKEM
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: ŠOLSKI CENTER CELJE, SPORTNA DVORANA LAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI NOGOMETNI KLUB CELJE
Vodja zbiranja: STANTE AMADEO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: IZ GRABNA NA BRITOF
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: ČEČOVJE 5 KMKC KOMPLEKS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB KOROŠKIH ŠTUDENTOV
Vodja zbiranja: KNEZ MARKO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 02.00 uri


Opis: JAY LUMEN
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: MARCO POLO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: D KONEKT D.O.O
Vodja zbiranja: BEGANOVIĆ DAVID
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 23.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 07.00 uri


Opis: KONCERT GLASBENIH SKUPIN
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: GRAJSKA KLET ORMOŽ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO ALTERNATIVNI KLUB ORMOŽ
Vodja zbiranja: BOGŠA MARTIN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 03.00 uri


Opis: KONCERT IVAN ZAK
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: DISKOTEKA OXYGEN, LJUTOMER, JERUZALEMSKA 13
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠIC, GOSTINSKE STORITVE D.O.O.,LJUTOMER
Vodja zbiranja: VRBANČIČ MATEJ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 04.00 uri


Opis: KONCERT KLAPE RIŠPET IN JASNA ZLOKIČ
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: CELJE, DEČKOVA CESTA 1
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SVEGOS D.O.O.
Vodja zbiranja: CVETKO JURE
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 01.00 uri


Opis: KONCERT SKUPINE DEMOLITION GROUP
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MB, VETRINJSKA UL. 30, VETRINJSKI DVOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOOPERATIVA PERON
Vodja zbiranja: MAGDIČ MARTINA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 01.00 uri


Opis: KONCERT TANJE ŽAGAR
Kraj: PESNICA - PESNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SLADKI VRH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: STUDIO GONG D.O.O.
Vodja zbiranja: ŠARAC MIHAILO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.30 uri


Opis: KONCERT V HOTELU ŽONTA
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: HOTEL ŽONTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OLYMP TOURS D.O.O
Vodja zbiranja: HAJDER ALISA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 04.00 uri


Opis: KONCERT, INVASION FROM THE EAST
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: CENTER MLADIH KOPER, GREGORČIČEVA ULICA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: IZTOK BAJC
Vodja zbiranja: BAJC IZTOK
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 23.59 uri


Opis: KONGERENCA POVAZANI
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: FESTIVALNA DVORANA LENT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZVEŠ
Vodja zbiranja: ZELENJAK BRANISLAV
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: KONČNICE HOKEJSKIH TEKEM DP MLADI U-12
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: DVORANA PODMEŽAKLA JESENICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HOKEJSKO DRUŠTVO JESENICE
Vodja zbiranja: LUKAN MARKO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKA TEKMA
Kraj: CERKNICA - BLOKE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BLOŠKI SMUČAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKI KLUB BLOKE NOVOLIT
Vodja zbiranja: MAROLT BORIS
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 18.45 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.45 uri


Opis: KULTURNA PRIREDITEV
Kraj: LENDAVA - TURNIŠČE
Podrobna lokacija: PRIREDITEV OB DNEVU ŽENA IN MATERINSKI DAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA TURNIŠČE
Vodja zbiranja: JERALA ZVER VESNA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: LIGA 3. SNL- SEVER POMLAD 2016/2017
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: LIGA 3. SNL SEVER POMLAD 2016/2017
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOROŠKA NK FUŽINAR
Vodja zbiranja: JEHART BOJAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: MATERINSKI DAN
Kraj: MURSKA SOBOTA - BELTINCI
Podrobna lokacija: RAVENSKA CESTA 1A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO UPOKOJENCEV BELTINCI
Vodja zbiranja: SRAKA STANKO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 14.00 uri


Opis: MATERINSKI DAN
Kraj: MURSKA SOBOTA - ŠALOVCI
Podrobna lokacija: VAŠKO GASILSKI DOM BUDINCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD BUDINCI
Vodja zbiranja: NEMEŠ DAMJANA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 23.30 uri


Opis: MATERINSKI DAN
Kraj: RIBNICA - RIBNICA
Podrobna lokacija: DVORANA DC-16 DOLENJA VAS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD FRANCE ZBAŠNIK
Vodja zbiranja: PODGORELEC FELIKS
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: MOČ GLASBE NAS ZDRUŽUJE
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: ŠD LENART
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: K LJUBITELJEV GLASBE
Vodja zbiranja: POŠTRAK DENIS
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: NASTOP HARMONIKAŠA PRED GOSTILNO BOR
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: PRED GOSTILNO BOR V KRANJSKI GORI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HIT LARIX, D.D
Vodja zbiranja: POŽENEL ERNEST
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.30 uri


Opis: NOGOMETNA TEKMA 3 SNL-SEVER
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: RŠC POLENA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LENART
Vodja zbiranja: KETIŠ ROBERT
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE VERŽEJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 13.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 1. LIGE MNZ MB -POMLAD
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION NK PECA PRISTAVA 2 ČRNA NA KOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK PECA
Vodja zbiranja: FAJMUT PRIMOŽ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3 SNL
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGROŠČE BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BLED
Vodja zbiranja: VOVK MIRAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3 SNL- ZAHOD
Kraj: AJDOVŠČINA - VIPAVA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION NK VIPAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB VIPAVA
Vodja zbiranja: PANIČ DOMINIK
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3.SNL IN 1.SŽNL
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: NOGOMETNE TEKME V MARCU, APRILU IN MAJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB VELESOVO
Vodja zbiranja: KLINC DARKO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NA SV. KATARINI
Kraj: ARAN KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: SV. KATARINA, NOGOMETNO IGRIŠČE NA JADRANSKI CESTI V ANK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ANKARAN HRVATINI
Vodja zbiranja: FLORJANČIČ URŠKA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ND DRAVINJA
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA, DOBRAVA PRI KONJICAH 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: PODKRAJŠEK BOJAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NOGOMETNE ŠOLE
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO GORICA
Vodja zbiranja: FABJAN PETER
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME U-15 IN U-17
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU DOMŽALE, POMOŽNO IGRIŠČE DOMŽALE IHAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK DOMŽALE, DOMŽALE, KOPALIŠKA 4,
Vodja zbiranja: JEKLIC TINA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME VSEH SELEKCIJ NK MONS C
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: IGRIŠČA V ŠPORTNEM PARKU ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L ŠPORTNI PARK ROGATEC
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 15.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANSKE 3.SNL
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: TEKME 3.SNL ZA ČLANE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KOROŠKA DRAVOGRAD
Vodja zbiranja: DAMIŠ BOŠTJAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME
Kraj: LJUBLJANA - BREZOVICA
Podrobna lokacija: BALON, ŠOLSKA ULICA 15, BREZOVICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZOVICA
Vodja zbiranja: KUŠAR ALEŠ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME 2. IN 3. DOL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠD GIB, DRENIKOVA 32
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: KUMER GREGOR
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: OLDIES GOLDIES
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: TOP BAR HRAŠKA 19 LESCE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: IR.TECH, D.O.O. TRŽAŠKA 2 LESCE
Vodja zbiranja: ROZMAN VASJA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 04.00 uri


Opis: POGOVORNO KULTURNI VEČER
Kraj: METLIKA - METLIKA
Podrobna lokacija: CESTA XV. BRIGADE 2, METLIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KZ METLIKA
Vodja zbiranja: LEGAN JANŽEKOVIČ MARTINA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: POHOD PO STOPINJAH VALENTINA STANIČA
Kraj: NOVA GORICA - KANAL OB SOČI
Podrobna lokacija: SOLKAN-SBOTIN-KANAL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PD VALENTIN STANIČ KANAL
Vodja zbiranja: KRPAN EGON
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 06.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: POTOPISNO PREDAVANJ,
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: POTOPISNO PREDAVANJE, NASTOPI IGRALCEV V STANDU UP
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: POINT, IGOR DRVARIČ S.P., VEŠČICA 5.D, MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: DRVARIČ IGOR
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 01.00 uri


Opis: PREDVAJANJE GLASBE IZ ZVOČNIKOV
Kraj: AH JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: NA TERASI IN PARKIRNEM PROSTORU PRED PUBOM GODEC V RATEČ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 2MS OZVOČENJE ROMAN MLINAR S.P
Vodja zbiranja: MLINAR ROMAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: PRIKAZ TWIRLING ŠPORTA
Kraj: SLOVENSKA BISTRICA - SLOVENSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: 2.KVALIFIKACIJE ZA DP V TWIRLINGU SLOVENIJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TWIRLING KLUB SAŠO SLOVENSKA BISTRICA
Vodja zbiranja: KOPIVNIK SAŠO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: PRIREDITEV OB 10 OBLETNICI
Kraj: VELENJE - ŠOŠTANJ
Podrobna lokacija: KARBA BAR V ŠOŠTANJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KARMEN KMETIČ SP
Vodja zbiranja: KMETIČ KARMEN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 03.00 uri


Opis: PRIREDITVE V TELEVADNICI
Kraj: VELENJE - VELENJE
Podrobna lokacija: IZVEDBA TEKMOVANJA KOŠARKARSKEGA KLUBA ELEKTRA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA
Vodja zbiranja: BREZNIK STANE
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 23.55 uri


Opis: PROSLAVA 74. LETNICE BITKE V J. ŽLEBU
Kraj: RIBNICA - RIBNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER RIBNICA, RIBNICA, MAJNIKOVA ULICA 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZB NOB RIBNICA
Vodja zbiranja: DIVJAK DANIEL
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri


Opis: PROSLAVA OB MATERINSKEM DNEVU
Kraj: PTUJ - ŽETALE
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA ŽETALE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA ŽETALE
Vodja zbiranja: SIMONIČ STEINER MILICA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: PRVENSTVENA ROKOMETNA TEKMA
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: TEKMOVANJE ČLANSKE EKIPE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB VELIKA NEDELJA
Vodja zbiranja: KUMER PRIMOŽ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: PRVENSTVENA TEKMA 3. SNL-VZHOD
Kraj: LENDAVA - LENDAVA
Podrobna lokacija: TEKMA ČLANSKIH EKIP NK NAFTA-NK TROMEJNIK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ND LENDAVA 1903
Vodja zbiranja: POZSGAJ FRANC
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 1SML
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: KUŽNIK GORAZD
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 14.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV NK BRINJE GROSUPLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BRINJE GROSUPLJE
Vodja zbiranja: ČALETA DENIS
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV NK BRINJE GROSUPLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BRINJE GROSUPLJE
Vodja zbiranja: ČALETA DENIS
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: RAZPORED NOG.TEKEM 1 LIGE U-15 ZAHOD
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK POLICE-IGRIŠČE Z UMETNO TRAVO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ND PRIMORJE
Vodja zbiranja: UROŠ PINTAR
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 13.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: IVANČNA GORICA, CESTA OBČINE HIRSCHAID 1
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK SVIŠ IVANČNA GORICA
Vodja zbiranja: KOŠIR BOŠTJAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 10.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: METLIKA - METLIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ METLIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB METLIKA
Vodja zbiranja: GORIČANAC LJUBINKO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME RD ALPLES
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŽELEZNIKI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŽELEZNIKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD ALPLES ŽELEZNIKI
Vodja zbiranja: RANT VILIJEM
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME RK ČRNOMELJ
Kraj: ČRNOMELJ - ČRNOMELJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SREDNJE ŠOLE, KIDRIČEVA 18A, ČRNOMELJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMENI KLUB ČRNOMELJ
Vodja zbiranja: KAVŠEK ANDREJ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME SEZONE 2016 - 2017
Kraj: GORNJA RADGONA - RADENCI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADENCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK AR/CONT G. RADGONA
Vodja zbiranja: RAUTER SAŠO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME STAREJŠE DEKLICE ZAHOD
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER AJDOVŠČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ROKOMETNI KLUB MLINOTEST AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: VODOPIVEC IVAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ČLANSKE EKIPE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: SMUČ.TEKMOVANJE POD STORŽIČEM IN SEJA
Kraj: TRŽIČ - TRŽIČ
Podrobna lokacija: KS LOM POD STORŽIČEM, OKOLICA PL. DOMA IN DOM KRAJANOV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GRS TRŽIČ
Vodja zbiranja: ŠTAMCAR PRIMOŽ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 08.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: SMUČARSKO TEKMOVANJE REG. SMUČARJEV
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - ZREČE
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE JASA NA KTC ROGLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMUČARSKO DRUŠTVO UNIOR CELJE
Vodja zbiranja: WEBER GAŠPER
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 14.00 uri


