Joom!Fish config error: Default language is inactive!
 
Please check configuration, try to use first active language

Javni shodi in prireditve
Javni shodi in prireditve

Seznam javnih shodov in prireditev


Opis: MALONOGOMETNI TURNIR
Kraj: KAMNIK - KAMNIK
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA FRANA LABREHTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN BAKOVNIK
Vodja zbiranja: MITIĆ RADIVOJE
Začetek prireditve 04.02.2016 ob 08.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME STAREJŠE DEKLICE ZAHOD
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER AJDOVŠČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ROKOMETNI KLUB MLINOTEST AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: VODOPIVEC IVAN
Začetek prireditve 11.02.2016 ob 17.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 20.00 uri


Opis: 1. SLOVENSKA FUTSAL LIGA
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SŠC PTUJ, VOLKMERJEVA 19
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FUTSAL CLUB PTUJ
Vodja zbiranja: DRLJAČA GORDANA
Začetek prireditve 16.10.2016 ob 13.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: 1.SLOVENSKA FUTSAL LIGA DO 13, 15 IN 19
Kraj: LJUBLJANA - VELIKE LAŠČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA VELIKE LAŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB DOBREPOLJE
Vodja zbiranja: NOVAK DEJAN
Začetek prireditve 16.10.2016 ob 17.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 18.30 uri


Opis: ZUNANJE MESTNO DRSALIŠČE LOGATEC
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: IGRIŠČE POD NARODNIM DOMOM, TRŽAŠKA 44, LOGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LUCKY LUKA D.O.O., RIMSKA CESTA 16, 1000 LJUBLJANA
Vodja zbiranja: KLASINC LUKA
Začetek prireditve 10.12.2016 ob 10.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: 1. OBLETNICA LOKALA
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: OBLETNICA LOKALA, VRTELA SE BO MHANSKA GLASBA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KAVARNA RENOME, TJAŠA OLAJ S.P.
Vodja zbiranja: OLAJ TJAŠA
Začetek prireditve 20.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 02.00 uri


Opis: 1. ROJSTNI DAN VAŠKE KRČME
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: GOSTINSKI LOKAL VAŠKA KRČMA V LOČAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ANDREJ SOVIČ S.P.
Vodja zbiranja: SOVIČ ANDREJ
Začetek prireditve 20.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 03.00 uri


Opis: KONCERT - CRVENA JABUKA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, KRANJČEVA UL. 20 - KLUB CVETLIČARNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CVETLIČARNA D.O.O., VOJKOVA C. 58, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: GRGIĆ SAŠA
Začetek prireditve 20.01.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 03.00 uri


Opis: KONVERT DJ
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: THE CLUB STARA SAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TERNI D.O.O.
Vodja zbiranja: HALILOV DŽEVAD
Začetek prireditve 20.01.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 04.00 uri


Opis: MKD ARTERIJA - CAPTAIN MORGANS REVENGE
Kraj: VRHNIKA - BOROVNICA
Podrobna lokacija: PROSTORI MLADINSKEGA DRUŠTVA MKD ARTERIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MKD ARTERIJA, MLADINSKO DRUŠTVO BOROVNICA
Vodja zbiranja: ŠKRBEC JAKA
Začetek prireditve 20.01.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 02.00 uri


Opis: PETKOVA PUMPA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: PETKOVA PUMPA Z RADIJEM AKTUAL IN VESELJAK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KRAMBERGER PETRA S.P.
Vodja zbiranja: KRAMBERGER PETRA
Začetek prireditve 20.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 05.00 uri


Opis: PLES OB ŽIVI GLASBI
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: GOSTILNA PRI DIVJEM PETELINU, SORA 6A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAKOB KNIFIS SP. GORIČANE 34, MEDVODE
Vodja zbiranja: KNIFIC JAKOB
Začetek prireditve 20.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 03.00 uri


Opis: TURNIR V KARTANJU ŠNOPSA
Kraj: LENDAVA - ČRENŠOVCI
Podrobna lokacija: OKREPČEVALNICA TROPICANO SREDNJA BISTRICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PODJETJE ZA INFORMIRANJE MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: ZAVAŠNIK SILVA
Začetek prireditve 20.01.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 00.00 uri


Opis: VELIKA ZABAVA Z ŽIVO GLASBO
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGAŠKA SLATINA
Podrobna lokacija: BAR KIS ZG. KOSTRIVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BAR KIS KRISTJAN BRATUŠA S.P.
Vodja zbiranja: KRISTJAN BRATUŠA
Začetek prireditve 20.01.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 04.00 uri


Opis: ZABAVA Z DJ
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: PARTY Z DJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: VIDEK D.O.O.
Vodja zbiranja: KOŠUTNIK ROMANA
Začetek prireditve 20.01.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 06.00 uri


Opis: "GAVDA", KI JE BILA OGLAŠEVANA
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - PREVALJE
Podrobna lokacija: GAVDA", KI JE BILA OGLAŠEVANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MATEVŽ KOVAČ S.P. CENTER KAFE BAR
Vodja zbiranja: KOVAČ MATEVŽ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 04.00 uri


Opis: 1. DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA Ž. DEKLICE B
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: DVORANA ŠOLSKI CENTER IN OŠ LJUDSKI VRT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽRK AKLIMAT PTUJ
Vodja zbiranja: SMREKAR MATEJ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 13.00 uri


Opis: 4. TEK ZA SEVNIŠKI POKAL.
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK V KRMELJU, KRMELJ 25
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ATLETSKI KLUB SEVNICA,TRG SVOBODE 11, SEVNICA
Vodja zbiranja: KARLOVŠEK SINE
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 13.00 uri


Opis: AKUSTIČNI KONCERT
Kraj: TOLMIN - TOLMIN
Podrobna lokacija: BAR PARADISO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GOSTINSTVO IN TURIZEM SIMONA DREV S.P.
Vodja zbiranja: ERIK DE POSARELLI
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 01.00 uri


Opis: ALL STARS TEKMA EXTRA LIGE U-13 IN U-15
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA POLAJ, ŠUŠTARJEVA KOLONIJA 7/A, TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD FELIX ZASAVJE
Vodja zbiranja: BUČALIČ MARKO
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V HOKEJU
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, LEDNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HDK MARIBOR
Vodja zbiranja: FRANK TINA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 10.45 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 13.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V HOKEJU
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, LEDNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HDK MARIBOR
Vodja zbiranja: FRANK TINA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 13.15 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 15.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V HOKEJU
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, LEDNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HDK MARIBOR
Vodja zbiranja: FRANK TINA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 18.15 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V STANDARDNIH PLESIH
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KOČEVJE, CESTA NA STADION 7, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PLESNA ZVEZA SLOVENIJE
Vodja zbiranja: VODNIK MARKO
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: FLOORBALL 1.SLOVENSKA FLOORBALL LIGA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DVORANA EDVARDA PEPERKA NA LESKOŠKOVI ULICI 7 V LJ.
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FLOORBALL KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA, BRILEJEVA 22, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: LEBINGER ANŽE
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: FUTSAL TEKME, POMLAD 2017
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 44/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD MLINŠE, MLINŠE 35
Vodja zbiranja: TRDIN PETER
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: GASILSKO TEKMOVANJE
Kraj: MARIBOR - STARŠE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OSNOVNE ŠOLE STARŠE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PGD STARŠE
Vodja zbiranja: TOPLAK DAMJAN
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 02.00 uri


Opis: GLASBA OB BIFEJU - SMUČIŠČE GAČE
Kraj: ČRNOMELJ - SEMIČ
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE GAČE - KOMARNA VAS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ZAVOJ, KRALOVA 14, NOVO MESTO
Vodja zbiranja: STANKOVIČ ANŽE
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: GLASBENI VEČER
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: GLASBENI VEČER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: M GENOM D.O.O. LOGATEC
Vodja zbiranja: ŠVAJNCER MATJAŽ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 05.00 uri


Opis: GLEDALIŠKA PREDSTAVA
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RIBNICA NA POHORJU
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ RIBNICA NA POHORJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD STANE SEVER RIBNICA NA POHORJU
Vodja zbiranja: ZAPEČNIK JOŽEF
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: GLEDALIŠKA PREDSTAVA
Kraj: LITIJA - ŠMARTNO PRI LITIJI
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM ŠMARTNO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD VAJKARD
Vodja zbiranja: SMREKAR BERNARDA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: GOSTJE LOKALA CORNER CAFFE POLZELA
Kraj: ŽALEC - POLZELA
Podrobna lokacija: TUŠ CENTER POLZELA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: IGIZ D.O.O
Vodja zbiranja: ŠČUREK LUKA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 02.00 uri


Opis: JAVNA PRIREDITEV "JAMES FEVER"
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: GOSTINSKI LOKAL "GARAŽA BAR" CESTA ZMAGE 16 B
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RO.TIM D.O.O. PRAPREČE DEL 41, ZAGORJE
Vodja zbiranja: KUŠAR MATEJ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 03.00 uri


Opis: KONCERT SKUPINE MINISTARKE IN PRIMAVERA
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: AJDOVŠČINA, GORIŠKA CESTA 75 AJDOVŠČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TIBOMA D.O.O
Vodja zbiranja: STREHAR BOJAN
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 05.00 uri


Opis: KONCERT URŠKA BAKOVIČ IN GOSTI
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: URŠKA BAKOVIČ IN GOSTI - KONCERT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI ZAVOD ZA TURIZEM IN KULTURO KOČEVJE
Vodja zbiranja: MALNAR MEMEDOVIČ VESNA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 03.00 uri


Opis: KONVERT DJ
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: THE CLUB STARA SAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TERNI D.O.O.
Vodja zbiranja: HALILOV DŽEVAD
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 22.01 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME ČLANOV
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 44A ZAGORJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK ZAGORJE OB SAVI
Vodja zbiranja: POVŠE LEOPOLD
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 20.30 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 22.30 uri


Opis: KOŠARKAŠKE TEKME
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: KOŠARKAŠKI TURNIR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK LOGATEC
Vodja zbiranja: AZER ŠARIĆ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 08.30 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 14.45 uri


Opis: KOŠARKAŠKE TEKME KK GROSUPLJE
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BRINJE, LJUBLJANSKE CESTA 40 A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKI KLUB GROSUPLJE
Vodja zbiranja: GRUBELIČ SANDI
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 23.00 uri


Opis: KOŠERKAŠKE TEKME
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: KK HRASTNIK PRIREJA TEKME
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK HRASTNIK
Vodja zbiranja: BAJDA DUŠAN
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: KVALIFIKACIJE ZA 21. DP V TWIRLINGU SLO
Kraj: VELENJE - ŠOŠTANJ
Podrobna lokacija:
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TWIRLING KLUB ŠOŠTANJ CANKARJEVA 15
Vodja zbiranja: ŠKRINJAR JOŽEF
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: LETNI KONCERT
Kraj: MOZIRJE - MOZIRJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA MOZIRJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KD GODBA ZG.SAVINJSKE DOLINE
Vodja zbiranja: KRAJNC MATEJ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: LIGA MALEGA NOGOMETA 2016/17
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA NAA HARDEKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD PUŠENCI
Vodja zbiranja: TUŠEK MIRAN
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: MALONOGOMETNI TURNIR
Kraj: KAMNIK - KAMNIK
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA FRANA LABREHTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN BAKOVNIK
Vodja zbiranja: MITIĆ RADIVOJE
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 15.30 uri


Opis: MATURANTSKI PLES
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: MATURANTSKI PLES EKON. ŠOLE - CELJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MATURANTSKI PLES EKON. ŠOLE - CELJE
Vodja zbiranja: GAJŠEK MARJANA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 03.00 uri


Opis: MATURANTSKI PLES V MODRI DVORANI
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: MATURANTSKI PLES V MODRI DVORANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SREDNJA ŠOLA ZA GOSTINSTVO IN TURIZEM
Vodja zbiranja: SNEDIC SABINA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 00.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 04.00 uri


Opis: MEDDRUŠTVENO TEKMOVANJE HSSV - KOTREDEŽ
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: PROSTOR ZA OBJEKTOM PGD KOTREDEŽ, KOTREDEŽ 12/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PGD KOTREDEŽ, KOTREDEŽ 12/A
Vodja zbiranja: POTOČNIK IVAN
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 23.59 uri


Opis: MEDNARODNO TEKMOVANJE COCTA V SM. SKOKI
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: MED. TEKMOVANJE V SM. SKOKIH ZA POKAL COCTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: H SKSALNI KLUB TRIGLAV
Vodja zbiranja: KOROŠEC MARKO
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 13.00 uri


Opis: MKC PARTY
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: VINAGOVA KLET, TRG SVOBODE 3, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PTUJSKA KLET D.O.O., VINARSKI TRG 1, PTUJ
Vodja zbiranja: SARKIČEVIČ MIROSLAV
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 05.00 uri


Opis: NAMIZNOTENIŠKE TEKME
Kraj: MOZIRJE - LUČE
Podrobna lokacija: ŠOLSKA TELOVADNICA OŠ LUČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NTK SAVINJA
Vodja zbiranja: ROSC PATRIK
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME FUTSAL U17
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB DOBOVEC
Vodja zbiranja: KOMEL ANDREJ PAVLE
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 19.30 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME
Kraj: LJUBLJANA - BREZOVICA
Podrobna lokacija: BALON, ŠOLSKA ULICA 15, BREZOVICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZOVICA
Vodja zbiranja: KUŠAR ALEŠ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME 2. IN 3. DOL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠD GIB, DRENIKOVA 32
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: KUMER GREGOR
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: OLDIES GOLDIES, GLASBA Z DJ
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: LESCE, HRAŠKA 19, TOP BAR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: IR.TECH, D.O.O.
Vodja zbiranja: ROZMAN VASJA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 04.00 uri


Opis: OTVORITEV GOSTINSKEGA LOKALA
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: KAVARNA NA GRADU SEVNICA, CESTA NA GRAD ŠT.17
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KAVARNA GRAŠČAKOVA HČI, MARJA KOCBEK S.P.
Vodja zbiranja: KOCBEK MARJA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 03.00 uri


Opis: OTVORITEV LOKALA Z DJ-JEM
Kraj: NOVO MESTO - ŠENTJERNEJ
Podrobna lokacija: REFRESH CAFFE, BUČARJEVA CESTA 9, ŠENTJERNEJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FGP GORENC D.O.O.
Vodja zbiranja: GORENC PETER
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 03.00 uri


Opis: PARTY TIME
Kraj: CERKNICA - CERKNICA
Podrobna lokacija: GOSTINSKI LOKAL EXTREME BAR CERKNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MATJAŽ PREBIL
Vodja zbiranja: PREBIL MATJAŽ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 02.00 uri


Opis: PODEŽELJE IN MI
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: TRŽNICA V HRASTNIKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KSP HRASTNIK
Vodja zbiranja: FABJAN JANI
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 10.00 uri


Opis: POHOD OKOLI SEBEŠČANA
Kraj: MURSKA SOBOTA - PUCONCI
Podrobna lokacija: POHOD PO VAŠKIH POLJSKIH IN GOZDNIH CESTAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO KULTURNO ŠPORTNO DRUŠTVO PEČAROVCI
Vodja zbiranja: RITUPER JOŽEF
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: POKAL POHORSKEGA BATALJONA 2017
Kraj: SLOVENSKA BISTRICA - SLOVENSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V SLOVENSKI BISTRICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JUDO KLUB IMPOL
Vodja zbiranja: OČKO FRANC
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: PREDSTAVITEV MLADIH GLASBENIH TALENTOV
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: KOMPLEKS ČEČOVJE ŠT. 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KD DRUGI ZVOKI
Vodja zbiranja: PISAR ANA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 21.30 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 02.00 uri


Opis: PREDTEKMOVANJE DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA LENART
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TWIRLIN PLESNI IN MAŽORETNI KLUB LENART
Vodja zbiranja: KOVAČIČ JOLANDA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: PREMIERA GLEDALIŠKE PREDSTAVE
Kraj: GORNJA RADGONA - SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI
Podrobna lokacija: KOCBEKOVA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LJUBITELJSKO DRAMSKO DRUŠTVO SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI
Vodja zbiranja: KARLO SONJA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 23.00 uri


Opis: PRIREDITVE V TELEVADNICI
Kraj: VELENJE - VELENJE
Podrobna lokacija: IZVEDBA TEKMOVANJA KOŠARKARSKEGA KLUBA ELEKTRA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA
Vodja zbiranja: BREZNIK STANE
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 23.55 uri


Opis: PRVENSTVENE ROKOMETNE TEKME MLAJŠE DEKL
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SEŽANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I ŽENSKI ROKOMETNI KLUB ANTRUM SEŽANA
Vodja zbiranja: PIRC MARKO
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 14.00 uri


Opis: PRVENSTVENE ROKOMETNE TEKME MLAJŠI DEČK
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: OSNOVNA ŠOLA HRPELJE - MODRA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I ROKOMETNO DRUŠTVO ŠKERJANC JADRAN HRPELJE KOZINA
Vodja zbiranja: MIKLAVEC DAMJAN
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME V NOGOMETU
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA, ŠOLSKA POT 4A, LOGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MŠKD DLAN NA DLAN
Vodja zbiranja: ŠVAJNCET MATJAŽ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: PURE OLDIES GOLDIES
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, KRANJČEVA UL. 20 - KLUB CVETLIČARNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CVETLIČARNA D.O.O., VOJKOVA C. 58, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: GRGIĆ SAŠA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 23.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 07.00 uri


Opis: RANKO BABIČ:MOŠKA COPATA, KOMEDIJA
Kraj: SLOVENJ GRADEC - MISLINJA
Podrobna lokacija: DVORANA LOPAN CENTER, ŠOLSKA 55, MISLINJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO NASMEHNI SE
Vodja zbiranja: ŠLAMBERGER DEJAN
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 20.30 uri


Opis: RAZGIBAJMO LJUBLJANO, DAN SNEGA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: STRITARJEVA ULICA, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZVEZA ŠPORTNIH DRUŠTEV KRIM
Vodja zbiranja: ŠINKOVEC KATARINA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 13.00 uri


Opis: RAZPORED NOG.TEKEM KLUBA KIX IZ AJDOVŠČ
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: POLICE AJDOVŠČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I KIX AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: POPOVIĆ MILOŠ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: REDNI OBČNI ZBOR DRUŠTVA PGD MURETINCI
Kraj: PTUJ - GORIŠNICA
Podrobna lokacija: VAŠKO GASILSKA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO MURETINCI
Vodja zbiranja: FIŠTRAVEC JANKO
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 02.00 uri


Opis: REKREACIJSKA FLOORBALL LIGA MOL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DRENIKOVA ULICA 32
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FLOORBALL KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
Vodja zbiranja: LEBINGER ANŽE
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: REŠETO DOMAČIH 2017
Kraj: RIBNICA - RIBNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER RIBNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RADIO URBAN D.O.O.
Vodja zbiranja: ČEŠAREK ANTONIJA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNA TEKMA
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: IVANČNA GORICA, CESTA OBČINE HIRSCHAID 1
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB SVIŠ IVANČNA GORICA
Vodja zbiranja: KOŠIR BOŠTJAN
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 14.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME - STAREJŠE DEKLICE
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SEŽANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ROKOMETNI KLUB ANTRUM SEŽANA
Vodja zbiranja: PIRC MARKO
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 15.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: METLIKA - METLIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ METLIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB METLIKA
Vodja zbiranja: GORIČANAC LJUBINKO
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: ROKOMETNI TURNIR
Kraj: SLOVENJ GRADEC - SLOVENJ GRADEC
Podrobna lokacija: KOPALIŠKA ULICA 27, SLOVENJ GRADEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO VETERANI KOROŠKA
Vodja zbiranja: JAMNIK PRIMOŽ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKUMETNI TURNIR - ŽIKIJEV MEMORIAL
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: OŠ III - MS - ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK POMURJE
Vodja zbiranja: GOMBOŠI ANDREJ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: SECRET CINEMA B2B EGERT
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: CLUB MARCO POLO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: D KONEKT D.O.O.
Vodja zbiranja: BEGANOVIĆ DAVID
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 23.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 07.00 uri


Opis: SKUPAJ SE IMEJMO RADI
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: KULTURNI HRAM IGNACA BORŠTNIKA CERKLJE NA GORENJSKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO UPOKOJENCEV CERKLJE NA GORENJSKEM
Vodja zbiranja: PLEVEL LOVRO
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: STAND UP
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: STAND UP KOMEDIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PEKLAJ KRISTJNA S.P.
Vodja zbiranja: KRISTJAN PEKLAJ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: SUPER LIGA V BALINANJU SEZONA 2016/17
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: BALINARSKA DVORANA PORTOROŽ, BELOKRIŠKA CESTA 56A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BALINARSKI KLUB ANTENA
Vodja zbiranja: KONTIČ ROBERT
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 2. DRŽAVNE LIGE ŽENSKE ZAHOD
Kraj: JESENICE - ŽIROVNICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA POD STOLOM V ŽIROVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN ŽIROVNICA
Vodja zbiranja: UDRIH ŠTEFAN
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 2. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE MOŠKI
Kraj: JESENICE - ŽIROVNICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA STOL ŽIROVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN ŽIROVNICA
Vodja zbiranja: BLAZNIK ROK
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 3. DRŽ. ODBOJKARSKE LIGE-ŽENSKE
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA M. ŠTRUKELJ NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ODBOJKARSKI KLUB NOVA GORICA
Vodja zbiranja: STANIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 3. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE-MOŠKI
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ PRVAČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO GO ŠPORT
Vodja zbiranja: STANIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 23.00 uri


Opis: TEKME 3. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE-MOŠKI
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ PRVAČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO GO ŠPORT
Vodja zbiranja: STANIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 23.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKME U-17 - FUTSAL
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: TEKME U-17 - FUTSAL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST
Vodja zbiranja: VELIŠČEK BRANKO
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 19.30 uri


Opis: TEKME VSEH EKIP ŠD MOKERC IG - MLADI
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24, IG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V FUTSALU
Kraj: RIBNICA - RIBNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER RIBNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD EXTREM
Vodja zbiranja: ZIDAR JOŽE
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 11.30 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 13.30 uri


Opis: TRIGLAVSKA TRŽNICA
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: LJUBLJANSKA 27 INFO CENTER NA BLEDU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: POGAČNIK MILENA S.P
Vodja zbiranja: POGAČNIK MILENA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 12.00 uri


Opis: TURNIR V KARTANJU ŠNOPSA ZA POKAL OBČ.
Kraj: MURSKA SOBOTA - MORAVSKE TOPLICE
Podrobna lokacija: ŠNOPSANJE ZA POKAL OBČINE MORAVSKE TOPLICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KS KRNCI
Vodja zbiranja: HUL ŠTEFAN
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 04.00 uri


Opis: VSESLOVENSKO SREČANJE STARODOBNIH SMUČA
Kraj: MOZIRJE - GORNJI GRAD
Podrobna lokacija: TRAVNIK, BOČNA 31
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: R PLANINSKO DRUŠTVO GORNJI GRAD
Vodja zbiranja: BERGANT URA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 14.00 uri


Opis: ZABAVA Z DJ-JEM
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: PRVOMAJSKA ULICA 15
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠTUDENTSKI KLUB SEVNICA
Vodja zbiranja: UMEK BARBARA
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 02.00 uri


Opis: ZIMSKI NOGOMETNI TURNIRJI
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JEZERO MEDVODE
Vodja zbiranja: VUČKOVIĆ DANILI
Začetek prireditve 21.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 21.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: 10.ZIMSKI POKAL PEŠ NA POHORJE
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR POHORJE POHORSKA ULICA 60 - NA SLEMENU 30
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD GT TEAM RIDER
Vodja zbiranja: JAUK MARJAN
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 11.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: TRŽNICA V KOPRU NA PRISTANIŠKI ULICI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMORSKI SEJEM D.O.O.
Vodja zbiranja: TURK MATJAŽ
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 15.00 uri