Opis: TEKMA V TAJSKEM BOKSU
Kraj: ČRNOMELJ - ČRNOMELJ
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ MIRANA JARCA ČRNOMELJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MTG-GLADIATOR, SEDEŽ NA KOLODVORSKI 3 V ČRNOMLJU
Vodja zbiranja: IZAIRI PETRIT
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKMA VZHODNE LIGE V ŠPORTNEM PLEZANJU
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA POLAJ, ŠUŠTARJEVA KOLONIJA 7/A, TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO TRBOVLJE
Vodja zbiranja: MLAKAR ERVIN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME 2. DOL ČLANSKE - ODBOJKA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA GIMNAZIJE BEŽIGRAD, PERIČEVA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: KUMER GREGOR
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME 3. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE-MOŠKI
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ PRVAČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO GO ŠPORT
Vodja zbiranja: STANIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 23.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNE LIGE 1. SLOVENSKE U15
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: IGRIŠČE ŠRC BONIFIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FOOTBALL CLUB KOPER
Vodja zbiranja: ZONTA ROBERT
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA GIMNAZIJE SLOVENJ GRADEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD OK SLOVENJ GRADEC
Vodja zbiranja: ŽUGELJ DARKO
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKME KONČNICE 1. SFL, U-13
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KOBARID
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST KOBARID
Vodja zbiranja: RUČNA IVAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME REKREATIVNE LIGE
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: TEKME REKREATIVNE LIGE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DMN LENART
Vodja zbiranja: ŠKRLEC UROŠ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME ROKOMETNEGA DRUŠTVA "ŠMARTNO 99"
Kraj: LITIJA - ŠMARTNO PRI LITIJI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA PUNGRT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO ŠMARTNO 99
Vodja zbiranja: HAUPTMAN ALEŠ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 18.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.30 uri


Opis: TEKME V FUTSALU
Kraj: RIBNICA - SODRAŽICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SODRAŽICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO EXTREM
Vodja zbiranja: ZIDAR JOŽE
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 15.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 20.30 uri


Opis: TEKME V ODBOJKI
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME V ODBOJKI V ŠD LUCIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD PIRAN
Vodja zbiranja: PAJEK BOGDAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: TEKMI 3. SNL ZAHOD 2016/2017
Kraj: TOLMIN - TOLMIN
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BRAJDA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TOLMIN
Vodja zbiranja: TALJAT MITJA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: TEKMOVANJE ELASTOMOBILOV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: USTANOVA HIŠA EKSPERIMENTOV
Vodja zbiranja: VIDIC LUKA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: TRŽNICA
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: KSP HRASTNIK PRIREJA TRŽNICO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KSP HRASTNIK
Vodja zbiranja: FABIJAN JANI
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 10.00 uri


Opis: TURNIR MLADIH
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA IG, TROŠTOVA 24
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: VEČER ZA DAME, RETRO KANIN...
Kraj: TOLMIN - BOVEC
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KANIN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI ZAVOD SONČNI KANIN BOVEC
Vodja zbiranja: SKORNIŠEK MARIJAN
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: ZABAVA Z GLASBENO SKUPINO
Kraj: METLIKA - METLIKA
Podrobna lokacija: TRNOVEC 8, METLIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BAR MELI ANDREJ PEZDIRC S.P.
Vodja zbiranja: PEZDIRC ANDREJ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 05.00 uri


Opis: ZAKLJUČNI TURNIR DRŽAVNEGA PRVENSTVA U1
Kraj: LJUBLJANA - DOBROVA-POLHOV GRADEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA DOBROVA, CESTA 7. MAJA 20
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: 3 DRUŠTVO POMOŽNIH SODNIKOV IN STATISTIKOV V KOŠARKI
Vodja zbiranja: ŠTRUKELJ ANDREJ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: ŠPARGLJADA 2017
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠKOFIJE, PRED ZADRUŽNIM DOMOM ŠKOFIJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO DOBRA VOLJA ŠKOFIJE
Vodja zbiranja: CVAJDIK NASIHA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: 25.3. 2017
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: JURJEVA DVORANA V STARI LOKI
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: INICIATIVNI ODBOR ZA USTANOVITEV STRANKE GLAS ZA DRUŽINE
Vodja zbiranja: ZEVNIK METKA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 12.00 uri


Opis: MIROLJUBNI SHOD PRIJATELJEV
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: TRG LEONA ŠTUKLJA, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ŽIGA NOVAK, GREENWIŠKA 12, MARIBOR
Vodja zbiranja: MARKL ANICA
Začetek prireditve 25.03.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 25.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: 4. NOGOMETNI TURNIR
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TURNIR U8-U12
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN OLIMPIJA LJUBLJANA
Vodja zbiranja: RIZVIĆ HAJRUDIN
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: BADMINTON A-B TURNIR, 3. TURNIR U15
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA MEDVODE, OTROVRHARJEVA 4, MEDVODE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BADMINTON KLUB MEDVODE, CKS 12, MEDVODE
Vodja zbiranja: ŠREKL MATEVŽ
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: TRŽNICA V KOPRU NA PRISTANIŠKI ULICI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMORSKI SEJEM D.O.O.
Vodja zbiranja: TURK MATJAŽ
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 15.00 uri


Opis: DAN TURNEGA SMUČANJA NA KRVAVCU
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: PLAŽA KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RTC KRVAVEC D.D.
Vodja zbiranja: JERIČ TONE
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 13.00 uri


Opis: DARJA GAJŠEK KONCERT Z GOSTI
Kraj: A 26 SLOVENSKA BISTRICA - POLJČANE
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ KAJETANA KOVIČA, POLJČANE DRAVINJSKA CEST
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DARJA GAJŠEK S.P.
Vodja zbiranja: GAJŠEK DARJA
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO TEK NA SMUČEH
Kraj: RADOVLJICA - BOHINJ
Podrobna lokacija: BIATLONSKI CENTER POKLJUKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TSK BLED
Vodja zbiranja: POKLUKAR VINKO
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V JUDU
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - PREVALJE
Podrobna lokacija: POLJE 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JUDO KLUB PROTON
Vodja zbiranja: GABROVEC KATARINA
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V KEGLJANJU ZA POSAME
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: KEGLJIŠČE RUDAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: Z KEGLJAŠKI KLUB RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: IZGORŠEK ZVONE
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V NAMIZNEM TENISU
Kraj: CERKNICA - CERKNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA CERKNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PING PONG KLUB RAKEK
Vodja zbiranja: KOVŠCA PETER
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: DVORANSKI NOGOMET LIGA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR KORESOVA 7 DVORANA TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZJE PRI MARIBORU
Vodja zbiranja: GAJSER VINKO
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 13.00 uri


Opis: FUTSAL TEKME
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: TEKME KONČNICE 1. SFL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST
Vodja zbiranja: VELIŠČEK BRANKO
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: IGRA - LE KGO ŠE VERJAME V PRAVLJICE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: LOVSKI DOM PODKUM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRAMSKA SKUPINA KD PODKUM
Vodja zbiranja: KOS MATEJA
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: KONCERT STANETA VODMARJA
Kraj: RUŠE - SELNICA OB DRAVI
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM GRADIŠČE NA KOZJAKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD GRADIŠČE NA KOZJAKU
Vodja zbiranja: HARTMAN MAKSIMILJANA
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: KONCERT TANJE ŽAGAR
Kraj: MURSKA SOBOTA - PUCONCI
Podrobna lokacija: ZELENA DVORANA PUCONCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: STUDIO GONG D.O.O.
Vodja zbiranja: ŠARAC MIHAILO
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 20.30 uri


Opis: KOŠARKARSKA TEKMA
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: OŠ KOPER, CESTA ZORE PERELLO GODINA ŠT. 1
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK LASTOVKA, PE SIXT PRIMORSKA
Vodja zbiranja: RADIN MATEVŽ
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 18.30 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 20.30 uri


Opis: KRIŽEV POT NA HOTIZI
Kraj: LENDAVA - LENDAVA
Podrobna lokacija: HOTIZA OD PETROVE ULICE DO MP
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠKOFIJA MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: KOZAR ALOJZ
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: KULTURNI DOGODEK OB MATERINSKEM DNEVU
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ZALOŠKA 267, LJUBLJANA - CENTER ZALOG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO RUSALKA
Vodja zbiranja: JEREBIČ MARIJA MINKA
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: NASTOP HARMONIKAŠA PRED GOSTILNO BOR
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: PRED GOSTILNO BOR V KRANJSKI GORI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HIT LARIX, D.D
Vodja zbiranja: POŽENEL ERNEST
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLŠJI SEJEM-SEJEM STARIN
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG OB LJUBLJANICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA DOO
Vodja zbiranja: ČERNJAVIČ BOJAN
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 15.00 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 12.00 uri


Opis: NOGOMETNE PRVENSTVENE TEKME ČLAN.EKIPE
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: DOGAJANJE BO NA NOGOMETNEM STADIONU RAJKA ŠTOLFE SEŽANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TABOR SEŽANA
Vodja zbiranja: MIJATOVIĆ LJUBIŠA
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: PESNICA - PESNICA
Podrobna lokacija: JARENINSKI DOL 7/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JARENINA
Vodja zbiranja: SAVERNIK LOVRO
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 2. SLOVENSKE LIGE
Kraj: NOVA GORICA - BRDA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK VIPOLŽE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BRDA
Vodja zbiranja: SIMČIČ MARJAN
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3. SNL ZAHOD
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION AJDOVŠČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO PRIMORJE
Vodja zbiranja: HROBAT ANDREJ
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION, C. 9. AVGUSTA 48
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: VOZELJ NEJC
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 15.30 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 18.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME VSEH SELEKCIJ NK MONS C
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: IGRIŠČA V ŠPORTNEM PARKU ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L ŠPORTNI PARK ROGATEC
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 11.30 uri


Opis: PRVENSTVENA NOGOMETNA TEKMA
Kraj: ČRNOMELJ - ČRNOMELJ
Podrobna lokacija: ŠRC LOKA V ČRNOMELJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NŠ BELA KRAJINA ČRNOMELJ
Vodja zbiranja: KADRAGIČ HALID MARIO
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 14.30 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 17.30 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 1L U15 - STAREJŠI DEČ
Kraj: NOVA GORICA - RENČE-VOGRSKO
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE BILJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: K ND BILJE
Vodja zbiranja: SIMOVIČ LUKA
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 13.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV NK BRINJE GROSUPLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BRINJE GROSUPLJE
Vodja zbiranja: ČALETA DENIS
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 15.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA LOGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB KRONOS
Vodja zbiranja: RIBIĆ NEDELJKO
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 19.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME V LETU 2016-MLADINCI
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V HRPELJEH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO ŠKERJANC - JADRAN HRPELJE - KOZINA
Vodja zbiranja: MIKLAVEC DAMJAN
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRK MILLENIUM
Kraj: GORNJA RADGONA - RADENCI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADENCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽRK MILLENIUM SV. JURIJ OB ŠČAVNICI
Vodja zbiranja: NEUBAUER SONJA
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 13.30 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: SAMOSTOJNI KONCERT
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: SAMOSTOJNI KONCERT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MILICA KORPAR
Vodja zbiranja: KORPAR MILICA
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: SMUČARSKA TELMOVANJA ASK TRIGLAV KRANJ
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ASK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: HROBAT BORUT
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: SMUČARSKO TEKMOVANJE REG. SMUČARJEV
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - ZREČE
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE JASA NA KTC ROGLA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMUČARSKO DRUŠTVO UNIOR CELJE
Vodja zbiranja: WEBER GAŠPER
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 14.00 uri


Opis: SPOMLADANSKI DEL NOGOMETNIH TEKEM
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK MOZIRJE - NOGOMETNA IGRIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 15.00 uri


Opis: TEKME DP V FUTSALU U-15
Kraj: TOLMIN - TOLMIN
Podrobna lokacija: ŠD ŠC TOLMIN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN PUNTAR KNEŽA
Vodja zbiranja: KAVČIČ ALEŠ
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 18.30 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 12.00 uri


Opis: TEKME REKREATIVNE LIGE
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: TEKME REKREATIVNE LIGE V VOLIČINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DMN LENART
Vodja zbiranja: ŠKRLEC UROŠ
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 12.00 uri


Opis: TEKME ROKOMETNEGA KLUBA GRČA KOČEVJE
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: CESTA NA STADION 7, RDEČA ŠPORTNA DVORANA KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GRČA KOČEVJE
Vodja zbiranja: ŠKOTNIK GORAZD
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 14.00 uri