Opis: DOBRODELNI KONCERT
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: DOM KRAJANOV PRIMSKOVO, JEZERSKA C. ŠT. 41
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MARIJA AHAČIČ
Vodja zbiranja: AHAČIČ MARIJA
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V FLOORBALU
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: DRŽAVNO PRVENSTVO V FLOORBALU - ČLANICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD ZELENCI
Vodja zbiranja: BRAJIČ ROLAND
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 19.30 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V HOKEJU
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, LEDNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HDK MARIBOR
Vodja zbiranja: FRANK TINA
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 11.15 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 14.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V HOKEJU
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, LEDNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HDK MARIBOR
Vodja zbiranja: FRANK TINA
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: DVORANSKI NOGOMET U17 U19 U15
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: DVORANA TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZJE
Vodja zbiranja: GAJSER VINKO
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 12.00 uri


Opis: FUTSAL LIGA
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BENEDIKT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA BENEDIKT
Vodja zbiranja: ŠIJANEC ANDREJ
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 16.30 uri


Opis: FUTSAL TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA U-15
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA VOLIČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN SLOVENSKE GORICE
Vodja zbiranja: STERGAR BOJAN
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: GLASBENI KONCERT
Kraj: SLOVENSKA BISTRICA - OPLOTNICA
Podrobna lokacija: GLASBENI KONCERT V SPORTI DVORANI MELENIUM V OPLOTNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GLASBENO DRUŠTVO BANOVŠEK
Vodja zbiranja: BANOVŠEK MATEJ
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: GLEDALIŠKA PREDSTAVA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: OŠ MALEČNIK, MALEČNIK 61
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO UPOKOJNECEV MALEČNIK
Vodja zbiranja: JAUŠOVEC KAREL
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: GOURMET CUP 2017
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: PLAŽA KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JEZERŠEK GOSTINSTVO D.O.O.
Vodja zbiranja: MAJCEN ANŽE
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: KONCERT TANJE ŽAGAR
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - KOZJE
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKI CENTER KOZJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: STUDIO GONG D.O.O.
Vodja zbiranja: ŠARAC MIHAILO
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 19.30 uri


Opis: KONCERT ZAPOJMO SKUPAJ
Kraj: CELJE - VOJNIK
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA V OSNOVNI ŠOLI NOVA CERKEV.
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD KLATEŽI
Vodja zbiranja: STOLEC ALEŠ
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: LIGA MALEGA NOGOMETA 2016/17
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA NAA HARDEKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD PUŠENCI
Vodja zbiranja: TUŠEK MIRAN
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: MALONOGOMETNI TURNIR
Kraj: KAMNIK - KAMNIK
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA FRANA LABREHTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN BAKOVNIK
Vodja zbiranja: MITIĆ RADIVOJE
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLŠJI SEJEM-SEJEM STARIN
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG OB LJUBLJANICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA DOO
Vodja zbiranja: ČERNJAVIČ BOJAN
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 15.00 uri


Opis: NOVOLETNA PLESNA PRODUKCIJA
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: V OSNOVNI ŠOLI STIČNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PLESNI KLUB GUAPA, PETRUŠNJA VAS 68
Vodja zbiranja: ZRINIČ MAJA
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: PREDVAJANJE DOKUMENTARNEGA FILMA
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: HOTEL PIRAMIDA, MB, UL. JEROJA ŠLANDRA 10
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KROG ZA NARAVNO ŽIVLJENSKO POMOČ, PODRUŽNICA TUJEGA DRUŠTV
Vodja zbiranja: A DIVJAK DANICA
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 19.30 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME MLAD. LIGE U13-U19
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠKOFIJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA BRONX ŠKOFIJE
Vodja zbiranja: STANIČ ŽELJKO
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME MLAD. LIGE U13-U19
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠKOFIJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA BRONX ŠKOFIJE
Vodja zbiranja: STANIČ ŽELJKO
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: PRVENSTVO SLOVENIJE V DVORANI ZA PIONIR
Kraj: NOVA GORICA - ŠEMPETER-VRTOJBA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTR HIT ŠEMPETER PRI GORICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: J ATLETSKI KLUB NOVA GORICA
Vodja zbiranja: PERKMAN MARIJAN
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: METLIKA - METLIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ METLIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB METLIKA
Vodja zbiranja: GORIČANAC LJUBINKO
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: TEKMA DRŽAVNEGA PRVENSTVA V FUTSALU U19
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SEVNICA, TRG SVOBODE 42
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN SEVNICA, RADNA 18, SEVNICA
Vodja zbiranja: LISEC MARKO
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 13.30 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 16.20 uri


Opis: TEKME MLAJŠIH KATEGORIJ V FUTSALU
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KOBARID
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST KOBARID
Vodja zbiranja: RUČNA IVAN
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 15.30 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 19.30 uri


Opis: TEKME MLAJŠIH SELEKCIJ DP V FUTSALU
Kraj: TOLMIN - TOLMIN
Podrobna lokacija: DVORANA ŠC TOLMIN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN PUNTAR KNEŽA
Vodja zbiranja: KAVČIČ ALEŠ
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 18.30 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME U19 SLOVENSKE FUTSAL LIGE
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA TRATA ŠKOFJA LOKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB STRIPY
Vodja zbiranja: RAMOVŠ KRIŠTOF
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME VSEH EKIP ŠD MOKERC IG - MLADI
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24, IG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V VELESLALOMU
Kraj: DRAVOGRAD - DRAVOGRAD
Podrobna lokacija: TEKMOVANJE V VELESLALOMU ZA CICIBANE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMUČARKI KLUB IVERKA ŠENTJANŽ PRI DRAVOGRADU
Vodja zbiranja: PODOJSTRŠEK SREČKO
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 13.00 uri


Opis: ZIMSKA LIGA V MALEM NOGOMETU BELTINCI
Kraj: MURSKA SOBOTA - BELTINCI
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OSNOVNE ŠOLE BELTINCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA BELTINCI
Vodja zbiranja: POZDEREC ANDREJ
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: ZIMSKA TEKAŠKA LIGA
Kraj: CERKNICA - CERKNICA
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE ZA KEGLJIŠČEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ALPOD
Vodja zbiranja: LIČEN JURE
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 10.00 uri


Opis: ZIMSKI NOGOMETNI TURNIRJI
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JEZERO MEDVODE
Vodja zbiranja: VUČKOVIĆ DANILI
Začetek prireditve 22.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 22.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: 1 DRŽAVNA ROKOMOTNA LIGA - ŽENSKE MLADI
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: DVORANA ŠOLSKI CENTER IN OŠ LJUDSKI VRT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽRK AKLIMAT PTUJ
Vodja zbiranja: SMREKAR MATEJ
Začetek prireditve 23.01.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 23.01.2017 ob 21.30 uri


Opis: GOURMET CUP 2017
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: PLAŽA KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JEZERŠEK GOSTINSTVO D.O.O.
Vodja zbiranja: MAJCEN ANŽE
Začetek prireditve 23.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 23.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: MUZIKAL ALICA V ČUDEŽNI DEŽELI
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: DVORANA ŠIC V LJUTOMERU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GIMNAZIJA FRANCA MIKLOŠIČA LJUTOMER
Vodja zbiranja: KUSTEC ZVEONKO
Začetek prireditve 23.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 23.01.2017 ob 19.30 uri


Opis: EVROPSKA REFORMACIJSKA POSTAJA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KONGRESNI TRG, PLOŠČAD PRED UNIVERZO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EVANGELIČANSKA CERKEV AV V RS
Vodja zbiranja: FILO GEZA
Začetek prireditve 24.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 24.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: I. DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - ŽENSKE KADE
Kraj: TUJ PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: ŠD DVORANA CENTER VOLKMERJEVA 19 IN ŠD OŠ LJUDSKI VRT, P
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: T ZRK AKLIMAT PTUJ
Vodja zbiranja: SMREKAR MATEJ
Začetek prireditve 25.01.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 25.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: MEDNARODNO TEKMOVANJE COCTA V SM. SKOKI
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: MED. TEKMOVANJE V SM. SKOKIH ZA POKAL COCTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: H SKSALNI KLUB TRIGLAV
Vodja zbiranja: KOROŠEC MARKO
Začetek prireditve 25.01.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: POTOPISNO PREDAVANJE
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: IKC ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KNJIŽNICA ŠENTJUR
Vodja zbiranja: GABER SAŠA
Začetek prireditve 25.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 25.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: SMUČARSKI SKOKI REGIJSKI POKAL - COCKTA
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: SKAKALNI CENTER, NASELJE NA ŠAHTU, KISOVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SK ZAGORJE, SEKCIJA ZA SKOKE, P.P. 12, KISOVEC
Vodja zbiranja: MARKOŠEK BORUT
Začetek prireditve 25.01.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 25.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: STROKOVNI SEJEM IFAM & INTRONIKA 2017
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: CELJSKI SEJEM, HALA L
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ICM D.O.O., ZABUKOVICA 48B, GRIŽE
Vodja zbiranja: LAZNIK ANTON
Začetek prireditve 25.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 25.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: ŽIVLJENJE IN MINLJIVOST PRI INUITIH
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: ŠTUDIJSKA KNJIŽNICA M. SOBOTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SLOVENSKO DRUŠTVO HOSPIC
Vodja zbiranja: HORVAT ALEKSANDRA
Začetek prireditve 25.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 25.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: APPOINTMENT, RAZSTAVA GLASBENIH PLAKATO
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DOBRAVAGA, ADAMIČ LUNDROVO NABREŽJE 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: V CENTER URBANE KULTURE KINO ŠIŠKA
Vodja zbiranja: RAVNIKAR PIERA
Začetek prireditve 26.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 26.01.2017 ob 23.00 uri


Opis: EKSPLOZIJA NA STRAŽI
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: STRAŽA BLED
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: INFRASTRUKTURA BLED D.O.O.
Vodja zbiranja: ŽEROVC MARKO
Začetek prireditve 26.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 26.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: POFESTIVALSKA ZABAVA FESTIVALA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KINO DVOR, KOLODVORSKA 13
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JAVNI ZAVOD KINODVOR
Vodja zbiranja: ZRIM MAJA
Začetek prireditve 26.01.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 27.01.2017 ob 05.00 uri


Opis: SPOZNAVANJE VISKIJEV Z MAJDO DEBEVC
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: MESTNA KAVARNA, TZO 2, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NOVA GENERACIJA D.O.O., TZO 2, KOČEVJE
Vodja zbiranja: KOSTEN MATEJ
Začetek prireditve 26.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 26.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: STROKOVNI SEJEM IFAM & INTRONIKA 2017
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: CELJSKI SEJEM, HALA L
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ICM D.O.O., ZABUKOVICA 48B, GRIŽE
Vodja zbiranja: LAZNIK ANTON
Začetek prireditve 26.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 26.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V SMUČARSKIH SKOKIH
Kraj: TRŽIČ - TRŽIČ
Podrobna lokacija: TEKMOVANJE V SMUČARSKIH SKOKIH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NSK TRŽIČ
Vodja zbiranja: STEGNAR MATIJA
Začetek prireditve 26.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 26.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: VESELI KLUB
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: VERSKE ZADEVE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZA OSEBNOSTNI RAZVOJ EVANGELIJ DANES
Vodja zbiranja: ZELENJAK ANDREJ
Začetek prireditve 26.01.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 26.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: ZDRUŽENO PRVENSTVO SLOVENIJE
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: KOPALIŠČE PRISATN, MARIBOR, KOROŠKA CESTA 33
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PK BRANIK MARIBOR, MARIBOR, KOROŠKA CESTA 33
Vodja zbiranja: WEIKL SAŠO
Začetek prireditve 26.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: ZDRUŽENO PRVENSTVO SLOVENIJE
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: KOPALIŠČE PRISATN, MARIBOR, KOROŠKA CESTA 33
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PK BRANIK MARIBOR, MARIBOR, KOROŠKA CESTA 33
Vodja zbiranja: WEIKL SAŠO
Začetek prireditve 26.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 26.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: ŠPORTNIK LETA 2016
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: KULTURNA DVORANA GIMNAZIJE PTUJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZAVOD ZA ŠPORT
Vodja zbiranja: MERTELJ SANDI
Začetek prireditve 26.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 26.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: 2.SLOVENSKA FUTSAL LIGA
Kraj: LJUBLJANA - VELIKE LAŠČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DOVRANA VELIKE LAŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB DOBREPOLJE
Vodja zbiranja: NOVAK DEJAN
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 27.01.2017 ob 21.30 uri


Opis: BRUK OUT
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: CLUB MARCO POLO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: D KONEKT D.O.O.
Vodja zbiranja: BEGANOVIĆ DAVID
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 22.30 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 04.30 uri


Opis: INNOCENT MUSIC SHOWCASE WITH WIGGLE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LITOSTROJSKA CESTA 44/E
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB INNOCENT MUSIC
Vodja zbiranja: LACKOVIĆ ANEJ
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 12.00 uri


Opis: KARIERNI SEJEM, SEJEM POKLICEV IN IZOB.
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: DVORANA TABOR,KORESOVA ULICA 7, MARIBOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MESTNA OBČINA MARIBOR, UL. H. STANETA 2, MARIBOR
Vodja zbiranja: RIHTAR SAŠA
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 27.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 27.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: NASTOP TADE TOŠ
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: LOČE, STARI TRG 16
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO NASMEHNI SE
Vodja zbiranja: DEJAN ŠLAMBERGER
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 27.01.2017 ob 20.30 uri


Opis: NOČNI SLALOM NA SMUČIŠČU ČRNA
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - ČRNA NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE ČRNA NA KOROŠKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA ČRNA NAKOR
Vodja zbiranja: LESJAK ROMANA
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 27.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: STROKOVNI SEJEM IFAM & INTRONIKA 2017
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: CELJSKI SEJEM, HALA L
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ICM D.O.O., ZABUKOVICA 48B, GRIŽE
Vodja zbiranja: LAZNIK ANTON
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 27.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: TURNIR V KARTANJU ŠNOPSA
Kraj: LENDAVA - LENDAVA
Podrobna lokacija: GOSTILNA KANČAL LENDAVA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PODJETJE ZA INFORMIRANJE MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: ZAVAŠNIK SILVA
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 00.00 uri


Opis: ULTIVATOR
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: KONCERT V PROSTORIH CENTER MLADIH KOPER, GREGORČIČEVA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB ŠTUDENTOV OBČINE KOPER, CANKARJEVA 9A
Vodja zbiranja: STEFFE ARTUR
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 00.00 uri


Opis: USTVARJALNICE Z MANJO KOREN KODELE
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: IKC ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KNJIŽNICA ŠENTJUR
Vodja zbiranja: GABER SAŠA
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 27.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: VILI RESNIK
Kraj: RADOVLJICA - RADOVLJICA
Podrobna lokacija: ČRNIVEC 26, PROSTORI LOKALA MOBY DICK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MOBY DICK D.O.O.
Vodja zbiranja: LOKAR BOJAN
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 22.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 04.00 uri


Opis: ZDRUŽENO PRVENSTVO SLOVENIJE
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: KOPALIŠČE PRISATN, MARIBOR, KOROŠKA CESTA 33
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PK BRANIK MARIBOR, MARIBOR, KOROŠKA CESTA 33
Vodja zbiranja: WEIKL SAŠO
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 27.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: ŠAHOVSKI TURNIR 22 HIT, OPEN 2017
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: DVORANA MESTNE OBČINE NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠAHOVSKI KLUB NOVA GORICA
Vodja zbiranja: KARER STOJAN
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 13.00 uri
Konec prireditve 27.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: ŠPORTNIK LETA 2016
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGAŠKA SLATINA
Podrobna lokacija: KULTURNI CENTER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNA ZVEZA ROGAŠKA SLATINA
Vodja zbiranja: OŠLAK MATJAŽ
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 27.01.2017 ob 19.30 uri


Opis: SHOD PROTI KSENOFOBIJI IN V PODPORO BEG
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, PO ULICAH MESTNEGA JEDRA
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: U MURŠIČ MIRA, MB, VALVAZORJEVA ULICA 26
Vodja zbiranja: MURŠIČ MIRA
Začetek prireditve 27.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 27.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: 1. SLOVENSKA FLOORBALL LIGA
Kraj: VRHNIKA - VRHNIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ANTON MARTIN SLOMŠEK VRHNIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN BOROVNICA
Vodja zbiranja: PRISTAVEC ANŽE
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: 17. SREČANJE SMUČARJEV PO STAREM
Kraj: KI ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: PRIREDITEV BO NA CANKARJEVEM IN MESTNEM TRGU V ŠKOFJI LO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ROVTARJI
Vodja zbiranja: TAVČAR BRANKO
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 17.00 uri


Opis: 2 DRŽAVNA LIGA ZAHOD - ŽENSKE
Kraj: NOVO MESTO - NOVO MESTO
Podrobna lokacija: GERMOVA ULICA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KEGLJAŠKO DRUŠTVO VODNJAK
Vodja zbiranja: SMREKAR BENO
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: 5. TURNIR BRATSTVA IN ENOTNOSTI
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE IN ŠPORTNA DVORANA PIŠECE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BATMINTON KLUB PIŠECE
Vodja zbiranja: ŠKOF TADEJ
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: 5. TURNIR BRATSTVA IN ENOTNOSTI
Kraj: BREŽICE - BREŽICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BREŽICE IN ŠPORTNA DVORANA PIŠECE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: BATMINTON KLUB PIŠECE
Vodja zbiranja: ŠKOF TADEJ
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 23.00 uri


Opis: 8. MARATON TAMAR
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: TEKAŠKE PROGE NA OBMOČJU PLANICE IN RATEČ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO RATEČE
Vodja zbiranja: MEZEK DEAN
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 15.00 uri


Opis: BRIŠKOLJADA
Kraj: NOVA GORICA - KANAL OB SOČI
Podrobna lokacija: DVORANA ŠPORTNI PARK LEVPA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠKT DRUŠTVO LEVPA
Vodja zbiranja: ŠTRUKELJ ALEKSANDER
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 03.00 uri


Opis: DALMATINSKI VEČER S KLAPO SOLARIS
Kraj: MURSKA SOBOTA - GORNJI PETROVCI
Podrobna lokacija: VEČER Z GLASBO S SKUPINO SOLARIS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN GORNJ PETROVCI
Vodja zbiranja: ŠKALIČ NINO
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 23.59 uri


Opis: DP V FLOORBALU
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: DP V FLOORBALU ZA ČLANE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD ZELENCI
Vodja zbiranja: BRAJIČ ROLAND
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 20.30 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - KADETINJE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA LOGATEC, ŠOLSKA POT 4A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT (ZVEZDA) LOGATEC
Vodja zbiranja: KOVAČEVIČ INES
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 13.45 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 15.30 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V HOKEJU
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, LEDNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HDK MARIBOR
Vodja zbiranja: FRANK TINA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 11.15 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 14.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V HOKEJU
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, LEDNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HDK MARIBOR
Vodja zbiranja: FRANK TINA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 13.30 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 15.00 uri


Opis: DVORANSKI NOGOMET U17 U19 U15
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: DVORANA TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZJE
Vodja zbiranja: GAJSER VINKO
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 12.30 uri


Opis: GLASBA OB BIFEJU - SMUČIŠČE GAČE
Kraj: ČRNOMELJ - SEMIČ
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE GAČE - KOMARNA VAS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ZAVOJ, KRALOVA 14, NOVO MESTO
Vodja zbiranja: STANKOVIČ ANŽE
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: GLEDALIŠKA IGRA "JEZIČNI DOHTAR PETELIN
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: KULTURNI HRAM IGNACA BORŠTNIKA, TRG DAVORINA JENSKA 13
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: " KULTURNO DRUŠTVO DAVORIN JENKO - DS POD STRAŽO
Vodja zbiranja: ŽARGAJ BREDA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: GLEDALIŠKA PREDSTAVA
Kraj: LITIJA - ŠMARTNO PRI LITIJI
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM ŠMARTNO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD VAJKARD
Vodja zbiranja: SMREKAR BERNARDA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: GLEDALIŠKE PREDSTAVE
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: KULTURNEM DOMU RADOMLJE, PREŠERNOVA 43
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO DRUŠTVO MLIN RADOMLJE, RADOMLJE, PREŠERNOVA 48
Vodja zbiranja: NINA MAV HROVAT
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: GOSTJE LOKALA CORNER CAFFE POLZELA
Kraj: ŽALEC - POLZELA
Podrobna lokacija: TUŠ CENTER POLZELA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: IGIZ D.O.O
Vodja zbiranja: ŠČUREK LUKA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 02.00 uri


Opis: I. DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - ŽENSKE KADE
Kraj: TUJ PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: ŠD DVORANA CENTER VOLKMERJEVA 19 IN ŠD OŠ LJUDSKI VRT, P
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: T ZRK AKLIMAT PTUJ
Vodja zbiranja: SMREKAR MATEJ
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: KOLINE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: GRNT TD CVEN, PARC. ŠT. 466/61
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO CVEN
Vodja zbiranja: HORVAT JANKO
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: KORANTOV SEJEM
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA SPUHLJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KDFD KORANT SPUHLJA
Vodja zbiranja: ŠMIGOC MATJAŽ
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME 4. SKL
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: LAPAJNETOVA ULICA 48
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK HIDRIA
Vodja zbiranja: KAVČIČ SAŠO
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME ŽENSKEGA DRUŠTVA JANI
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGAŠKA SLATINA
Podrobna lokacija: DVORANA JANINA, KIDRIČEVA ULICA 24
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: N KD JANINA
Vodja zbiranja: BASTAŠIČ DARINKA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKE TEKME KK GROSUPLJE
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BRINJE, LJUBLJANSKE CESTA 40 A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKI KLUB GROSUPLJE
Vodja zbiranja: GRUBELIČ SANDI
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 23.00 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: LIGA MALEGA NOGOMETA 2016/17
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA NAA HARDEKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD PUŠENCI
Vodja zbiranja: TUŠEK MIRAN
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: LOGAŠKO TEKMOVANJE V KEGLANJU 2016/17
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: KEGLJIŠČE RUDAR, RUDARSKA CESTA 6, TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KEGLJAŠKI KLUB RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: IZGORŠEK ZVONE
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: MALONOGOMETNI TURNIR
Kraj: LAŠKO - RADEČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADEČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK RADEČE
Vodja zbiranja: JANKO MARJAN
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: MEDNARODNO TEKMOVANJE COCTA V SM. SKOKI
Kraj: KRANJ - KRANJ
Podrobna lokacija: MED. TEKMOVANJE V SM. SKOKIH ZA POKAL COCTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: H SKSALNI KLUB TRIGLAV
Vodja zbiranja: KOROŠEC MARKO
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 13.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME
Kraj: MURSKA SOBOTA - PUCONCI
Podrobna lokacija: ZELENA DVORANA PUCONCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ODBOJKARSKI KLUB PUCONCI
Vodja zbiranja: JANASIK DANILO
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME
Kraj: LJUBLJANA - BREZOVICA
Podrobna lokacija: BALON, ŠOLSKA ULICA 15, BREZOVICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZOVICA
Vodja zbiranja: KUŠAR ALEŠ
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME 2. DOL-ZAHOD
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OŠ FRANC ROZMAN STANE, PRUŠNIKOVA 85
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ODBOJKARSKI KLUB ŠENTVID
Vodja zbiranja: GARTNER BOŠTJAN
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: PODEŽELJE IN MI
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: TRŽNICA V HRASTNIKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KSP HRASTNIK
Vodja zbiranja: FABJAN JANI
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 10.00 uri