Opis: TEKME U-15 FUTSAL - 3. DEL
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KOBARID
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST KOBARID
Vodja zbiranja: RUČNA IVAN
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 15.30 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V FUTSALU
Kraj: RIBNICA - RIBNICA
Podrobna lokacija: TEKMOVANJE V FUTSALU V ŠC RIBNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO EXTREM, MAJNIKOVA 2, RIBNICA
Vodja zbiranja: ZIDAR JOŽE
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 18.30 uri


Opis: TURNIR MLADIH
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA IG, TROŠTOVA 24
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: VALČEK ZA MAMO Z ANSAMBLOM VESELI DOLEN
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: GASILSKI DOM IHAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: J KULTURNO DRUŠTVO IHAN
Vodja zbiranja: GREGORIN ŠTIFTAR KLAVDIJA
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: ZIMSKI POHOD NA POREZEN
Kraj: TOLMIN - TOLMIN
Podrobna lokacija: PLANINSKA KOČA NA POREZNU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO CERKNO
Vodja zbiranja: ČADEŽ DAMJANA
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 26.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.03.2017 ob 12.00 uri


Opis: OTVORITEV RAZSTAVE PLAKATI STRPNOSTI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TRG FRANCOSKE REVOLUCIJE 1 LJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MINI TEATER
Vodja zbiranja: WALTL ROBERT
Začetek prireditve 27.03.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 27.03.2017 ob 14.00 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 27.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 27.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: SLAVČKOV GAJ
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JSKD OI LENART
Vodja zbiranja: SLAVINED BREDA
Začetek prireditve 27.03.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 27.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: SMUČARSKA TELMOVANJA ASK TRIGLAV KRANJ
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ASK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: HROBAT BORUT
Začetek prireditve 27.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 27.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: SREČANJE OTROŠKIH GLEDALIŠKIH SKUPIN
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: DOM KULTURE BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JSKD OBMOČNA IZPOSTAVA BREŽICE
Vodja zbiranja: ROZMAN STRNAD SIMONA
Začetek prireditve 27.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 27.03.2017 ob 11.15 uri


Opis: TEKME MLADINSKE IN KADETSKE EKIPE RD
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DVORANA RD SLOVAN NA GORTANOVI ULICI 21 V LJUBLJANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO SLOVAN, GORTANOVA ULICA 21, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: DUJIĆ GORAN
Začetek prireditve 27.03.2017 ob 17.15 uri
Konec prireditve 27.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 27.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 27.03.2017 ob 12.00 uri


Opis: 5. PREDSTAVA GLEDALIŠKEGA ABONAMAJA BRE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: DOM KULTUR BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: Ž 5. PREDSTAVA GLEDALIŠKEGA ABONAMAJA BREŽICE
Vodja zbiranja: ROŽMAN STRNAD SIMONA
Začetek prireditve 28.03.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 28.03.2017 ob 21.30 uri


Opis: DRŽAVNA PRVENSTVENA NOG. TEKMA
Kraj: ONIF KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: PRVEN. NOG. TEKMA MED FC KOPER IN NK KRŠKO NA STADIONU B
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FC KOPER
Vodja zbiranja: ZONTA ROBERT
Začetek prireditve 28.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 28.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: PESNICA - PESNICA
Podrobna lokacija: JARENINSKI DOL 7/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JARENINA
Vodja zbiranja: SAVERNIK LOVRO
Začetek prireditve 28.03.2017 ob 15.30 uri
Konec prireditve 28.03.2017 ob 18.30 uri


Opis: PREDSTAVITEV EKIPE UNIOR TOOLS TEAM
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BIKE PARK LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOLESARSKO DRUŠTVO RAJD
Vodja zbiranja: MAHKOVEC TINE
Začetek prireditve 28.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 28.03.2017 ob 23.59 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 28.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 28.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: SMUČARSKA TELMOVANJA ASK TRIGLAV KRANJ
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ASK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: HROBAT BORUT
Začetek prireditve 28.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 28.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: ŠPORTNE URICE
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: ULICA 1. JUNIJA 18
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MLADINSKI CENTER TRBOVLJE
Vodja zbiranja: METLIČAR TAJA
Začetek prireditve 28.03.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 28.03.2017 ob 19.30 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 28.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 28.03.2017 ob 12.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVE V HOKEJU, LIGAŠKE TEK
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, LEDNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: M HDK MARIBOR
Vodja zbiranja: PRANK TINA
Začetek prireditve 29.03.2017 ob 17.15 uri
Konec prireditve 29.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: FESTIVAL GLAZERJEVI DNEVI 2017
Kraj: RUŠE - RUŠE
Podrobna lokacija: DOM KULTURE RUŠE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CEZMA RUŠE
Vodja zbiranja: ANDREJ PETER
Začetek prireditve 29.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 29.03.2017 ob 23.00 uri


Opis: KONČNICE HOKEJSKIH TEKEM DP MLADI U-12
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: DVORANA PODMEŽAKLA JESENICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HOKEJSKO DRUŠTVO JESENICE
Vodja zbiranja: LUKAN MARKO
Začetek prireditve 29.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 29.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 29.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 29.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: SMUČARSKA TELMOVANJA ASK TRIGLAV KRANJ
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ASK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: HROBAT BORUT
Začetek prireditve 29.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 29.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: SPREJEM ŠPORTNIKOV
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: SPREJEM ŠPORTNIKOV Z GLASBENIM PROGRAMOM (MODRIJANI)
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD ZA TURIZEM KRANJ
Vodja zbiranja: ŠTAGAR SREČKO
Začetek prireditve 29.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 29.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME ČLANSKE EKIPE KD JANINA
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGAŠKA SLATINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA JANINA, KIDRIČEVA 24, ROGAŠKA SLATINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO JANINA
Vodja zbiranja: BASTAŠIĆ DARINKA
Začetek prireditve 29.03.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 29.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: VESTNIKOV KONCERT ZA DUŠO
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: GLEDALIŠČE PARK MURSKA SOBOTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PODJETJE ZA INFORMIRANJE MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: ZAVAŠNIK SILVA
Začetek prireditve 29.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 29.03.2017 ob 23.00 uri


Opis: VEČER HOSPICA "UPANJE ŽIVI VEDNO"
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: PIŠK MURSKA SOBOTA, ZVEZNA UL 10
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SLOVENSKO DRUŠTVO HOSPIC
Vodja zbiranja: HORVAT ALEKSANDRA
Začetek prireditve 29.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 29.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 29.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 29.03.2017 ob 12.00 uri


Opis: GLEDALIŠKI ABONMA NASMEJMO SE
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: GLEDALIŠKE PREDSTAVE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMEJMO SE ZAVOD ZA KULTURNE DEJAVNOSTI CERKLJE NA GORENJSK
Vodja zbiranja: EM REHBERGER CERKVENIK JANJA
Začetek prireditve 30.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 30.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: MLADINSKO PRVENSTVO V BADMINTONU
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - PODČETRTEK
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA PODČETRTEK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BADMINTONSKA ZVEZA SLOVENIJE
Vodja zbiranja: ŠREKL MATEVŽ
Začetek prireditve 30.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: IVANČNA GORICA, LJUBLJANSKA CESTA 2A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK IVANČNA GORICA
Vodja zbiranja: KOREN RAFAEL
Začetek prireditve 30.03.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 30.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 30.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 30.03.2017 ob 19.00 uri


Opis: SMUČARSKA TELMOVANJA ASK TRIGLAV KRANJ
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ASK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: HROBAT BORUT
Začetek prireditve 30.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 30.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 30.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 30.03.2017 ob 12.00 uri


Opis: CVETJE V JESENI - MUZIKAL V OŠ STIČNA
Kraj: ČNA GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: IVANČNA GORICA, CESTA OBČINE HIRSCHAID 1, DVORANA OŠ STI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BOOMER D.O.O., MALO HUDO 11, OBČ. IVANČNA GORICA
Vodja zbiranja: LOVREC PURIĆ TOMAŽ
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 21.30 uri


Opis: DJ GLASBA V ROLLBAR
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LOKAL ROLLBAR BTC, ŠMARTINSKA 152, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MEGACIKLON D.O.O., ŠMARTINSKA 152, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: SLAPAR GREGOR
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 01.00 uri


Opis: DOBRODELNI KONCERT - Z VETROM V LASEH
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: DOBRODELNI KONCERT V TELOVADNICI OŠ IVANJKOVCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OSNOVNA ŠOLA IVANJKOVCI, IVANJKOVCI 71A
Vodja zbiranja: PIGNAR NADA
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V ROKOMETU
Kraj: TRŽIČ - TRŽIČ
Podrobna lokacija: DRŽAVNO PRVENSTVO V ROKOMETU 1.B ČLANSKA LIGA ZA ŽENSKE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ROKOMETNI KLUB TRŽIČ
Vodja zbiranja: MANDELC MAGDA
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: GLEDALIŠKA PREDSTAVA UČENCEV 9. RAZREDA
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM VELIKA NEDELJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OSNOVNA ŠOLA VELIKA NEDELJA
Vodja zbiranja: ŽUMBAR ANTON
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 20.00 uri


Opis: HUMANITARNA PRIREDITEV POMOČ OTROKOM
Kraj: LENDAVA - LENDAVA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA DVOJEZIČNE SREDNJE ŠOLE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD ZA TURIZEM IN RAZVOJ LENDAVA
Vodja zbiranja: BUKOVEC MARTINA
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: KONCERT N TOKU, ZINEDIN
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: PROSTORI MC ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MC ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: PAVLOVIČ MARKO
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 23.59 uri


Opis: KONCERT SIDDHARTE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: DVORANA ŠIC LJUTOMER, GOSSMANOVA UL. 7
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AGENCIJA URAN ALEŠ URANJEK S.P., CELJE CESTA NA DOBRAVO 41
Vodja zbiranja: VRBANČIČ MATEJ
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 02.00 uri


Opis: KONCERT SKUPIN WINAS OF PERDITION
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: KONCERT SKUPIN WINAS OF PERDITION
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB ŠTUDENTOV OBČINE CELJE
Vodja zbiranja: JUREN DENIS
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 01.00 uri


Opis: KONČNICE HOKEJSKIH TEKEM DP MLADI U-12
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: DVORANA PODMEŽAKLA JESENICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HOKEJSKO DRUŠTVO JESENICE
Vodja zbiranja: LUKAN MARKO
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 17.00 uri


Opis: LETNI KONCERT ŽENSKEGA PEVSKEGA ZBORA
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: DELAVSKI DOM HRASTNIK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD SVOBODA DOL
Vodja zbiranja: JERAJ SIMONA
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 21.00 uri


Opis: ODPRTA KUHNA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: POGAČARJEV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OLAM D.O.O.
Vodja zbiranja: KOCHAVY ALMA
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: OTVORITEV TRGOVINE POLNA KAHLICA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, POLJSKA ULICA 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BARBARA SMILJAN S.P.
Vodja zbiranja: SMILJAN BARBARA
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 14.00 uri


Opis: S PLESOM IN PESMIJO V POMLAD
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: NASTOP FOLKLORNIH IN GLASBENIH SKUPIN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KD SV. MIHAEL GROSUPLJE
Vodja zbiranja: ZAVIRŠEK ŠTEFKA
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 18.30 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: SMUČARSKA TELMOVANJA ASK TRIGLAV KRANJ
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ASK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: HROBAT BORUT
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 16.00 uri


Opis: TEKME 1.B ROKOMETNE LIGE ZA MOŠKE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK BREŽICE
Vodja zbiranja: TOMŠE STANKO
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME 3. DOL - ODBOJKA/SEZONA 16/17
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OŠ SOSTRO, CESTA II. GRUPE ODREDOB 47, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: KUMER GREGOR
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 21.30 uri


Opis: TEKME DRŽAVNEGA ROKOMETNEGA PRVENSTVA
Kraj: I 50 LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KRIM NA GALJEVICI, OB DOLENJSKI ŽELEZNIC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ROKOMETNI KLUB KRIM
Vodja zbiranja: GOLČMAN DEJAN
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 21.30 uri


Opis: ŠEPET POMLADI
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: KOTALKALIŠČE V SOLKANU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TD SOLKAN
Vodja zbiranja: GROSAR ERIKA
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 18.30 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 31.03.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 31.03.2017 ob 12.00 uri