Opis: POHOD Z VRTOVCEM V ROJSTNI KRAJ HIMNE
Kraj: AJDOVŠČINA - VIPAVA
Podrobna lokacija: IZ ŠMARIJ PREKO ERZELJA, GOČ, PODRAGE V PODNANOS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TURISTIČNO DRUŠTVO PODNANOS
Vodja zbiranja: VITEŽNIK STOJAN
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: PROJEKCIJA FILMA FENOMEN BRUNO GRONING
Kraj: LENART - SVETI JURIJ V SLOV. GORICAH
Podrobna lokacija: AJDOVŠČINA, STRITARJEVA 1A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KROG ZA NARAVNO ŽIVLJENSKO POMOČ E.V
Vodja zbiranja: MERMOLJA ANA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME-ROKOMET (ČLANICE)
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V HRPELJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPROTNO DRUŠTVO JADRAN BLUEMARINE
Vodja zbiranja: ŠKABAR BORUT
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 19.30 uri


Opis: RNB REUNION
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, KRANJČEVA UL. 20 - KLUB CVETLIČARNA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CVETLIČARNA D.O.O., VOJKOVA C. 58, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: GRGIČ SAŠA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 23.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 06.00 uri


Opis: ROKOMETNA LIGA
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ROKOMETNA LIGA ML.DEKLICE V LOGATCU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: MARTINA KRISTANĆIČ
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 12.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME MLAJŠI DEČKI A L.2004
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SEŽANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK MITOL SEŽANA
Vodja zbiranja: KOCJAN DRAGO
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 12.30 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME STAREJŠE DEKLICE ZAHOD
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER AJDOVŠČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ROKOMETNI KLUB MLINOTEST AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: VODOPIVEC IVAN
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRK KOČEVJE 2016/2017
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: NOVA ŠPORTNA DVORANA, CESTA NA STADION 7, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ROKOMETNI KLUB KOČEVJE
Vodja zbiranja: ARTNAK BIZJAK MIRA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: TEKMA RK DOL - RAZNI KLUBI
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: PLANINSKA CESTA 3/A, DOL PRI HRASTNIKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK DOL TKI HRASTNIK
Vodja zbiranja: PETRIČ ROK
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME 2. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE ŽENSK
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BRINJE, GROSUPLJE, LJUBLJANSKA CESTA 40A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E ODBOJKARSKO DRUŠTVO FLIP-FLOP
Vodja zbiranja: POTOKAR MARKO
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 17.15 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 18.45 uri


Opis: TEKME 2. SLOVENSKE FUTSAL LIGE
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA TRATA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB STRIPY
Vodja zbiranja: RAMOVŠ KRIŠTOF
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 2.DRŽAVNE LIGE V ODBOJKI
Kraj: VELENJE - ŠOŠTANJ
Podrobna lokacija: TEKME 2.DRŽAVNE LIGE V ODBOJKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽOK KAJUH ŠOŠTANJ,KAJUHOVA 8,ŠOŠTANJ
Vodja zbiranja: LAH ROBERT
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 3. DRŽ. ODBOJKARSKE LIGE-ŽENSKE
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA M. ŠTRUKELJ NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ODBOJKARSKI KLUB NOVA GORICA
Vodja zbiranja: STANIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 3.DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE ŽENSKE
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ TONETA ČUFARJA, C.C.TAVČARJA 21, JESENICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD JESENICE OK MLADI
Vodja zbiranja: KOCOJEVIĆ BOJANA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME DP MALADIH FUTSAL
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN BENEDIKT
Vodja zbiranja: ŠIJANEC ANDREJ
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKME II.FUTSAL LIGE NZS
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: DVORANA ŠC PTUJ, VOLKMERJEVA 19
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD FUTSAL CLUB PTUJ
Vodja zbiranja: DRLJAČA GORDANA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME KOŠARKAŠKEGA KLUBA CELJE
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: CELKE KOSOVELOVA ULICA 1
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKI KLUB CELJE
Vodja zbiranja: KOLKA ALEKSANDER
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME MLAJŠIH SELEKCIJ RD SLOVAN
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DVORANA RD SLOVAN NA GORTANOVI ULICI 21 V LJUBLJANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO SLOVAN, GORTANOVA ULICA 21, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: STANIĆ MLADEN
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 11.30 uri


Opis: TEKME V 2. SFL
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: TEKME V 2. SFL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN-FUTSAL CLUB IVANČNA GORICA
Vodja zbiranja: GAČNIK JOŽE
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME V ODBOJKI
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME V ODBOJKI V ŠD LUCIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD PIRAN
Vodja zbiranja: PAJEK BOGDAN
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: TEKME VSEH EKIP ŠD MOKERC IG - MLADI
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24, IG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME ČLANOV MOK KOČEVJE
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ ZBORA ODPOSLANCEV, TZO 28, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MOŠKI ODBOJKARSKI KLUB KOČEVJE, TZO 30, KOČEVJE
Vodja zbiranja: ČOKORILO VANJA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V FUTSALU
Kraj: RIBNICA - RIBNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER RIBNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD EXTREM
Vodja zbiranja: ZIDAR JOŽE
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 14.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V HITROSTNEM ŽAGANJU
Kraj: MURSKA SOBOTA - PUCONCI
Podrobna lokacija: TEKMOVANJE V HITROSTNEM ŽAGANJU Z MOTORNO ŽAGO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PROSTOVOLJNO GASILSKO DRUŠTVO PROSEČKA VAS
Vodja zbiranja: TEMLIN JOŽE
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V KARATEJU
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: OSNOVNA ŠOLA IVAN CANKAR LJUTOMER - ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KARATE SEKCIJA TVD PARTIZAN LJUTOMER
Vodja zbiranja: JANŽEKOVIČ DANIEL
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: TRŽNICA Z OKUSI KAMNIKA IN PODEŽELJA
Kraj: KAMNIK - KAMNIK
Podrobna lokacija: ŠUTNA IN GLAVNI TRG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ZTŠ KAMNIK
Vodja zbiranja: NARAT DOROTEJA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 13.00 uri


Opis: TURNOSMUČARSKO TEKMOVANJE
Kraj: KRANJ - JEZERSKO
Podrobna lokacija: OBMOČJA KOMATEVRE IN PEČOVNIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO JEZERSKO
Vodja zbiranja: KARNIČAR ANDREJ
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: V NOVO LETO Z MIRANOM RUDANOM
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - PREVALJE
Podrobna lokacija: V LOKALU KOCKA NA POLJANI ŠT. 28 A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠTAHER ALEKSANDER
Vodja zbiranja: ŠTAHER ANDREJA
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 03.00 uri


Opis: VELESLALOM
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE BRSNINA PODKOREN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SD MENGEŠ
Vodja zbiranja: MAVER IZTOK
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 14.00 uri


Opis: VEČER DIATONIČNE HARMONIKA IN SMEHA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: LJUBLJANA, CESTA II. GRUPE ODREDOV 47, DVORANA ČS SOSTRO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GLASBENA ŠOLA BUČAR
Vodja zbiranja: BUČAR SIMON
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: ZDRUŽENO PRVENSTVO SLOVENIJE
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: KOPALIŠČE PRISATN, MARIBOR, KOROŠKA CESTA 33
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PK BRANIK MARIBOR, MARIBOR, KOROŠKA CESTA 33
Vodja zbiranja: WEIKL SAŠO
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: ZIMSKI KROS
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: ŠPORTNI PARK TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PROTIM D.O.O.
Vodja zbiranja: ŽNIDARIČ DOMEN
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 13.00 uri


Opis: ZIMSKI NOGOMETNI TURNIRJI
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JEZERO MEDVODE
Vodja zbiranja: VUČKOVIĆ DANILI
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: ČESANJE PERJA IN LUŠČENJE BUČNEGA SEMEN
Kraj: MURSKA SOBOTA - MORAVSKE TOPLICE
Podrobna lokacija: ČESANJE PERJA IN LUŠČENJE BUČNEGA SEMENA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: A KD ANTAL FERENC, SREDIŠČE 11
Vodja zbiranja: ŠANCA ALEKSANDER
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 23.00 uri


Opis: ŠAHOVSKI TURNIR 22 HIT, OPEN 2017
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: DVORANA MESTNE OBČINE NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠAHOVSKI KLUB NOVA GORICA
Vodja zbiranja: KARER STOJAN
Začetek prireditve 28.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 28.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: 1.SLOVENSKA FUTSAL LIGA DO 13, 15 IN 19
Kraj: LJUBLJANA - VELIKE LAŠČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA VELIKE LAŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB DOBREPOLJE
Vodja zbiranja: NOVAK DEJAN
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: 10.ZIMSKI POKAL PEŠ NA POHORJE
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR POHORJE POHORSKA ULICA 60 - NA SLEMENU 30
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD GT TEAM RIDER
Vodja zbiranja: JAUK MARJAN
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 11.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: TRŽNICA V KOPRU NA PRISTANIŠKI ULICI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMORSKI SEJEM D.O.O.
Vodja zbiranja: TURK MATJAŽ
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 15.00 uri


Opis: BUNDERLA&GODLER SHOW
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: IKC ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KNJIŽNICA ŠENTJUR
Vodja zbiranja: GABER SAŠA
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: DOBRODELNI KONCERT
Kraj: CELJE - CELJE
Podrobna lokacija: CELJSKI DOM DVORANA UNION
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZAKONSKI IN DRUŽINSKI INŠTITUT ETEOS
Vodja zbiranja: GABROVEC ALENKA
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 19.30 uri


Opis: DP FLOORBALL - U19
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: DRŽAVNO PRVENSTVO V FLOORBALL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD ZELENCI
Vodja zbiranja: BRAJIČ ROLAND
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 20.30 uri


Opis: DP U19
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA SV.TROJICA
Vodja zbiranja: KOS SOMON
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 18.30 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - MLADINKE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA LOGATEC, ŠOLSKA POT 4A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT (ZVEZDA) LOGATEC
Vodja zbiranja: ZALAR ANDREJ
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 16.45 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V HOKEJU
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR, KORESOVA 7, LEDNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: HDK MARIBOR
Vodja zbiranja: FRANK TINA
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: DVORANSKI NOGOMET U17 U19 U15
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: DVORANA TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZJE
Vodja zbiranja: GAJSER VINKO
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 13.30 uri


Opis: FUTSAL TEKME U19 IN U17
Kraj: VRHNIKA - VRHNIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ANTON MARTIN SLOMŠEK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FK ZAVAS
Vodja zbiranja: ERČULJ BOŠTJAN
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 21.00 uri


Opis: FUTSAL TEKME, POMLAD 2017
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 44/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD MLINŠE, MLINŠE 35
Vodja zbiranja: TRDIN PETER
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: GLEDALIŠKA IGRA "JEZIČNI DOHTAR PETELIN
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: KULTURNI HRAM IGNACA BORŠTNIKA, TRG DAVORINA JENSKA 13
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: " KULTURNO DRUŠTVO DAVORIN JENKO - DS POD STRAŽO
Vodja zbiranja: ŽARGAJ BREDA
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLŠJI SEJEM-SEJEM STARIN
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG OB LJUBLJANICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA DOO
Vodja zbiranja: ČERNJAVIČ BOJAN
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 15.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: METLIKA - METLIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ METLIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB METLIKA
Vodja zbiranja: GORIČANAC LJUBINKO
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRK MILLENIUM
Kraj: GORNJA RADGONA - RADENCI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADENCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽRK MILLENIUM SV. JURIJ OB ŠČAVNICI
Vodja zbiranja: NEUBAUER SONJA
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 13.30 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: SMUČARSKE TEKME
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE STARI VRH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA
Vodja zbiranja: MATEK JAKA
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA V FUTSALU U19
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: TRG SVOBODE 42, ŠPORTNA DVORANA SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN SEVNICA
Vodja zbiranja: LISEC MARKO
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 13.30 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: TEKME MLAJŠIH KATEGORIJ V FUTSALU
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KOBARID
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST KOBARID
Vodja zbiranja: RUČNA IVAN
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKME MLAJŠIH KATEGORIJ V FUTSALU
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KOBARID
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST KOBARID
Vodja zbiranja: RUČNA IVAN
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME MLAJŠIH SELEKCIJ DP V FUTSALU
Kraj: TOLMIN - TOLMIN
Podrobna lokacija: DVORANA ŠC TOLMIN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN PUNTAR KNEŽA
Vodja zbiranja: KAVČIČ ALEŠ
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 17.30 uri