Opis: 1.SLOVENSKA FUTSAL LIGA-MLADI
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SŠ CENTER PTUJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FUTSAL CLUB PTUJ
Vodja zbiranja: DRLJAČA GORDANA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: 3 OBLETNICA OTVORITVE FAST FOOD ŠIME
Kraj: DOMŽALE - LUKOVICA
Podrobna lokacija: LUKOVICA, KOSESKEGA CESTA 2,
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SIMON AVBELJ S.P., LUKOVICA, KOSESKEGA CESTA 2,
Vodja zbiranja: AVBELJ SIMON
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 02.00 uri


Opis: 3. DINIJEV MEMORIAL
Kraj: GORNJA RADGONA - RADENCI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADENCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD RADENCI, SEKCIJA BLOK & BATINA
Vodja zbiranja: ZIDAR SAŠO
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: 8. ŠELAMIJADA V RENČAH
Kraj: NOVA GORICA - RENČE-VOGRSKO
Podrobna lokacija: KULTURNA DVORANA RENČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA KULTURO, TURIZEM IN RAZVOJ RENČE
Vodja zbiranja: PAHOR VESNA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 23.00 uri


Opis: ALPE ADRIA TORPHY 2017
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: DRSALIŠČE CELJE, MESTNI PARK CELJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRSALNI KLUB CELJE
Vodja zbiranja: PFEIFER IVAN
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: APRILSKI MENJALNI KROG
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: PROSTOR PRED TRŽNICO ZAGORJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MC ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: PAVLOVIČ MARKO
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 13.30 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM V LUKOVICI
Kraj: DOMŽALE - LUKOVICA
Podrobna lokacija: V NEPOSREDNI BLIŽINI GOSTILNE PRI BEVCU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JEMEC DUŠAN S.P., STARI TRG 10, LUKOVICA
Vodja zbiranja: JEMEC DUŠAN
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: DAN VINA IN ČOKOLADE
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: KOPER, TAVERNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠTUDENTSKA ORGANIZACIJA UNIVERZE NA PRIMORSKEM
Vodja zbiranja: BELTRAM KLARA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 23.00 uri


Opis: DOBRODELNI ŽUPANOV KONCERT
Kraj: LJUBLJANA - BREZOVICA
Podrobna lokacija: NOTRANJE GORICE, PODPEŠKA CESTA 380
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA BREZOVICA
Vodja zbiranja: PLEŠNAR PIRC MARJANA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: ECO FESTIVAL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: PLESALCI, GLASBENIKI, VIZULIZACIJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DOPE, DOMEN PETAROS S.P.
Vodja zbiranja: PETAROS DOMEN
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 07.00 uri


Opis: FESTIVAL ZLATE OLJČNE VEJICE
Kraj: /
Podrobna lokacija: FESTIVAL ZLATE OLJČNE VEJICE, OLJČNEGA OLJA, HOTEL ADRIA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO ANKARAN, JADRANSKA CESTA 66, ANKARAN
Vodja zbiranja: BUTINAR ADA MARIJA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: GLEDALIŠKA PREDSTAVA UČENCEV 9. RAZREDA
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM VELIKA NEDELJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OSNOVNA ŠOLA VELIKA NEDELJA
Vodja zbiranja: ŽUMBAR ANTON
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: KMEČKA TRŽNICA
Kraj: IDRIJA - CERKNO
Podrobna lokacija: BEVKOVA ULICA 9, LOKACIJA PARCELA ŠT. 41/0, K.O. CERKNO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA CERKNO
Vodja zbiranja: KAVČIČ JURIJ
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: KONCERT SKUPINE SIDHARTA
Kraj: NOVO MESTO - NOVO MESTO
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA MAROF
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AGENCIJA URAN, ALEŠ URANJEK S.P., CESTA NA DOBRAVO 41, CEL
Vodja zbiranja: JE URANJEK ALEŠ
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 02.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKA TEKMA
Kraj: CERKNICA - BLOKE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BLOŠKI SMUČAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKI KLUB BLOKE NOVOLIT
Vodja zbiranja: MAROLT BORIS
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 18.15 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 20.45 uri


Opis: KUHNA PRI FONTANI
Kraj: ŽALEC - ŽALEC
Podrobna lokacija: PODEŽELSKA TRŽNICA ŽALEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD ZA KULTURO, ŠPORT IN TURIZEM ŽALEC
Vodja zbiranja: PALIR SABINA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: KVIZ MLADIH GASILCEV DO 7 LET
Kraj: LITIJA - ŠMARTNO PRI LITIJI
Podrobna lokacija: PUNGART 18
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GASILSKA ZVEZA ŠMARTNO PRI LITIJI
Vodja zbiranja: BORIŠEK MATJAŽ
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: LETNA PRIREDITEV MAŽORETA PLEŠE
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA ŠPORTNA DVORANA ŠENTJANŽ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MAŽORETNO DRUŠTVO ŠENTJANŽ
Vodja zbiranja: SOTLAR SARA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 20.30 uri


Opis: LIGA ROKOMETNA TEKMA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: ŠOLSKI CENTER KRŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB KRŠKO
Vodja zbiranja: GROŠELJ MARKO
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 20.30 uri


Opis: MAUS, MARIBORSKI USTVARJALNI SEJEM
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: GRAJSKI TRG IN PREHOD DO TRGA SVOBODE V MARIBORU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD VOLOSOV HRAM, PEKEL 28/J, PESNICA PRI MARIBORU
Vodja zbiranja: ŠTOJS MERKLIN KATJA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: MESTNA TRŽNICA CELJE - JAVNA KUHINJA
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: MESTNA TRŽNICA CELJE - JAVNA KUHINJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OLAM D.O.O., SEŽANA
Vodja zbiranja: KOCHAVY ALMA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: NAMIZNOTENIŠKE TEKME
Kraj: MOZIRJE - LUČE
Podrobna lokacija: ŠOLSKA TELOVADNICA OŠ LUČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NTK SAVINJA
Vodja zbiranja: ROSC PATRIK
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 16.00 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE PRVENSTVENE TEKME 1 LIGA U15
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: SEZNAM NOGOMETNIH TEKEM 1 LIGE U 15 V SEZONI 2016-17
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ŽELEZNIČAR DIVAČA
Vodja zbiranja: ŽAGAR SEBASTIJAN
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: IVANČNA GORICA, LJUBLJANSKA CESTA 2A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK IVANČNA GORICA
Vodja zbiranja: KOREN RAFAEL
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: PESNICA - PESNICA
Podrobna lokacija: ROŠPOH DEL 143
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KUNGOTA
Vodja zbiranja: GRABER JOŽE
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE VERŽEJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3. SNL
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK STRAŽIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK SAVA KRANJ
Vodja zbiranja: DURAKOVIĆ ENES
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 18.15 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3.SNL IN 1.SŽNL
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: NOGOMETNE TEKME V MARCU, APRILU IN MAJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB VELESOVO
Vodja zbiranja: KLINC DARKO
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 19.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME LIGE NZS U15
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE KRVAVI POTOK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ŽELEZNIČAR DIVAČA
Vodja zbiranja: ŽAGAR SEBASTIJAN
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME U-15 IN U-17
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU DOMŽALE, POMOŽNO IGRIŠČE DOMŽALE IHAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK DOMŽALE, DOMŽALE, KOPALIŠKA 4,
Vodja zbiranja: JEKLIC TINA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME VSEH SELEKCIJ NK MONS C
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: IGRIŠČA V ŠPORTNEM PARKU ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L ŠPORTNI PARK ROGATEC
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 18.30 uri


Opis: OBLETNICA GOSTILNE
Kraj: RADLJE OB DRAVI - PODVELKA
Podrobna lokacija: GOSTILNA ŠARMAN, JAVNIK 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GOSTILNA ŠARMAN, JAVNIK
Vodja zbiranja: ZEMLJIČ JANJA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 04.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME
Kraj: LJUBLJANA - BREZOVICA
Podrobna lokacija: BALON, ŠOLSKA ULICA 15, BREZOVICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZOVICA
Vodja zbiranja: KUŠAR ALEŠ
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: PODEŽELJE IN MI
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: PODEŽELJE IN MI NA TRŽNICI V HRASTNIKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KSP HRASTNIK D.D. C. 3. JULIJA 7, HRASTNIK
Vodja zbiranja: VENKO NIVES
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 10.00 uri


Opis: POHOD IN TEK NA SV. ANDREJ
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: PLANINSKA POT ŠKOFJA LOKA-SV. ANDREJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD VAITAPU, MESTNI TRG 10
Vodja zbiranja: LOGAR JOŽE
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: POHOD PO JABLANIŠKI POTI
Kraj: LITIJA - ŠMARTNO PRI LITIJI
Podrobna lokacija: ZGORNJA JABLANICA 1
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA RAZVOJ PODEŽELJA LAZ
Vodja zbiranja: HAUPTMAN MOJCA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: PRAZNOVANJE V MAKU- DJ
Kraj: LJUBLJANA - VODICE
Podrobna lokacija: POLJE PRI VODICAH 7A, GOSTILNICA MAK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠERE IVO SP. VODICE
Vodja zbiranja: ŠERE IVO
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 03.00 uri


Opis: PRIJAVA ROKOMETNIH TEKEM
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: TEKME ROKOMETNEGA DRUŠTVA KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GRČA KOČEVJE
Vodja zbiranja: POJE SONJA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: PRVENSTVENE ROKOMETNE TEKME MLAJŠE DEKL
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SEŽANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I ŽENSKI ROKOMETNI KLUB ANTRUM SEŽANA
Vodja zbiranja: PIRC MARKO
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 1SML
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: KUŽNIK GORAZD
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 3SNL - ČLANI
Kraj: NOVA GORICA - RENČE-VOGRSKO
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE BILJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO BILJE
Vodja zbiranja: SIMOVIČ LUKA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME ČLANOC NK DOBROVCE
Kraj: MARIBOR - MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK DOBROVCE, VRTNA ULICA 13
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK DOBROVCE
Vodja zbiranja: REPIK IGOR
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: PRVENSTVO V AMATERSKI RADIOGONIOMETRIJI
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: GASILSKI DOM GORA IN OBMOČJE KS GORA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RADIOKLUB KRŠKO, CESTA 4. JULIJA 59
Vodja zbiranja: BOJAN KLAVŽAR
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: PRVENSTVO V JUDU ZA POKAL PTUJA 2017
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: ŠD CENTER PTUJ, VOLKMERJEVA CESTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JUDU KLUB DRAVA PTUJ
Vodja zbiranja: ČUŠ SILVA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: ROBINOV KONCERT
Kraj: NOVA GORICA - ŠEMPETER-VRTOJBA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER HIT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DANILO ŠTRUKELJ S.P.
Vodja zbiranja: ŠTRUKELJ DANILO
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 05.00 uri


Opis: ROKOMETNA LIGA
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ROKOMETNA LIGA ML.DEKLICE V LOGATCU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: MARTINA KRISTANĆIČ
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA
Kraj: PTUJ - GORIŠNICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA GORIŠNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD MOŠKANJCI GORIŠNICA
Vodja zbiranja: KELENC IVAN
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2.DRL. POKALNA TEKMA
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: OKOMETNE TEKME 2.DRL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK POMURJE, MLADINSKA 3 M.SOBOTA
Vodja zbiranja: GOMBOŠI ANDREJ
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1. B DEL MOŠKI
Kraj: LJUBLJANA - ŠKOFLJICA
Podrobna lokacija: ROKOMETNE TEKME V ŠPORTNI DVORANI ŠKOFLJICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKOFLJICA
Vodja zbiranja: ZUPANČIČ IGOR
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME RK GROSUPLJE
Kraj: A GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BRINJE, GROSUPLJE, LJUBLJANSKA CESTA 40
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GROSUPLJE
Vodja zbiranja: BOLJKA JANEZ
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME-PRVENSTVO 2016/2017
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V HRPELJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO ŠKERJANC HRPELJE-KOZINA
Vodja zbiranja: MIKLAVEC DAMJAN
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 16.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME-PRVENSTVO 2016/2017
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V HRPELJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO ŠKERJANC-JADRAN HRPELJE-KOZINA
Vodja zbiranja: MIKLAVEC DAMJAN
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 23.00 uri