Opis: TEKME ROKOMETNEGA KLUBA GRČA KOČEVJE
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: CESTA NA STADION 7, RDEČA ŠPORTNA DVORANA KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GRČA KOČEVJE
Vodja zbiranja: ŠKOTNIK GORAZD
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 16.00 uri


Opis: TEKME VSEH EKIP ŠD MOKERC IG - MLADI
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24, IG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKMOVANJE V FUTSALU
Kraj: RIBNICA - RIBNICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNI CENTER RIBNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD EXTREM
Vodja zbiranja: ZIDAR JOŽE
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: ZDRUŽENO PRVENSTVO SLOVENIJE
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: KOPALIŠČE PRISATN, MARIBOR, KOROŠKA CESTA 33
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PK BRANIK MARIBOR, MARIBOR, KOROŠKA CESTA 33
Vodja zbiranja: WEIKL SAŠO
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: ZIMSKA TEKAŠKA LIGA
Kraj: CERKNICA - CERKNICA
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE ZA KEGLJIŠČEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ALPOD
Vodja zbiranja: LIČEN JURE
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 10.00 uri


Opis: ZIMSKI NOGOMETNI TURNIRJI
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JEZERO MEDVODE
Vodja zbiranja: VUČKOVIĆ DANILI
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 18.00 uri


Opis: ŠAHOVSKI TURNIR 22 HIT, OPEN 2017
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: DVORANA MESTNE OBČINE NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠAHOVSKI KLUB NOVA GORICA
Vodja zbiranja: KARER STOJAN
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: ŠPORTNIK LETA 2016
Kraj: RADLJE OB DRAVI - VUZENICA
Podrobna lokacija: MODRA DVORANA KULTURNEGA DOMA VUZENICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: OBČINA VUZENICA
Vodja zbiranja: PEČOLER TIMOTEJ
Začetek prireditve 29.01.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 29.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME MLAJŠIH SELEKCIJ RD SLOVAN
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DVORANA RD SLOVAN NA GORTANOVI ULICI 21 V LJUBLJANI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO SLOVAN, GORTANOVA ULICA 21, LJUBLJANA
Vodja zbiranja: STANIĆ MLADEN
Začetek prireditve 30.01.2017 ob 17.15 uri
Konec prireditve 30.01.2017 ob 19.00 uri


Opis: VEČER AFORIZMOV
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: IKC ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KNJIŽNCA ŠENTJUR
Vodja zbiranja: GABER SAŠA
Začetek prireditve 30.01.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 30.01.2017 ob 20.00 uri


Opis: ŠAHOVSKI TURNIR 22 HIT, OPEN 2017
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: DVORANA MESTNE OBČINE NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠAHOVSKI KLUB NOVA GORICA
Vodja zbiranja: KARER STOJAN
Začetek prireditve 30.01.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 30.01.2017 ob 22.00 uri


Opis: POKLA SLOVENIJE - ODBOJKA ŽENSKA
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ MILOJKE ŠTRUKELJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ODBOJKARSKI KLUB GORICA
Vodja zbiranja: MACUS MIHA
Začetek prireditve 01.02.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 01.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: ŠAHOVSKI TURNIR 22 HIT, OPEN 2017
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: DVORANA MESTNE OBČINE NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠAHOVSKI KLUB NOVA GORICA
Vodja zbiranja: KARER STOJAN
Začetek prireditve 01.02.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 01.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: MENT LJUBLJANA 2017 FESTIVAL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: CHANNEL ZERO, AKC METELKOVA MESTO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CENTER URBANE KULTURE KINO ŠIŠKA
Vodja zbiranja: BOLČINA ANDREJA
Začetek prireditve 02.02.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 03.02.2017 ob 04.00 uri


Opis: MENT LJUBLJANA 2017 FESTIVAL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GALA HALA, AKC METELKOVA MESTO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CENTER URBANE KULTURE KINO ŠIŠKA
Vodja zbiranja: BOLČINA ANDREJA
Začetek prireditve 02.02.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 03.02.2017 ob 04.00 uri


Opis: MENT LJUBLJANA 2017 FESTIVAL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KLUB GROMKA, AKC METELKOVA MESTO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CENTER URBANE KULTURE KINO ŠIŠKA
Vodja zbiranja: BOLČINA ANDREJA
Začetek prireditve 02.02.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 03.02.2017 ob 01.00 uri


Opis: MENT LJUBLJANA 2017 FESTIVAL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MENZA PRI KORITU, AKC METELKOVA MESTO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CENTER URBANE KULTURE KINO ŠIŠKA
Vodja zbiranja: BOLČINA ANDREJA
Začetek prireditve 02.02.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 03.02.2017 ob 01.00 uri


Opis: ŠAHOVSKI TURNIR 22 HIT, OPEN 2017
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: DVORANA MESTNE OBČINE NOVA GORICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠAHOVSKI KLUB NOVA GORICA
Vodja zbiranja: KARER STOJAN
Začetek prireditve 02.02.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 02.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: 20 OBLETNICA Z MAMBO KINGSI
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: DOMŽALE, JAVORJEVA 10, ŠOTOR NA PARKIRIŠČU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FITNES CENTER LOŽAR IN JAVOR BAR, DOMŽALE, JAVORJEVA 10,
Vodja zbiranja: LOŽAR NATAŠA
Začetek prireditve 03.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 02.00 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 03.02.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 03.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: MENT LJUBLJANA 2017 FESTIVAL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: CHANNEL ZERO, AKC METELKOVA MESTO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CENTER URBANE KULTURE KINO ŠIŠKA
Vodja zbiranja: BOLČINA ANDREJA
Začetek prireditve 03.02.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 05.00 uri


Opis: MENT LJUBLJANA 2017 FESTIVAL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: GALA HALA, AKC METELKOVA MESTO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CENTER URBANE KULTURE KINO ŠIŠKA
Vodja zbiranja: BOLČINA ANDREJA
Začetek prireditve 03.02.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 05.00 uri


Opis: MENT LJUBLJANA 2017 FESTIVAL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: KLUB GROMKA, AKC METELKOVA MESTO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CENTER URBANE KULTURE KINO ŠIŠKA
Vodja zbiranja: BOLČINA ANDREJA
Začetek prireditve 03.02.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 01.00 uri


Opis: MENT LJUBLJANA 2017 FESTIVAL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MENZA PRI KORITU, AKC METELKOVA MESTO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CENTER URBANE KULTURE KINO ŠIŠKA
Vodja zbiranja: BOLČINA ANDREJA
Začetek prireditve 03.02.2017 ob 21.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 01.00 uri


Opis: TEKME 2. SFL V FUTSALU
Kraj: ŠČE LJUBLJANA - VELIKE LAŠČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA VELIKE LAŠČE, ŠOLSKA ULICA 11, VELIKE LA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA VELIKE LAŠČE
Vodja zbiranja: PIRMAN ALEŠ
Začetek prireditve 03.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 03.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME 3. DOL - ODBOJKA/SEZONA 16/17
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OŠ SOSTRO, CESTA II. GRUPE ODREDOB 47, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: KUMER GREGOR
Začetek prireditve 03.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 03.02.2017 ob 21.30 uri


Opis: TEKME 3. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: ODBOJKARSKE TEKME III LIGE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ODBOJKARSKI KLUB MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: ROŽMAN EVA
Začetek prireditve 03.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 03.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNEGA ROKOMETNEGA PRVENSTVA
Kraj: I 50 LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KRIM NA GALJEVICI, OB DOLENJSKI ŽELEZNIC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ROKOMETNI KLUB KRIM
Vodja zbiranja: GOLČMAN DEJAN
Začetek prireditve 03.02.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 03.02.2017 ob 21.30 uri


Opis: TURNIR V KARTANJU ŠNOPSA
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: GOSTILNA KOSTANJ, PTUJSKA CESTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PODJETJE ZA INFORMIRANJE MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: ZAVAŠNIK VESNA
Začetek prireditve 03.02.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 00.00 uri


Opis: 1. DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA Ž. DEKLICE B
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: DVORANA ŠOLSKI CENTER IN OŠ LJUDSKI VRT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽRK AKLIMAT PTUJ
Vodja zbiranja: SMREKAR MATEJ
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 13.00 uri


Opis: GLASBA OB BIFEJU - SMUČIŠČE GAČE
Kraj: ČRNOMELJ - SEMIČ
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE GAČE - KOMARNA VAS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ZAVOJ, KRALOVA 14, NOVO MESTO
Vodja zbiranja: STANKOVIČ ANŽE
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: GLEDALIŠKE PREDSTAVE
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: KULTURNEM DOMU RADOMLJE, PREŠERNOVA 43
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO DRUŠTVO MLIN RADOMLJE, RADOMLJE, PREŠERNOVA 48
Vodja zbiranja: NINA MAV HROVAT
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: GLEDALIŠKI ABONMA 2016/2017
Kraj: GORNJA RADGONA - SVETI JURIJ OB ŠČAVNICI
Podrobna lokacija: KUS SV. JURIJ OB ŠČAVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LUBITELJSKO DRAMSKO DRUŠTVO SETI JRIJ OB ŠAVNICI
Vodja zbiranja: KARLO SONJA
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 18.30 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 21.30 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME 4. SKL
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: LAPAJNETOVA ULICA 48
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK HIDRIA
Vodja zbiranja: KAVČIČ SAŠO
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME ČLANOV
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 44A ZAGORJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK ZAGORJE OB SAVI
Vodja zbiranja: POVŠE LEOPOLD
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: LIGA MALEGA NOGOMETA 2016/17
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA NAA HARDEKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD PUŠENCI
Vodja zbiranja: TUŠEK MIRAN
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME
Kraj: LJUBLJANA - BREZOVICA
Podrobna lokacija: BALON, ŠOLSKA ULICA 15, BREZOVICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZOVICA
Vodja zbiranja: KUŠAR ALEŠ
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME 2. IN 3. DOL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠD GIB, DRENIKOVA 32
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: KUMER GREGOR
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: PEVSKI KONCERT
Kraj: LITIJA - ŠMARTNO PRI LITIJI
Podrobna lokacija: ZA POVRTMI 2, ŠMARTNO PRI LITIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PEVSKO DRUŠTVO ZVON
Vodja zbiranja: KLANČNIK MILAN
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: PRIREDITVE V TELEVADNICI
Kraj: VELENJE - VELENJE
Podrobna lokacija: IZVEDBA TEKMOVANJA KOŠARKARSKEGA KLUBA ELEKTRA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKARSKI KLUB ELEKTRA
Vodja zbiranja: BREZNIK STANE
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 23.55 uri


Opis: PRVENSTVENA ROKOMETNA TEKMA
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: TEKMOVANJE ČLANSKE EKIPE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB VELIKA NEDELJA
Vodja zbiranja: KUMER PRIMOŽ
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: PRVENSTVENE ROKOMETNE TEKME MLAJŠI DEČK
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: OSNOVNA ŠOLA HRPELJE - MODRA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I ROKOMETNO DRUŠTVO ŠKERJANC JADRAN HRPELJE KOZINA
Vodja zbiranja: MIKLAVEC DAMJAN
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME V NOGOMETU
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA, ŠOLSKA POT 4A, LOGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MŠKD DLAN NA DLAN
Vodja zbiranja: ŠVAJNCET MATJAŽ
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 23.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME-ROKOMET (ČLANICE)
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V HRPELJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPROTNO DRUŠTVO JADRAN BLUEMARINE
Vodja zbiranja: ŠKABAR BORUT
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 19.30 uri


Opis: PURE HOUSE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: CVETLIČARNA, KRANJČEVA 26, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CVETLIČARNA D.O.O
Vodja zbiranja: GRGIČ SAŠA
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 23.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 07.00 uri


Opis: ROKOMETNA LIGA
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ROKOMETNA LIGA ML.DEKLICE V LOGATCU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT LOGATEC
Vodja zbiranja: MARTINA KRISTANĆIČ
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 12.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME - STAREJŠE DEKLICE
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SEŽANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ROKOMETNI KLUB ANTRUM SEŽANA
Vodja zbiranja: PIRC MARKO
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 15.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: METLIKA - METLIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ METLIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB METLIKA
Vodja zbiranja: GORIČANAC LJUBINKO
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME SEZONE 2016 - 2017
Kraj: GORNJA RADGONA - RADENCI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADENCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK AR/CONT G. RADGONA
Vodja zbiranja: RAUTER SAŠO
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRK KOČEVJE 2016/2017
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: NOVA ŠPORTNA DVORANA, CESTA NA STADION 7, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ROKOMETNI KLUB KOČEVJE
Vodja zbiranja: ARTNAK BIZJAK MIRA
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 14.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ČLANSKE EKIPE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROM POM POM PRVENSTVO
Kraj: HRASTNIK - HRASTNIK
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA DOLANKA NA DOLU PRI HRASTNIKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO KULTURNO DRUŠTVO FENIKS
Vodja zbiranja: PLANINC VESNA
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 17.00 uri


Opis: SEJEM V SEVNICI
Kraj: ČE SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: ODSEK LZ 373051, PLATO OSNOVNE ŠOLE SEVNICA TER PARKIRIŠ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KŠTM SEVNICA, GLAVNI TRG 19, SEVNICA
Vodja zbiranja: REMAR ZDRAVKO
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 05.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 13.00 uri


Opis: SLALOM IN VELESLALOM ZA U14 IN U16
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: POLIGON PODKOREN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SK ALPETOUR ŠKOFJA LOKA
Vodja zbiranja: DEKLEVA JANEZ
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 14.30 uri


Opis: SMUČARSKE TEKME
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE STARI VRH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA
Vodja zbiranja: MATEK JAKA
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: SMUČARSKI SKOKI REGIJSKI POKAL - COCKTA
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: SKAKALNI CENTER, NASELJE NA ŠAHTU, KISOVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SK ZAGORJE, SEKCIJA ZA SKOKE, P.P. 12, KISOVEC
Vodja zbiranja: MARKOŠEK BORUT
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 13.00 uri


Opis: TEKME 2. DOL ČLANSKE - ODBOJKA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA GIMNAZIJE BEŽIGRAD, PERIČEVA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: KUMER GREGOR
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME 2. DRŽAVNE LIGE ŽENSKE ZAHOD
Kraj: JESENICE - ŽIROVNICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA POD STOLOM V ŽIROVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN ŽIROVNICA
Vodja zbiranja: UDRIH ŠTEFAN
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 2. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE MOŠKI
Kraj: JESENICE - ŽIROVNICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA STOL ŽIROVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN ŽIROVNICA
Vodja zbiranja: BLAZNIK ROK
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 2. SKL - MOŠKI
Kraj: SLOVENSKE KONJICE - SLOVENSKE KONJICE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SLOV. KONJICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK SLOV. KONJICE
Vodja zbiranja: HLASTEC JURČEK
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 3. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE-MOŠKI
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ PRVAČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO GO ŠPORT
Vodja zbiranja: STANIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 23.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKME U-17 - FUTSAL
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: TEKME U-17 - FUTSAL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST
Vodja zbiranja: VELIŠČEK BRANKO
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME VSEH EKIP ŠD MOKERC IG - MLADI
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24, IG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: TURNIR V KARTANJU ŠNOPSA
Kraj: MURSKA SOBOTA - MORAVSKE TOPLICE
Podrobna lokacija: ŽREBANJE PAROV, TEKMOVANJE IN RAZGLASITEV REZULTATOV
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DNEVNI BAR DON MATIJA, JOŽICA PIVAR SP
Vodja zbiranja: PIVAR MATIJA
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 03.00 uri


Opis: ČLANSKE TEKME KK PLAMA PUR 2016/17
Kraj: ILIRSKA BISTRICA - ILIRSKA BISTRICA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ A. ŽNIDERŠIČA IL. BISTRICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK PLAMA-PUR
Vodja zbiranja: SLAVEC TOMAŽ
Začetek prireditve 04.02.2017 ob 18.30 uri
Konec prireditve 04.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: 10.ZIMSKI POKAL PEŠ NA POHORJE
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR POHORJE POHORSKA ULICA 60 - NA SLEMENU 30
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD GT TEAM RIDER
Vodja zbiranja: JAUK MARJAN
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 11.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: TRŽNICA V KOPRU NA PRISTANIŠKI ULICI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMORSKI SEJEM D.O.O.
Vodja zbiranja: TURK MATJAŽ
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 15.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM V OREHOVCIH
Kraj: GORNJA RADGONA - GORNJA RADGONA
Podrobna lokacija: GASILSKI DOM OREHOVCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PGD OREHOVCI
Vodja zbiranja: EDŠID MARJAN
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 13.00 uri


Opis: DP SKOKIH Z MALE PONJAVE
Kraj: VRHNIKA - VRHNIKA
Podrobna lokacija: OŠ AM SLOMŠKA, POD HRUŠEVCO 33, VRHNIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GIMNASTIČNO DRUŠTVO VRHNIKA
Vodja zbiranja: STRNAD PETER
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - MLADINKE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA LOGATEC, ŠOLSKA POT 4A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT (ZVEZDA) LOGATEC
Vodja zbiranja: ZALAR ANDREJ
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 16.45 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: FUTSAL TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA U-15
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA VOLIČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN SLOVENSKE GORICE
Vodja zbiranja: STERGAR BOJAN
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKE TEKME
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: KOŠARKAŠKI TURNIR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KK LOGATEC
Vodja zbiranja: AZER ŠARIĆ
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 11.30 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: LIGA MALEGA NOGOMETA 2016/17
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA NAA HARDEKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD PUŠENCI
Vodja zbiranja: TUŠEK MIRAN
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLŠJI SEJEM-SEJEM STARIN
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG OB LJUBLJANICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA DOO
Vodja zbiranja: ČERNJAVIČ BOJAN
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 15.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME MLAD. LIGE U13-U19
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠKOFIJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA BRONX ŠKOFIJE
Vodja zbiranja: STANIČ ŽELJKO
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: METLIKA - METLIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ METLIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB METLIKA
Vodja zbiranja: GORIČANAC LJUBINKO
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: SLALOM IN VELESLALOM ZA U14 IN U16
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: POLIGON PODKOREN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SK ALPETOUR ŠKOFJA LOKA
Vodja zbiranja: DEKLEVA JANEZ
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 14.30 uri


Opis: SMUČARSKE TEKME
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE STARI VRH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMUČARSKI KLUB ALPETOUR ŠKOFJA LOKA
Vodja zbiranja: MATEK JAKA
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 12.00 uri


Opis: TEKME MLAJŠIH SELEKCIJ DP V FUTSALU
Kraj: TOLMIN - TOLMIN
Podrobna lokacija: DVORANA ŠC TOLMIN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN PUNTAR KNEŽA
Vodja zbiranja: KAVČIČ ALEŠ
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 18.30 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME VSEH EKIP ŠD MOKERC IG - MLADI
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24, IG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: ZIMSKA TEKAŠKA LIGA
Kraj: CERKNICA - CERKNICA
Podrobna lokacija: PARKIRIŠČE ZA KEGLJIŠČEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ALPOD
Vodja zbiranja: LIČEN JURE
Začetek prireditve 05.02.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 05.02.2017 ob 10.00 uri


Opis: 1 DRŽAVNA ROKOMOTNA LIGA - ŽENSKE MLADI
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: DVORANA ŠOLSKI CENTER IN OŠ LJUDSKI VRT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽRK AKLIMAT PTUJ
Vodja zbiranja: SMREKAR MATEJ
Začetek prireditve 06.02.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 06.02.2017 ob 21.30 uri


Opis: BENNY BENASSI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: CVETLIČARNA, KRANJČEVA 20
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: CVETLIČARNA D.O.O
Vodja zbiranja: GRGIČ SAŠA
Začetek prireditve 07.02.2017 ob 23.00 uri
Konec prireditve 08.02.2017 ob 07.00 uri


Opis: DOGODEK OB SLV. KULTURNEM PRAZNIKU
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: PREŠERNOV TRG - SPOMENIK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GLOSA - SINDIKAT KULTURE IN NARAVE SLOVENIJE
Vodja zbiranja: ŠUŠTAR MITJA
Začetek prireditve 07.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 07.02.2017 ob 13.00 uri


Opis: KULTURNO UMETNOSTNA VZGOJA
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: IKC ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KNJIŽNICA ŠENTJUR
Vodja zbiranja: GABER SAŠA
Začetek prireditve 07.02.2017 ob 08.30 uri
Konec prireditve 07.02.2017 ob 12.00 uri


Opis: PRIREDITEV V POČASTITEV SL. KULTURNEGA
Kraj: RIBNICA - RIBNICA
Podrobna lokacija: RIBNICA, KOLODVORSKA ULICA 17, DVORANA TVD PARTIZAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: P OBČINA RIBNICA
Vodja zbiranja: DOMEN ČAMPA MARINČ
Začetek prireditve 07.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 07.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: GLEDALIŠKE PREDSTAVE
Kraj: DOMŽALE - DOMŽALE
Podrobna lokacija: KULTURNEM DOMU RADOMLJE, PREŠERNOVA 43
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KULTURNO DRUŠTVO MLIN RADOMLJE, RADOMLJE, PREŠERNOVA 48
Vodja zbiranja: NINA MAV HROVAT
Začetek prireditve 08.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 08.02.2017 ob 20.00 uri


Opis: SHOD ODBORA 2014
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: MIKLOŠIČEV PARK
Vrsta zbiranja: JAVNI SHOD
Organizator: ZA ODBOR 2014
Vodja zbiranja: BUČAR DARJA
Začetek prireditve 09.02.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 09.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: 2.SLOVENSKA FUTSAL LIGA
Kraj: LJUBLJANA - VELIKE LAŠČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DOVRANA VELIKE LAŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB DOBREPOLJE
Vodja zbiranja: NOVAK DEJAN
Začetek prireditve 10.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 10.02.2017 ob 21.30 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 10.02.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 10.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME
Kraj: MURSKA SOBOTA - PUCONCI
Podrobna lokacija: ZELENA DVORANA PUCONCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ODBOJKARSKI KLUB PUCONCI
Vodja zbiranja: JANASIK DANILO
Začetek prireditve 10.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 10.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: POHOD OB POLNI LUNI
Kraj: RADOVLJICA - BOHINJ
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE VOGEL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GREGOR ŠILC S.P
Vodja zbiranja: ŠILC GREGOR
Začetek prireditve 10.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 10.02.2017 ob 23.00 uri


Opis: TEKME 3. DOL - ODBOJKA/SEZONA 16/17
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OŠ SOSTRO, CESTA II. GRUPE ODREDOB 47, LJUBLJANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: KUMER GREGOR
Začetek prireditve 10.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 10.02.2017 ob 21.30 uri


Opis: TURNIR V KARTANJU - IGRANJE ŠNOPSA
Kraj: MURSKA SOBOTA - ROGAŠOVCI
Podrobna lokacija: GOSTILNA FICKO PRI SV. JURIJU NA GORIČKEM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PODJETJE ZA INFORMIRANJE M. SOBOTA D.O.O.
Vodja zbiranja: ZAVAŠNIK SILVA
Začetek prireditve 10.02.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 01.00 uri


Opis: DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - KADETINJE
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA LOGATEC, ŠOLSKA POT 4A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK ADRIA TRANSPORT (ZVEZDA) LOGATEC
Vodja zbiranja: KOVAČEVIČ INES
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 13.45 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 15.30 uri


Opis: FLOORBALL ŠD BRLOG
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: ŠD TRATA-DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BRLOG
Vodja zbiranja: PREVODNIK FRANC
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 17.50 uri


Opis: FLOORBALL ŠD BRLOG
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: ŠD TRATA-DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BRLOG
Vodja zbiranja: PREVODNIK FRANC
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 17.50 uri