Opis: ROKOMETNO TEKMOVANJE V SEZONI 2016/17
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: V DVORANI POLAJ TRBOVLJE NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: SEJEM V SEVNICI
Kraj: ČE SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: ODSEK LZ 373051, PLATO OSNOVNE ŠOLE SEVNICA TER PARKIRIŠ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KŠTM SEVNICA, GLAVNI TRG 19, SEVNICA
Vodja zbiranja: REMAR ZDRAVKO
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 05.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: SPOMLADANSKI DEL NOGOMETNIH TEKEM
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK MOZIRJE - NOGOMETNA IGRIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: TAMBURAŠKI KONCERT
Kraj: LITIJA - ŠMARTNO PRI LITIJI
Podrobna lokacija: MALA KOSTREVNICA 10/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO DRUŠTVO TAMBURAŠKI ORKESTER ŠMARTNO
Vodja zbiranja: SAVŠEK MARIJA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 1B DRŽAVNE ROKOMETNE LIGE - ČLANI
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V SEVNICI, NASLOV TRG SVOBODE 42
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB SEVNICA, TRG SVOBODE 42, SEVNICA
Vodja zbiranja: KUHAR MARTIN
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 21.30 uri


Opis: TEKME 2. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE MOŠKI
Kraj: JESENICE - ŽIROVNICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA STOL ŽIROVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN ŽIROVNICA
Vodja zbiranja: BLAZNIK ROK
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 3. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE-MOŠKI
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ PRVAČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO GO ŠPORT
Vodja zbiranja: STANIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 23.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: VELENJE - ŠOŠTANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠOŠTANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ODBOJKARSKI KLJUB ŠOŠTANJ TOPOLŠICA
Vodja zbiranja: KOŠARKOSKI ALIMPIJE
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKME REKREATIVNE LIGE
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: TEKME REKREATIVNE LIGE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DMN LENART
Vodja zbiranja: ŠKRLEC UROŠ
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME STAREJŠIH DEČKOV 1 SL
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: NOGOMETNE TEKME STAREJŠIH DEČKOV 1. SL-RAZPORED TEKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK DRAVOGRAD
Vodja zbiranja: PLANINŠEC ZORAN
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME ČLANOV MOK KOČEVJE
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ ZBORA ODPOSLANCEV, TZO 28, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MOŠKI ODBOJKARSKI KLUB KOČEVJE, TZO 30, KOČEVJE
Vodja zbiranja: ČOKORILO VANJA
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: TRADICIONALNO ZABAVO IN PODELITEV DIPLO
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: PRI IZLETNIŠKI KMETIJI SVETNIK(ČRPIČ) V GAJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: M DRUŠTVO VINOGRADNIKOV DOLINA-JESENICE
Vodja zbiranja: BIZJAK SLAVKO
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 03.00 uri


Opis: UPRIZORITEV RIBNIŠKEGA PASIJONA
Kraj: LJUBLJANA - VELIKE LAŠČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA PRI OSNOVNI ŠOLI V VELIKIH LAŠČAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA VELIKE LAŠČE
Vodja zbiranja: ZAKRAJŠEK ANTON
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: VETERANSKI TURNIR
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: VETERANSKI TURNIR TEKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD GOLOVEC
Vodja zbiranja: PRERADOVIĆ MILAN
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: VEČER ZA DAME, RETRO KANIN...
Kraj: TOLMIN - BOVEC
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KANIN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI ZAVOD SONČNI KANIN BOVEC
Vodja zbiranja: SKORNIŠEK MARIJAN
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 01.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 01.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: 1. MLADINSKA POMURSKA LIGA NOGOMET
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: LJUTOMER, ULICA I. SLOVENSKEGA TABORA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LJUTOMER
Vodja zbiranja: PODGORELEC CIRIL
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 18.30 uri


Opis: 1.SLOVENSKA FUTSAL LIGA-MLADI
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SŠ CENTER PTUJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FUTSAL CLUB PTUJ
Vodja zbiranja: DRLJAČA GORDANA
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: 1.SLOVENSKA ŽENSKA NOGOMETNA LIGA 16/17
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: MESTNI STADION - DTK RAVNE NA KOROŠKEM, NA GRADU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOROŠKI NK FUŽINAR
Vodja zbiranja: JEHART BOJAN
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: 10. BLAGOSLOV MOTORJEV
Kraj: LENART - CERKVENJAK
Podrobna lokacija: PRED CERKVIJO ŽUPNIJE CERKVENJAK, CERKVENJAK 1
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MOTO KLUB - SLOVENSKE GORICE
Vodja zbiranja: DIVJAK TONČKA
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: 11. FESTIVAL VIN IN OLJČNEGA OLJA ŠEMPA
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM ŠEMPAS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: S KRAJEVNA SKUPNOST ŠEMPAS
Vodja zbiranja: GLEŠČIČ MIRKO
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 15.50 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 23.00 uri


Opis: BLAGOSLOV TRAKTORJEV
Kraj: ŽALEC - POLZELA
Podrobna lokacija: PRI CERKVI V ANDRAŽU NAD POLZELO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA POLZELA
Vodja zbiranja: TERČAK TOMAŽ
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: TRŽNICA V KOPRU NA PRISTANIŠKI ULICI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMORSKI SEJEM D.O.O.
Vodja zbiranja: TURK MATJAŽ
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: BOLŠJI SEJEM
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: OREHOVCI 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PGD OREHOVCI
Vodja zbiranja: EDŠID MARJAN
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: BRSTOVSKA ŠPARGLJADA
Kraj: SEŽANA - KOMEN
Podrobna lokacija: BRESTOVICA PRI KOMNU, PRI VAŠKI ŠOLI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO BREST, BRESTOVICA PRI KOMNU
Vodja zbiranja: ŠVIGELJ STANE
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: DEJAVNOST SEJMA, TRŽNICA
Kraj: LJUBLJANA - BREZOVICA
Podrobna lokacija: PODPEČ 42 B 1352, PRESERJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BUTKO JOŽICA SP
Vodja zbiranja: BUTKO PETER
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 16.00 uri


Opis: FESTIVAL ZLATE OLJČNE VEJICE
Kraj: /
Podrobna lokacija: FESTIVAL ZLATE OLJČNE VEJICE, OLJČNEGA OLJA, HOTEL ADRIA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO ANKARAN, JADRANSKA CESTA 66, ANKARAN
Vodja zbiranja: BUTINAR ADA MARIJA
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: GLEDALIŠKA PREDSTAVA MINISTER V ŠKRIPCI
Kraj: LENART - SVETA ANA
Podrobna lokacija: KULTURNO TURISTIČNI CENTER SVETA ANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: H LJUBITELJSKO DRAMSKO DRUŠTVO SV. JURIJ OB ŠČAVNICI
Vodja zbiranja: SONJA KARLO
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: JP BOLŠJAK NA LINHARTOVEM TRGU
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: LINHARTOV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI ZAVOD TURIZEM IN KULTURA RADOVLJICA
Vodja zbiranja: MIKELJ NATAŠA
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: KOLESARSKI SEJEM
Kraj: LJUBLJANA - VODICE
Podrobna lokacija: VODICE, OB ŠOLI 1, OSNOVNA ŠOLA VODICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMUČARSKO DRUŠTVO STRAHOVICA SELO 19, VODICE
Vodja zbiranja: MARENČE NIKA
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: KRIŽEV POT NA HOTIZI
Kraj: LENDAVA - LENDAVA
Podrobna lokacija: HOTIZA OD PETROVE ULICE DO MP
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠKOFIJA MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: KOZAR ALOJZ
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE VERŽEJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 15.45 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE VERŽEJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 2. SLOVENSKE ML.LIGE
Kraj: NOVA GORICA - BRDA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK VIPOLŽE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BRDA
Vodja zbiranja: SIMČIČ MARJAN
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3.SNL IN 1.SŽNL
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: NOGOMETNE TEKME V MARCU, APRILU IN MAJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB VELESOVO
Vodja zbiranja: KLINC DARKO
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3.SNL-SEVER
Kraj: MARIBOR - STARŠE
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BRUNŠVIK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO BRUNŠVIK
Vodja zbiranja: TIHEC ALEŠ
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 18.15 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME JESEN-POMLAD
Kraj: CERKNICA - CERKNICA
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE RAKEK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RAKEK, HRASTNIK ZDENKO
Vodja zbiranja: UDOVIČ JOŽE
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 18.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ND DRAVINJA
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA, DOBRAVA PRI KONJICAH 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: PODKRAJŠEK BOJAN
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION, C. 9. AVGUSTA 48
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: VOZELJ NEJC
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 19.30 uri


Opis: NOGOMETNI TEKMI
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK POSTOJNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK POSTOJNA
Vodja zbiranja: ŠARČEVIĆ SINIŠA
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 16.45 uri


Opis: OLDTIMERSKI SEJEM
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE DRUŠTVA NA PREŠERNOVI UL. 25 V LJUTOMERU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRLEŠKO DRUŠTVO JOHANN JANEZ PUCH
Vodja zbiranja: KAVČIČ JANEZ
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 06.30 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: OTVORITEV NOVE KAPELE
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: NASPROTI GOSTINSKEGA LOKLA RADEJ, BLANCA ŠT. 50
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GRADBENI ODBOR - JOŽEF MIRT
Vodja zbiranja: MIRT JOŽEF
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 2SML - MLADINCI, KADE
Kraj: NOVA GORICA - RENČE-VOGRSKO
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE BILJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: T ND BILJE
Vodja zbiranja: SIMOVIČ LUKA
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: PRVENSTVO V JUDU ZA POKAL PTUJA 2017
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: ŠD CENTER PTUJ, VOLKMERJEVA CESTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JUDU KLUB DRAVA PTUJ
Vodja zbiranja: ČUŠ SILVA
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME V LETU 2016-MLADINCI
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V HRPELJEH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO ŠKERJANC - JADRAN HRPELJE - KOZINA
Vodja zbiranja: MIKLAVEC DAMJAN
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: SLOVENSKA MLADISNAK LIGA - NOGOMET
Kraj: NOVA GORICA - BRDA
Podrobna lokacija: VIPOLŽE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB BRDA
Vodja zbiranja: SIMČIČ MARJAN
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: SMUČARSKA TELMOVANJA ASK TRIGLAV KRANJ
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ASK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: HROBAT BORUT
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 16.00 uri


Opis: SREČANJE LJUDSKIH PEVCEV IN GODCEV
Kraj: PTUJ - ŽETALE
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA ŽETALE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO DRUŠTVO ŽETALE
Vodja zbiranja: VODUŠEK RUDOLF
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: SREČANJE MOTORISTOV Z BLAGOSLOVOM
Kraj: VELENJE - ŠMARTNO OB PAKI
Podrobna lokacija: MLADINSKI CENTER, ŠMARTNO OB PAKI 13
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MK PACKENSTEIN
Vodja zbiranja: PODGORŠEK PETER
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: SREČANJE MOTORISTOV Z BLAGOSLOVOM
Kraj: VELENJE - ŠMARTNO OB PAKI
Podrobna lokacija: MLADINSKI CENTER V ŠMARTNEM OB PAKI 13
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PETER PODGORŠEK V IMENU MOTO KLUBA PACKENSTEIN
Vodja zbiranja: PODGORŠEK PETER
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEK NA RESEVNO
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: TEK PO PLANINSKI POTI NA RESEVNO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA ŠENTJUR
Vodja zbiranja: ZDOLŠEK KLEMEN
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 12.30 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: VETERANSKI TURNIR
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: VETERANSKI TURNIR TEKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD GOLOVEC
Vodja zbiranja: PRERADOVIĆ MILAN
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: ŽAJBLJEV POHOD
Kraj: NOVA GORICA - MIREN-KOSTANJEVICA
Podrobna lokacija: VOJŠČICA, POTI OKOLI VASI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠKT DRUŠTVO FARJOVCA
Vodja zbiranja: ROGELJA TADEJ
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 02.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 02.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 03.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 03.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: SMUČARSKA TELMOVANJA ASK TRIGLAV KRANJ
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ASK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: HROBAT BORUT
Začetek prireditve 03.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 03.04.2017 ob 16.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 03.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 03.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: SMUČARSKA TELMOVANJA ASK TRIGLAV KRANJ
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ASK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: HROBAT BORUT
Začetek prireditve 04.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.04.2017 ob 16.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 04.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 1L U15 - STAREJŠI DEČ
Kraj: NOVA GORICA - RENČE-VOGRSKO
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE BILJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: K ND BILJE
Vodja zbiranja: SIMOVIČ LUKA
Začetek prireditve 05.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 05.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: RAZPORED NOG.TEKEM 1 LIGE U-15 ZAHOD
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK POLICE-IGRIŠČE Z UMETNO TRAVO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ND PRIMORJE
Vodja zbiranja: UROŠ PINTAR
Začetek prireditve 05.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 05.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: TEKME ČLANSKE EKIPE KD JANINA
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGAŠKA SLATINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA JANINA, KIDRIČEVA 24, ROGAŠKA SLATINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO JANINA
Vodja zbiranja: BASTAŠIĆ DARINKA
Začetek prireditve 05.04.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 05.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 05.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 05.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: DRUŽINSKI NASTOP GLASBENE ŠOLE
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: IKC ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GŠ SKLADATELJEV IPAVCEV ŠENTJUR
Vodja zbiranja: ISKRA JELKA
Začetek prireditve 06.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 06.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: PREDSTAVITEV MLADIH GLASBENIH TALENTOV
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: KOMPLEKS ČEČOVJE ŠT. 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KD DRUGI ZVOKI
Vodja zbiranja: PISAR ANA
Začetek prireditve 06.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 06.04.2017 ob 23.59 uri


Opis: ČETRTKOVI SEJMI V PODČETRTEKU
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - PODČETRTEK
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE PRED TRGOVINO KEJA PODČETRTEK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TIC PODČETRTEK
Vodja zbiranja: MISJA BOŠTJAN
Začetek prireditve 06.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 06.04.2017 ob 16.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 06.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 06.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: MEDNARODNI HOKEJSKI TURNIR - JUNIOR U11
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DRSALIŠČE ZALOG - LEDENA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HOKEJSKI KLUB SLAVIJA JUNIUR
Vodja zbiranja: KVARTUH MATJAŽ
Začetek prireditve 07.04.2017 ob 08.30 uri
Konec prireditve 07.04.2017 ob 19.30 uri


Opis: OBELEŽITEV SVETOVNEGA DNE ZDRAVJA
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: TRG KULTURE MURSKA SOBOTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NACIONALNI INŠTITUT ZA JAVNO ZDRAVJE MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: KRAJNC NIKOLIĆ TATJANA
Začetek prireditve 07.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 07.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: ODBOJKARSKA TEKMA
Kraj: MURSKA SOBOTA - PUCONCI
Podrobna lokacija: ZELENA DVORANA PUCONCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JANASIKODBOJKARSKI KLUB PUCONCI
Vodja zbiranja: JANASIK DANILO
Začetek prireditve 07.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 07.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: ODPRTA KUHNA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: POGAČARJEV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OLAM D.O.O.
Vodja zbiranja: KOCHAVY ALMA
Začetek prireditve 07.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 07.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: PLEZALNI VIKEND TURA 17
Kraj: AJDOVŠČINA - VIPAVA
Podrobna lokacija: KAMPTURA GRADIŠČE PRI VIPAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO VIPAVA -AO
Vodja zbiranja: NABERGOJ JURIJ
Začetek prireditve 07.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 07.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNEGA ROKOMETNEGA PRVENSTVA
Kraj: I 50 LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KRIM NA GALJEVICI, OB DOLENJSKI ŽELEZNIC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ROKOMETNI KLUB KRIM
Vodja zbiranja: GOLČMAN DEJAN
Začetek prireditve 07.04.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 07.04.2017 ob 21.30 uri


Opis: TEKME ČLANSKE EKIPE RD SLOVAN V 1B LIGI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DVORANA RD SLOVAN NA GORTANOVI ULICI 21 V LJUBLJANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO SLOVAN, GORTANOVA ULICA 21, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: DUJIĆ GORAN
Začetek prireditve 07.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 07.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 07.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 07.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: 1.SLOVENSKA FUTSAL LIGA-MLADI
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SŠ CENTER PTUJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FUTSAL CLUB PTUJ
Vodja zbiranja: DRLJAČA GORDANA
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: 3. POMLADNI SEJEM ŠPORTNE OPREME
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ MOZIRJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GORNJESAVINJSKI SMUČARSKI KLUB MOZIRJE
Vodja zbiranja: KRIŽ MOJCA
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: 3. SLOVENSKA LIGA - VZHOD
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: LJUTOMER, I. SLOVENSKEGA TABORA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LJUTOMER
Vodja zbiranja: PODGORELEC CIRIL
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM V LUKOVICI
Kraj: DOMŽALE - LUKOVICA
Podrobna lokacija: V NEPOSREDNI BLIŽINI GOSTILNE PRI BEVCU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JEMEC DUŠAN S.P., STARI TRG 10, LUKOVICA
Vodja zbiranja: JEMEC DUŠAN
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: BOLŠJI SEJEM
Kraj: VELENJE - VELENJE
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FESTIVAL VELENJE
Vodja zbiranja: PERGOVNIK BARBARA
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: FESTIVAL KELTIKA
Kraj: IDRIJA - CERKNO
Podrobna lokacija: BAR PR GABRIJELU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD JAZZ CERKNO
Vodja zbiranja: KONCUT SERGEJ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 04.00 uri


Opis: KONCERT POPCORN
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: DISKOTEKA VERTIGO, GORIŠKA 75, AJDOVŠČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TIBOMA D.O.O
Vodja zbiranja: STREHAR BOJAN
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 05.00 uri


Opis: KONCERT SIDHARTE
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: KOPALIŠKA ULICA 17, SLOVENJ GRADEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AGENCIJA URAN, ALEŠ URANJEK S. P.
Vodja zbiranja: URANJEK ALEŠ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 02.00 uri


Opis: KORŠARKARSKA TEKMA SLOVENSKE LIGE
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: ŠD MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 4, MEDVODE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB MEDVODE
Vodja zbiranja: DEAN BUNČIĆ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 20.30 uri


Opis: KOŠARKAŠKA TEKMA
Kraj: CERKNICA - BLOKE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BLOŠKI SMUČAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKI KLUB BLOKE NOVOLIT
Vodja zbiranja: MAROLT BORIS
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 18.15 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 20.45 uri


Opis: KOŠARKAŠKE TEKME KK GROSUPLJE
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BRINJE, LJUBLJANSKE CESTA 40 A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKI KLUB GROSUPLJE
Vodja zbiranja: GRUBELIČ SANDI
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: KOŠERKAŠKE TEKME
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: KK HRASTNIK PRIREJA TEKME
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK HRASTNIK
Vodja zbiranja: BAJDA DUŠAN
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: LETNI KONCERT - FOLKLORNE SKUPINE
Kraj: LJUBLJANA - DOBROVA-POLHOV GRADEC
Podrobna lokacija: SREDNJA VAS 28 A, POLHOV GRADEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD POLHOV GRADEC
Vodja zbiranja: PEČAVER ALJOŠA
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: LIGA 3. SNL- SEVER POMLAD 2016/2017
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: LIGA 3. SNL SEVER POMLAD 2016/2017
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOROŠKA NK FUŽINAR
Vodja zbiranja: JEHART BOJAN
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: MEDNARODNI HOKEJSKI TURNIR - JUNIOR U11
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DRSALIŠČE ZALOG - LEDENA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HOKEJSKI KLUB SLAVIJA JUNIUR
Vodja zbiranja: KVARTUH MATJAŽ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 08.30 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 19.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: IVANČNA GORICA, LJUBLJANSKA CESTA 2A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK IVANČNA GORICA
Vodja zbiranja: KOREN RAFAEL
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: PESNICA - PESNICA
Podrobna lokacija: JARENINSKI DOL 7/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JARENINA
Vodja zbiranja: SAVERNIK LOVRO
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 1. LIGE MNZ MB -POMLAD
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION NK PECA PRISTAVA 2 ČRNA NA KOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK PECA
Vodja zbiranja: FAJMUT PRIMOŽ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3 SNL
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGROŠČE BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BLED
Vodja zbiranja: VOVK MIRAN
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 18.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3.SNL - SEVER
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGAŠKA SLATINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER ROGAŠKA SLATINA, SOTELSKA 55
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB ROGAŠKA
Vodja zbiranja: LORBER DARKO
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 17.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ND DRAVINJA
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA, DOBRAVA PRI KONJICAH 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: PODKRAJŠEK BOJAN
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NK ZAGORJE
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION, C. 9. AVGUSTA 48
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 48
Vodja zbiranja: VOZELJ NEJC
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 19.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NOGOMETNE ŠOLE
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO GORICA
Vodja zbiranja: FABJAN PETER
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME U-15 IN U-17
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU DOMŽALE, POMOŽNO IGRIŠČE DOMŽALE IHAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK DOMŽALE, DOMŽALE, KOPALIŠKA 4,
Vodja zbiranja: JEKLIC TINA
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANSKE 3.SNL
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: TEKME 3.SNL ZA ČLANE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KOROŠKA DRAVOGRAD
Vodja zbiranja: DAMIŠ BOŠTJAN
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME
Kraj: LJUBLJANA - BREZOVICA
Podrobna lokacija: BALON, ŠOLSKA ULICA 15, BREZOVICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZOVICA
Vodja zbiranja: KUŠAR ALEŠ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME 2. IN 3. DOL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠD GIB, DRENIKOVA 32
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: KUMER GREGOR
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: PLEZALNI VIKEND TURA 17
Kraj: AJDOVŠČINA - VIPAVA
Podrobna lokacija: KAMPTURA GRADIŠČE PRI VIPAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO VIPAVA -AO
Vodja zbiranja: NABERGOJ JURIJ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: PODEŽELJE IN MI
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: PODEŽELJE IN MI NA TRŽNICI V HRASTNIKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KSP HRASTNIK D.D. C. 3. JULIJA 7, HRASTNIK
Vodja zbiranja: VENKO NIVES
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 10.00 uri


Opis: PRVENSTVENA ROKOMETNA TEKMA
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: TEKMOVANJE ČLANSKE EKIPE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB VELIKA NEDELJA
Vodja zbiranja: KUMER PRIMOŽ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 1SML
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: KUŽNIK GORAZD
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 1SML
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: KUŽNIK GORAZD
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV NK BRINJE GROSUPLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BRINJE GROSUPLJE
Vodja zbiranja: ČALETA DENIS
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME RK ČRNOMELJ
Kraj: ČRNOMELJ - ČRNOMELJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SREDNJE ŠOLE, KIDRIČEVA 18A, ČRNOMELJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMENI KLUB ČRNOMELJ
Vodja zbiranja: KAVŠEK ANDREJ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME SEZONE 2016 - 2017
Kraj: GORNJA RADGONA - RADENCI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADENCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK AR/CONT G. RADGONA
Vodja zbiranja: RAUTER SAŠO
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ČLANSKE EKIPE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: SEJEM VEZ
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: SVEA DD,
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZADRUGA VZE, Z.B.O., SOC.P., SPODNJE IZLAKE 8
Vodja zbiranja: PEČNIK BOŠTJAN
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: SMUČARSKA TELMOVANJA ASK TRIGLAV KRANJ
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ASK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: HROBAT BORUT
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 16.00 uri


Opis: SPOMLADANSKI DEL NOGOMETNIH TEKEM
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK MOZIRJE - NOGOMETNA IGRIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO MOZIRJE
Vodja zbiranja: PURNAT MATJAŽ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: TEK POSOČJA
Kraj: TOLMIN - TOLMIN
Podrobna lokacija: SOTOČJE, TENIŠKO IGRIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AD POSOČJE
Vodja zbiranja: GABERŠČEK MATEJ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKME 2. DRŽAVNE LIGE ŽENSKE ZAHOD
Kraj: JESENICE - ŽIROVNICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA POD STOLOM V ŽIROVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN ŽIROVNICA
Vodja zbiranja: UDRIH ŠTEFAN
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 2. SKL - MOŠKI
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SLOV. KONJICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK SLOV. KONJICE
Vodja zbiranja: HLASTEC JURČEK
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 2.DRŽAVNE LIGE V ODBOJKI
Kraj: VELENJE - ŠOŠTANJ
Podrobna lokacija: TEKME 2.DRŽAVNE LIGE V ODBOJKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽOK KAJUH ŠOŠTANJ,KAJUHOVA 8,ŠOŠTANJ
Vodja zbiranja: LAH ROBERT
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKME KONČNICE 1. SFL, U-13
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KOBARID
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST KOBARID
Vodja zbiranja: RUČNA IVAN
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME MLADINSKE IN KADETSKE EKIPE RD
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DVORANA RD SLOVAN NA GORTANOVI ULICI 21 V LJUBLJANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO SLOVAN, GORTANOVA ULICA 21, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: DUJIĆ GORAN
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 13.30 uri


Opis: TEKME ROKOMETNEGA DRUŠTVA "ŠMARTNO 99"
Kraj: LITIJA - ŠMARTNO PRI LITIJI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA PUNGRT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO ŠMARTNO 99
Vodja zbiranja: HAUPTMAN ALEŠ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 18.30 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 20.30 uri


Opis: TEKME ČLANSKE EKIPE KD JANINA
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGAŠKA SLATINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA JANINA, KIDRIČEVA 24, ROGAŠKA SLATINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKO DRUŠTVO JANINA
Vodja zbiranja: BASTAŠIĆ DARINKA
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: USTVARJALNICE Z MANJO KOREN KODELE
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: IKC ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KNJIŽNICA ŠENTJUR
Vodja zbiranja: GABER SAŠA
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: ČLANSKA TEKMA KK PLAMA PUR
Kraj: ISTR ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ ANTONA ŽNIDERŠIČA, ROZMANOVA 25B, ILIR. B
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK PLAMA PUR
Vodja zbiranja: SLAVEC TOMAŽ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 08.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 08.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: 1. MLADINSKA POMURSKA LIGA NOGOMET
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: LJUTOMER, ULICA I. SLOVENSKEGA TABORA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LJUTOMER
Vodja zbiranja: PODGORELEC CIRIL
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 18.30 uri


Opis: 1.SLOVENSKA FUTSAL LIGA-MLADI
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SŠ CENTER PTUJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FUTSAL CLUB PTUJ
Vodja zbiranja: DRLJAČA GORDANA
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: 3. POMLADNI SEJEM ŠPORTNE OPREME
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ MOZIRJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GORNJESAVINJSKI SMUČARSKI KLUB MOZIRJE
Vodja zbiranja: KRIŽ MOJCA
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 16.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: TRŽNICA V KOPRU NA PRISTANIŠKI ULICI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMORSKI SEJEM D.O.O.
Vodja zbiranja: TURK MATJAŽ
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: DRŽAVNI TURNIR V KARATEJU ZA OTROKE
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: IVANČNA GORICA, CESTA OBČINE HIRCHAID 1
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KARATE KLUB IVANČNA GORICA
Vodja zbiranja: KASTELIC JOŽE
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: FUTSAL TEKME
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: TEKME KONČNICE 1. SFL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST
Vodja zbiranja: VELIŠČEK BRANKO
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: KRIŽEV POT NA HOTIZI
Kraj: LENDAVA - LENDAVA
Podrobna lokacija: HOTIZA OD PETROVE ULICE DO MP
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠKOFIJA MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: KOZAR ALOJZ
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: MEDNARODNI HOKEJSKI TURNIR - JUNIOR U11
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DRSALIŠČE ZALOG - LEDENA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HOKEJSKI KLUB SLAVIJA JUNIUR
Vodja zbiranja: KVARTUH MATJAŽ
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 08.30 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME VSEH SELEKCIJ NK MONS C
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: IGRIŠČA V ŠPORTNEM PARKU ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L ŠPORTNI PARK ROGATEC
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 11.30 uri


Opis: PLEZALNI VIKEND TURA 17
Kraj: AJDOVŠČINA - VIPAVA
Podrobna lokacija: KAMPTURA GRADIŠČE PRI VIPAVI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO VIPAVA -AO
Vodja zbiranja: NABERGOJ JURIJ
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV NK BRINJE GROSUPLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BRINJE GROSUPLJE
Vodja zbiranja: ČALETA DENIS
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME V LETU 2016-MLADINCI
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V HRPELJEH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO ŠKERJANC - JADRAN HRPELJE - KOZINA
Vodja zbiranja: MIKLAVEC DAMJAN
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: SEJEM STARODOBNIKOV, OPREME IN DELOV
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: 9. SEJEM STARODOBNIKOV, DELOV IN OPREME
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MOTOKLUB VETERANI MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: BOBOVEC JOŽEF
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 07.30 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: TEKME REKREATIVNE LIGE
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: TEKME REKREATIVNE LIGE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DMN LENART
Vodja zbiranja: ŠKRLEC UROŠ
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME REKREATIVNE LIGE
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: TEKME REKREATIVNE LIGE V VOLIČINI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DMN LENART
Vodja zbiranja: ŠKRLEC UROŠ
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: TEKME ROKOMETNEGA KLUBA GRČA KOČEVJE
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: CESTA NA STADION 7, RDEČA ŠPORTNA DVORANA KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GRČA KOČEVJE
Vodja zbiranja: ŠKOTNIK GORAZD
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: ŽENSKA SLOVENSKA FLOORBALL LIGA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LESKOŠKOVA ULICA 7, DVORANA E. PEPERKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FLOORBALL KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
Vodja zbiranja: LEBINGER ANŽE
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: 40 DNI ZA ŽIVLJENJE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠLAJMARJEVA ULICA 2 NASPORTI LEONIŠČA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZAVOD BOŽJI OTROCI
Vodja zbiranja: VENTA MATJAŽ
Začetek prireditve 09.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 09.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: POLŽJE IGRE MOŠČANSKIH VRTCEV
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DIF FAKULTETA ZA ŠPORT - DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: VRTEC MIŠKOLIN
Vodja zbiranja: KOLENC SONJA
Začetek prireditve 11.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 11.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: MAUS, MARIBORSKI USTVARJALNI SEJEM
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: GRAJSKI TRG IN PREHOD DO TRGA SVOBODE V MARIBORU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD VOLOSOV HRAM, PEKEL 28/J, PESNICA PRI MARIBORU
Vodja zbiranja: ŠTOJS MERKLIN KATJA
Začetek prireditve 12.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 12.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V ROKOMETU
Kraj: TRŽIČ - TRŽIČ
Podrobna lokacija: DRŽAVNO PRVENSTVO V ROKOMETU 1.B ČLANSKA LIGA ZA ŽENSKE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ROKOMETNI KLUB TRŽIČ
Vodja zbiranja: MANDELC MAGDA
Začetek prireditve 14.04.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 14.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: KAJ VEŠ O PROMETU
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: OŠ PREŽIHOVEGA VORANCA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SPV OBČINE JESENICE
Vodja zbiranja: KOŽELJ ALEŠ
Začetek prireditve 14.04.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 14.04.2017 ob 16.00 uri


Opis: KURS KINO
Kraj: RUŠE - RUŠE
Podrobna lokacija: DOM KULTURE RUŠE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB ŠTUDENTOV RUŠ, SELNICE IN LOVRENCA
Vodja zbiranja: ŠPORIN ALJAŽ
Začetek prireditve 14.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 14.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: ODPRTA KUHNA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: POGAČARJEV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OLAM D.O.O.
Vodja zbiranja: KOCHAVY ALMA
Začetek prireditve 14.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 14.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME 3. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: ODBOJKARSKE TEKME III LIGE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ODBOJKARSKI KLUB MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: ROŽMAN EVA
Začetek prireditve 14.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 14.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA GIMNAZIJE SLOVENJ GRADEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD OK SLOVENJ GRADEC
Vodja zbiranja: ŽUGELJ DARKO
Začetek prireditve 14.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 14.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: VEČER ZA DAME, RETRO KANIN...
Kraj: TOLMIN - BOVEC
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KANIN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI ZAVOD SONČNI KANIN BOVEC
Vodja zbiranja: SKORNIŠEK MARIJAN
Začetek prireditve 14.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 14.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: 3. SNL ZAHOD - SPOMLADANSKI DEL
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: ŠC TRNOVO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK ILIRSKA BISTRICA
Vodja zbiranja: URH MILENA
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: 30.MTM V RITMIČNI GIMNASTIKI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GIMNASTIČNI CENTER LJUBLJANA, KOPRSKA 29
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KRG NARODNI DOM LJUBLJANA
Vodja zbiranja: UHAN SAMO
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM V LUKOVICI
Kraj: DOMŽALE - LUKOVICA
Podrobna lokacija: V NEPOSREDNI BLIŽINI GOSTILNE PRI BEVCU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JEMEC DUŠAN S.P., STARI TRG 10, LUKOVICA
Vodja zbiranja: JEMEC DUŠAN
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: DOBRODELNI KONCERT
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: RKS-OZ HRASTNIK PRIREJA DOBRODELNI KONCERT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RKS-OZ HRASTNIK
Vodja zbiranja: LADIHA BELINDA
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 16.00 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: IVANČNA GORICA, LJUBLJANSKA CESTA 2A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK IVANČNA GORICA
Vodja zbiranja: KOREN RAFAEL
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: PESNICA - PESNICA
Podrobna lokacija: JARENINSKI DOL 7/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JARENINA
Vodja zbiranja: SAVERNIK LOVRO
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: PESNICA - PESNICA
Podrobna lokacija: ROŠPOH DEL 143
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KUNGOTA
Vodja zbiranja: GRABER JOŽE
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3. SNL
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK STRAŽIŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK SAVA KRANJ
Vodja zbiranja: DURAKOVIĆ ENES
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 18.15 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3.SNL IN 1.SŽNL
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: NOGOMETNE TEKME V MARCU, APRILU IN MAJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB VELESOVO
Vodja zbiranja: KLINC DARKO
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 19.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME U-15 IN U-17
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU DOMŽALE, POMOŽNO IGRIŠČE DOMŽALE IHAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK DOMŽALE, DOMŽALE, KOPALIŠKA 4,
Vodja zbiranja: JEKLIC TINA
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME VSEH SELEKCIJ NK MONS C
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: IGRIŠČA V ŠPORTNEM PARKU ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L ŠPORTNI PARK ROGATEC
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: PODEŽELJE IN MI
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: PODEŽELJE IN MI NA TRŽNICI V HRASTNIKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KSP HRASTNIK D.D. C. 3. JULIJA 7, HRASTNIK
Vodja zbiranja: VENKO NIVES
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 10.00 uri


Opis: PRIREDITVE V TELEVADNICI
Kraj: VELENJE - VELENJE
Podrobna lokacija: IZVEDBA TEKMOVANJA KOŠARKARSKEGA KLUBA ELEKTRA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA
Vodja zbiranja: BREZNIK STANE
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 23.55 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV NK BRINJE GROSUPLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BRINJE GROSUPLJE
Vodja zbiranja: ČALETA DENIS
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME ČLANOC NK DOBROVCE
Kraj: MARIBOR - MIKLAVŽ NA DRAVSKEM POLJU
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK DOBROVCE, VRTNA ULICA 13
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK DOBROVCE
Vodja zbiranja: REPIK IGOR
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 18.30 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME-ROKOMET (ČLANICE)
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V HRPELJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPROTNO DRUŠTVO JADRAN BLUEMARINE
Vodja zbiranja: ŠKABAR BORUT
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 19.30 uri


Opis: PUSTNI KARNEVAL, OBLETNICA LOKALA
Kraj: IDRIJA - CERKNO
Podrobna lokacija: V PROSTORIH BARA PR ALBINC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: VIA D.O.O.
Vodja zbiranja: TAVČAR TOMAŽ
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 23.55 uri
Konec prireditve 16.04.2017 ob 04.00 uri


Opis: TEKME 3.DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE ŽENSKE
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ TONETA ČUFARJA, C.C.TAVČARJA 21, JESENICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD JESENICE OK MLADI
Vodja zbiranja: KOCOJEVIĆ BOJANA
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKME KVALIFIKACIJ ZA 3.SKL
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: KOŠARKARSKE TEKME
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK HIDRIA
Vodja zbiranja: KAVČIČ SAŠO
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME REKREATIVNE LIGE
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: TEKME REKREATIVNE LIGE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DMN LENART
Vodja zbiranja: ŠKRLEC UROŠ
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: TRIGLAVSKA TRŽNICA
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: LJUBLJANSKA 27 INFO CENTER NA BLEDU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: POGAČNIK MILENA S.P
Vodja zbiranja: POGAČNIK MILENA
Začetek prireditve 15.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 15.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: 30.MTM V RITMIČNI GIMNASTIKI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GIMNASTIČNI CENTER LJUBLJANA, KOPRSKA 29
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KRG NARODNI DOM LJUBLJANA
Vodja zbiranja: UHAN SAMO
Začetek prireditve 16.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 16.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: TRŽNICA V KOPRU NA PRISTANIŠKI ULICI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMORSKI SEJEM D.O.O.
Vodja zbiranja: TURK MATJAŽ
Začetek prireditve 16.04.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 16.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3.SNL-SEVER
Kraj: MARIBOR - STARŠE
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK BRUNŠVIK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO BRUNŠVIK
Vodja zbiranja: TIHEC ALEŠ
Začetek prireditve 16.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 16.04.2017 ob 18.45 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 16.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 16.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: 4. BROOKSOV TEK OKOLI JEZERA
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: OKROG BLEJSKEGA JEZERA START IN CILJ REGATNI CENTER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ATLETSKO DRUŠTVO BLED
Vodja zbiranja: BOGOŽALEC ROBERT
Začetek prireditve 17.04.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 17.04.2017 ob 11.00 uri


Opis: KMEČKA TRŽNICA
Kraj: IDRIJA - CERKNO
Podrobna lokacija: BEVKOVA ULICA 9, LOKACIJA PARCELA ŠT. 41/0, K.O. CERKNO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA CERKNO
Vodja zbiranja: KAVČIČ JURIJ
Začetek prireditve 18.04.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 18.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: MESEČNI SEJEM OBRTNIŠKIH IZDELKOV
Kraj: V SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: VSAKEGA 18. V MESECU BO IZVEDEN SEJEM OBRTNIŠKIH IZDELKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA HRPELJE-KOZINA
Vodja zbiranja: LIKAVEC SVETELŠEK SAŠA
Začetek prireditve 18.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 18.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: LUTKOVNI ABONMA 206/2017
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: DELAVSKI DOM TRBOVLJE, TRG SVOBODE 11/A,TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA KULTURNIH DRUŠTEV TRBOVLJE
Vodja zbiranja: CESTNIK KATARINA
Začetek prireditve 19.04.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 19.04.2017 ob 10.00 uri


Opis: 10. MEDNARNODNA TATTOO KONVENCIJA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GOSPODARSKO RAZSTAVIŠČE, DUNAJSKA C. 18, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NJCC
Vodja zbiranja: SKAPIN ALEŠ
Začetek prireditve 21.04.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 02.00 uri


Opis: FOLKLORNI VEČER OB 10.OBLETNICI
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: FOLKLORNI VEČER OB 10.OBLETNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FOLKLORNO DRUŠTVO GROBLJE
Vodja zbiranja: HRIBOVŠEK FRANC
Začetek prireditve 21.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 21.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 21.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 21.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: ODPRTA KUHNA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: POGAČARJEV TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OLAM D.O.O.
Vodja zbiranja: KOCHAVY ALMA
Začetek prireditve 21.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 21.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 21.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 21.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 1.B ROKOMETNE LIGE ZA MOŠKE
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK BREŽICE
Vodja zbiranja: TOMŠE STANKO
Začetek prireditve 21.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 21.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: 10. MEDNARNODNA TATTOO KONVENCIJA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GOSPODARSKO RAZSTAVIŠČE, DUNAJSKA C. 18, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NJCC
Vodja zbiranja: SKAPIN ALEŠ
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 02.00 uri


Opis: 3. SLOVENSKA LIGA - VZHOD
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: LJUTOMER, I. SLOVENSKEGA TABORA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LJUTOMER
Vodja zbiranja: PODGORELEC CIRIL
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 18.30 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM V LUKOVICI
Kraj: DOMŽALE - LUKOVICA
Podrobna lokacija: V NEPOSREDNI BLIŽINI GOSTILNE PRI BEVCU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JEMEC DUŠAN S.P., STARI TRG 10, LUKOVICA
Vodja zbiranja: JEMEC DUŠAN
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: CVETLIČNI SEJEM
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: MESTNI TRG V ŠKOFJI LOKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA ŠKOFJA LOKA
Vodja zbiranja: KRIŽNAR ANDREJA
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: FESTIVAL KELTIKA
Kraj: IDRIJA - CERKNO
Podrobna lokacija: BAR PR GABRIJELU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD JAZZ CERKNO
Vodja zbiranja: KONCUT SERGEJ
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 04.00 uri


Opis: KIA ROAD SHOW
Kraj: POSTOJNA - POSTOJNA
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE ŠPAR, TITOVA CESTA 10, POSTOJNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: AVTOTRADE D.O.O VRHNIKA
Vodja zbiranja: BAJC MATIV
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: LIGA 3. SNL- SEVER POMLAD 2016/2017
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: LIGA 3. SNL SEVER POMLAD 2016/2017
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOROŠKA NK FUŽINAR
Vodja zbiranja: JEHART BOJAN
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 15.30 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 19.30 uri


Opis: LIGA ROKOMETNA TEKMA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: ŠOLSKI CENTER KRŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB KRŠKO
Vodja zbiranja: GROŠELJ MARKO
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 20.30 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: IVANČNA GORICA, LJUBLJANSKA CESTA 2A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK IVANČNA GORICA
Vodja zbiranja: KOREN RAFAEL
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME
Kraj: LJUTOMER - VERŽEJ
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGRIŠČE VERŽEJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD NK VERŽEJ
Vodja zbiranja: KAPUN BORUT
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 1. LIGE MNZ MB -POMLAD
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: NOGOMETNI STADION NK PECA PRISTAVA 2 ČRNA NA KOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK PECA
Vodja zbiranja: FAJMUT PRIMOŽ
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 19.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3 SNL
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: NOGOMETNO IGROŠČE BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BLED
Vodja zbiranja: VOVK MIRAN
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3.SNL - SEVER
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGAŠKA SLATINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER ROGAŠKA SLATINA, SOTELSKA 55
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB ROGAŠKA
Vodja zbiranja: LORBER DARKO
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 17.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3.SNL IN 1.SŽNL
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: NOGOMETNE TEKME V MARCU, APRILU IN MAJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB VELESOVO
Vodja zbiranja: KLINC DARKO
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ND DRAVINJA
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA, DOBRAVA PRI KONJICAH 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: PODKRAJŠEK BOJAN
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 15.30 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 18.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME NOGOMETNE ŠOLE
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO GORICA
Vodja zbiranja: FABJAN PETER
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 18.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME U-15 IN U-17
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: ŠPORTNEM PARKU DOMŽALE, POMOŽNO IGRIŠČE DOMŽALE IHAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK DOMŽALE, DOMŽALE, KOPALIŠKA 4,
Vodja zbiranja: JEKLIC TINA
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME VSEH SELEKCIJ NK MONS C
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: IGRIŠČA V ŠPORTNEM PARKU ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: L ŠPORTNI PARK ROGATEC
Vodja zbiranja: FERČEC FREDI
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 11.30 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ČLANSKE 3.SNL
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: TEKME 3.SNL ZA ČLANE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK KOROŠKA DRAVOGRAD
Vodja zbiranja: DAMIŠ BOŠTJAN
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 19.30 uri


Opis: PODEŽELJE IN MI
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: PODEŽELJE IN MI NA TRŽNICI V HRASTNIKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KSP HRASTNIK D.D. C. 3. JULIJA 7, HRASTNIK
Vodja zbiranja: VENKO NIVES
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 10.00 uri


Opis: PREDSTAVITEV MLADIH GLASBENIH TALENTOV
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: KOMPLEKS ČEČOVJE ŠT. 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KD DRUGI ZVOKI
Vodja zbiranja: PISAR ANA
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 21.30 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 02.00 uri


Opis: PRIJAVA ROKOMETNIH TEKEM
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: TEKME ROKOMETNEGA DRUŠTVA KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GRČA KOČEVJE
Vodja zbiranja: POJE SONJA
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME 1SML
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER KRANJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: KUŽNIK GORAZD
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: PRVENSTVENE TEKME U15 IN ČLANOV NK BRINJE GROSUPLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK BRINJE GROSUPLJE
Vodja zbiranja: ČALETA DENIS
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: RAZPORED NOG.TEKEM 1 LIGE U-15 ZAHOD
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK POLICE-IGRIŠČE Z UMETNO TRAVO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ND PRIMORJE
Vodja zbiranja: UROŠ PINTAR
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 10.30 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 12.30 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNA LIGA
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ROKOMETNA LIGA ML.DEKLICE V LOGATCU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: MARTINA KRISTANĆIČ
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA
Kraj: PTUJ - GORIŠNICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA GORIŠNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD MOŠKANJCI GORIŠNICA
Vodja zbiranja: KELENC IVAN
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2.DRL. POKALNA TEKMA
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: OKOMETNE TEKME 2.DRL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK POMURJE, MLADINSKA 3 M.SOBOTA
Vodja zbiranja: GOMBOŠI ANDREJ
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1. B DEL MOŠKI
Kraj: LJUBLJANA - ŠKOFLJICA
Podrobna lokacija: ROKOMETNE TEKME V ŠPORTNI DVORANI ŠKOFLJICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKOFLJICA
Vodja zbiranja: ZUPANČIČ IGOR
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME RK GROSUPLJE
Kraj: A GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BRINJE, GROSUPLJE, LJUBLJANSKA CESTA 40
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GROSUPLJE
Vodja zbiranja: BOLJKA JANEZ
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME-PRVENSTVO 2016/2017
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V HRPELJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO ŠKERJANC HRPELJE-KOZINA
Vodja zbiranja: MIKLAVEC DAMJAN
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 16.00 uri


Opis: ROKOMETNO TEKMOVANJE V SEZONI 2016/17
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: V DVORANI POLAJ TRBOVLJE NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNO TEKMOVANJE V SEZONI 2016/17
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: V DVORANI POLAJ TRBOVLJE NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME 1B DRŽAVNE ROKOMETNE LIGE - ČLANI
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V SEVNICI, NASLOV TRG SVOBODE 42
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB SEVNICA, TRG SVOBODE 42, SEVNICA
Vodja zbiranja: KUHAR MARTIN
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 21.30 uri


Opis: TEKME KVALIFIKACIJ ZA 3.SKL
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: KOŠARKARSKE TEKME
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK HIDRIA
Vodja zbiranja: KAVČIČ SAŠO
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME MLADINSKE IN KADETSKE EKIPE RD
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DVORANA RD SLOVAN NA GORTANOVI ULICI 21 V LJUBLJANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO SLOVAN, GORTANOVA ULICA 21, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: DUJIĆ GORAN
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 13.30 uri


Opis: TEKME STAREJŠIH DEČKOV 1 SL
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: NOGOMETNE TEKME STAREJŠIH DEČKOV 1. SL-RAZPORED TEKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK DRAVOGRAD
Vodja zbiranja: PLANINŠEC ZORAN
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 20.00 uri


Opis: TURNIR MLADIH
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA IG, TROŠTOVA 24
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 22.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 22.04.2017 ob 19.00 uri


Opis: 1. MLADINSKA POMURSKA LIGA NOGOMET
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: LJUTOMER, ULICA I. SLOVENSKEGA TABORA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB LJUTOMER
Vodja zbiranja: PODGORELEC CIRIL
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 18.30 uri


Opis: 1.SLOVENSKA ŽENSKA NOGOMETNA LIGA 16/17
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: MESTNI STADION - DTK RAVNE NA KOROŠKEM, NA GRADU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOROŠKI NK FUŽINAR
Vodja zbiranja: JEHART BOJAN
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 19.30 uri


Opis: 10. MEDNARNODNA TATTOO KONVENCIJA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GOSPODARSKO RAZSTAVIŠČE, DUNAJSKA C. 18, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NJCC
Vodja zbiranja: SKAPIN ALEŠ
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 23.59 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: TRŽNICA V KOPRU NA PRISTANIŠKI ULICI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMORSKI SEJEM D.O.O.
Vodja zbiranja: TURK MATJAŽ
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 15.00 uri


Opis: KODER SONCE HODI
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: TRNOVEC 25, PROSTOR KS TRNOVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: IO ZB ZA VREDNOSTE NOB, CKS 12, MEDVODE
Vodja zbiranja: BERTONCELJ VLADIMIR
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 12.30 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: NOGOMETNA LIGA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO POSAVJE
Vodja zbiranja: ZORKO ROK
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 12.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME 3.SNL IN 1.SŽNL
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: NOGOMETNE TEKME V MARCU, APRILU IN MAJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNI KLUB VELESOVO
Vodja zbiranja: KLINC DARKO
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 14.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME ND DRAVINJA
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: STADION DOBRAVA, DOBRAVA PRI KONJICAH 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOGOMETNO DRUŠTVO DRAVINJA
Vodja zbiranja: PODKRAJŠEK BOJAN
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: PREDVAJANJE DOKUMENTARNEGA FILMA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: HOTEL PIRAMIDA, MB, UL. JEROJA ŠLANDRA 10
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KROG ZA NARAVNO ŽIVLJENSKO POMOČ, PODRUŽNICA TUJEGA DRUŠTV
Vodja zbiranja: A DIVJAK DANICA
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 19.30 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 13.00 uri


Opis: REVIJA PEVSKIH ZBOROV 2017
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, NARODNI DOM MARIBOR, UL. KNEZA KOCLJA 9
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI SKLAD RS ZA KULTURNE DEJAVNOSTI, OI MARIBOR
Vodja zbiranja: VARL MATIJA
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 18.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 17.00 uri


Opis: TURNIR MLADIH
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA IG, TROŠTOVA 24
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 23.04.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 23.04.2017 ob 19.00 uri


Naša spletna stran uporablja piškotke. Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke?

Želim izvedeti več.