Opis: FUTSAL DRŽAVNO PRVENSTVO U-17
Kraj: LENART - LENART
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA VOLIČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN SLOVENSKE GORICE
Vodja zbiranja: STERGAR BOJAN
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: FUTSAL TEKME, POMLAD 2017
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 44/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD MLINŠE, MLINŠE 35
Vodja zbiranja: TRDIN PETER
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 20.30 uri


Opis: GLASBA OB BIFEJU - SMUČIŠČE GAČE
Kraj: ČRNOMELJ - SEMIČ
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE GAČE - KOMARNA VAS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ZAVOJ, KRALOVA 14, NOVO MESTO
Vodja zbiranja: STANKOVIČ ANŽE
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: GOSTJE LOKALA CORNER CAFFE POLZELA
Kraj: ŽALEC - POLZELA
Podrobna lokacija: TUŠ CENTER POLZELA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: IGIZ D.O.O
Vodja zbiranja: ŠČUREK LUKA
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 02.00 uri


Opis: I. DRŽAVNA ROKOMETNA LIGA - ŽENSKE KADE
Kraj: TUJ PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: ŠD DVORANA CENTER VOLKMERJEVA 19 IN ŠD OŠ LJUDSKI VRT, P
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: T ZRK AKLIMAT PTUJ
Vodja zbiranja: SMREKAR MATEJ
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: KOŠARKARSKE TEKME ŽENSKEGA DRUŠTVA JANI
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGAŠKA SLATINA
Podrobna lokacija: DVORANA JANINA, KIDRIČEVA ULICA 24
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: N KD JANINA
Vodja zbiranja: BASTAŠIČ DARINKA
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 16.30 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: KOŠARKAŠKE TEKME KK GROSUPLJE
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BRINJE, LJUBLJANSKE CESTA 40 A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KOŠARKAŠKI KLUB GROSUPLJE
Vodja zbiranja: GRUBELIČ SANDI
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 20.30 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: LIGA MALEGA NOGOMETA 2016/17
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA NAA HARDEKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD PUŠENCI
Vodja zbiranja: TUŠEK MIRAN
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: LIGA ROKOMETNA TEKMA
Kraj: KRŠKO - KRŠKO
Podrobna lokacija: ŠOLSKI CENTER KRŠKO
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB KRŠKO
Vodja zbiranja: GROŠELJ MARKO
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 20.30 uri


Opis: LOGAŠKO TEKMOVANJE V KEGLANJU 2016/17
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: KEGLJIŠČE RUDAR, RUDARSKA CESTA 6, TRBOVLJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KEGLJAŠKI KLUB RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: IZGORŠEK ZVONE
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: NOGOMETNE TEKME FUTSAL U17
Kraj: ŠMARJE PRI JELŠAH - ROGATEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ROGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB DOBOVEC
Vodja zbiranja: KOMEL ANDREJ PAVLE
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 19.30 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME
Kraj: LJUBLJANA - BREZOVICA
Podrobna lokacija: BALON, ŠOLSKA ULICA 15, BREZOVICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZOVICA
Vodja zbiranja: KUŠAR ALEŠ
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME 2. DOL-ZAHOD
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: OŠ FRANC ROZMAN STANE, PRUŠNIKOVA 85
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ODBOJKARSKI KLUB ŠENTVID
Vodja zbiranja: GARTNER BOŠTJAN
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 20.00 uri


Opis: ODP.PRVENSTVO SLO V BRAZILSKEM JIU-JITS
Kraj: I LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DVORANA EDVARDA PEPERKA NA LESKOŠKOVI ULICI 7 V LJUBLJAN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: U ŠD RDEČI OREL, HRASTJE 94, KRANJ
Vodja zbiranja: JULEVIĆ MERSIM
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: POHOD OB POLNI LUNI
Kraj: RADOVLJICA - BOHINJ
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE VOGEL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: GREGOR ŠILC S.P
Vodja zbiranja: ŠILC GREGOR
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 23.00 uri


Opis: PRIJAVA ROKOMETNIH TEKEM
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: TEKME ROKOMETNEGA DRUŠTVA KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GRČA KOČEVJE
Vodja zbiranja: POJE SONJA
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: PRVENSTVENA ROKOMETNA TEKMA
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: TEKMOVANJE ČLANSKE EKIPE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB VELIKA NEDELJA
Vodja zbiranja: KUMER PRIMOŽ
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: PRVENSTVENE ROKOMETNE TEKME MLAJŠE DEKL
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SEŽANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I ŽENSKI ROKOMETNI KLUB ANTRUM SEŽANA
Vodja zbiranja: PIRC MARKO
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 14.00 uri


Opis: REKREACIJSKA FLOORBALL LIGA MOL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DRENIKOVA ULICA 32
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FLOORBALL KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA
Vodja zbiranja: LEBINGER ANŽE
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 17.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME - STAREJŠE DEKLICE
Kraj: SEŽANA - SEŽANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SEŽANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ROKOMETNI KLUB ANTRUM SEŽANA
Vodja zbiranja: PIRC MARKO
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 15.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 1. B DEL MOŠKI
Kraj: LJUBLJANA - ŠKOFLJICA
Podrobna lokacija: ROKOMETNE TEKME V ŠPORTNI DVORANI ŠKOFLJICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ŠKOFLJICA
Vodja zbiranja: ZUPANČIČ IGOR
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: METLIKA - METLIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ METLIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB METLIKA
Vodja zbiranja: GORIČANAC LJUBINKO
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME RD ALPLES
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŽELEZNIKI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŽELEZNIKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RD ALPLES ŽELEZNIKI
Vodja zbiranja: RANT VILIJEM
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME RK GROSUPLJE
Kraj: A GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BRINJE, GROSUPLJE, LJUBLJANSKA CESTA 40
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GROSUPLJE
Vodja zbiranja: BOLJKA JANEZ
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME RK ČRNOMELJ
Kraj: ČRNOMELJ - ČRNOMELJ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA SREDNJE ŠOLE, KIDRIČEVA 18A, ČRNOMELJ
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMENI KLUB ČRNOMELJ
Vodja zbiranja: KAVŠEK ANDREJ
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: SLALOM IN VELESLALOM ZA U14 IN U16
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: POLIGON PODKOREN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SK ALPETOUR ŠKOFJA LOKA
Vodja zbiranja: JANEZ DEKLEVA
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 14.30 uri


Opis: TEKME 2.DRŽAVNE LIGE V ODBOJKI
Kraj: VELENJE - ŠOŠTANJ
Podrobna lokacija: TEKME 2.DRŽAVNE LIGE V ODBOJKI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽOK KAJUH ŠOŠTANJ,KAJUHOVA 8,ŠOŠTANJ
Vodja zbiranja: LAH ROBERT
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 3.DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE ŽENSKE
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ TONETA ČUFARJA, C.C.TAVČARJA 21, JESENICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD JESENICE OK MLADI
Vodja zbiranja: KOCOJEVIĆ BOJANA
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME DP MALADIH FUTSAL
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN BENEDIKT
Vodja zbiranja: ŠIJANEC ANDREJ
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKME MLAJŠIH KATEGORIJ V FUTSALU
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KOBARID
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST KOBARID
Vodja zbiranja: RUČNA IVAN
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 17.00 uri


Opis: TEKME V 2. SFL
Kraj: GROSUPLJE - IVANČNA GORICA
Podrobna lokacija: TEKME V 2. SFL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN-FUTSAL CLUB IVANČNA GORICA
Vodja zbiranja: GAČNIK JOŽE
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME V ODBOJKI
Kraj: PIRAN - PIRAN
Podrobna lokacija: TEKME V ODBOJKI V ŠD LUCIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD PIRAN
Vodja zbiranja: PAJEK BOGDAN
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: TEKME VSEH EKIP ŠD MOKERC IG - MLADI
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24, IG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME ČLANOV MOK KOČEVJE
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ ZBORA ODPOSLANCEV, TZO 28, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MOŠKI ODBOJKARSKI KLUB KOČEVJE, TZO 30, KOČEVJE
Vodja zbiranja: ČOKORILO VANJA
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: TURNIR V ELEKTRONSKEM PIKADU
Kraj: SLOVENSKA BISTRICA - MAKOLE
Podrobna lokacija: TURNIR V ELEKTRONSKEM PIKADU-MAKOLE OPEN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MAKOLE, MAKOLE 34
Vodja zbiranja: VANTUR MIHAEL
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 23.00 uri


Opis: VELESLALOM
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE BRSNINA PODKOREN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SD MENGEŠ
Vodja zbiranja: MAVER IZTOK
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 14.00 uri


Opis: ZIMSKI NOGOMETNI TURNIRJI
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JEZERO MEDVODE
Vodja zbiranja: VUČKOVIĆ DANILI
Začetek prireditve 11.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 11.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: 1.SLOVENSKA FUTSAL LIGA DO 13, 15 IN 19
Kraj: LJUBLJANA - VELIKE LAŠČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA VELIKE LAŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB DOBREPOLJE
Vodja zbiranja: NOVAK DEJAN
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 18.30 uri


Opis: 10.ZIMSKI POKAL PEŠ NA POHORJE
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR POHORJE POHORSKA ULICA 60 - NA SLEMENU 30
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD GT TEAM RIDER
Vodja zbiranja: JAUK MARJAN
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 11.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: TRŽNICA V KOPRU NA PRISTANIŠKI ULICI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMORSKI SEJEM D.O.O.
Vodja zbiranja: TURK MATJAŽ
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 15.00 uri


Opis: DVORANSKI NOGOMET U17 U19 U15
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: DVORANA TABOR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZJE
Vodja zbiranja: GAJSER VINKO
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 11.30 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 13.00 uri


Opis: FLOORBALL ŽENSKA SLOVENSKA FLOORBALL LI
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: DVORANA EDVARDA PEPERKA NA LESKOŠKOVI ULICI 7 V LJ.
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: G FLOORBALL KLUB OLIMPIJA LJUBLJANA, BRILEJEVA ULICA 22, LJU
Vodja zbiranja: BL LEBINGER ANŽE
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 12.30 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: LIGA MALEGA NOGOMETA 2016/17
Kraj: ORMOŽ - ORMOŽ
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA NAA HARDEKU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD PUŠENCI
Vodja zbiranja: TUŠEK MIRAN
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLŠJI SEJEM-SEJEM STARIN
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG OB LJUBLJANICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA DOO
Vodja zbiranja: ČERNJAVIČ BOJAN
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 15.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: METLIKA - METLIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ METLIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB METLIKA
Vodja zbiranja: GORIČANAC LJUBINKO
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRK MILLENIUM
Kraj: GORNJA RADGONA - RADENCI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADENCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽRK MILLENIUM SV. JURIJ OB ŠČAVNICI
Vodja zbiranja: NEUBAUER SONJA
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 13.30 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: S SKUPNIMI MOČMI ZA BOLJŠI JUTRI OTROK
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: OSNOVNA ŠOLA III MURSKA SOBOTA, TRSTENJAKOVA 73
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: DRUŠTVO ZVEZDNI OTROCI, ŠERCERJEVA 8, SLOVENJ GRADEC
Vodja zbiranja: KAVAŠ SAŠO
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: SLALOM IN VELESLALOM ZA U14 IN U16
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: POLIGON PODKOREN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SK ALPETOUR ŠKOFJA LOKA
Vodja zbiranja: JANEZ DEKLEVA
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 14.30 uri


Opis: SMUČARSKA TELMOVANJA ASK TRIGLAV KRANJ
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KRVAVEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ASK TRIGLAV KRANJ
Vodja zbiranja: HROBAT BORUT
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 12.00 uri


Opis: TEKME ROKOMETNEGA KLUBA GRČA KOČEVJE
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: CESTA NA STADION 7, RDEČA ŠPORTNA DVORANA KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB GRČA KOČEVJE
Vodja zbiranja: ŠKOTNIK GORAZD
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 14.00 uri


Opis: TEKME U19 SLOVENSKE FUTSAL LIGE
Kraj: ŠKOFJA LOKA - ŠKOFJA LOKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA TRATA ŠKOFJA LOKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB STRIPY
Vodja zbiranja: RAMOVŠ KRIŠTOF
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME VSEH EKIP ŠD MOKERC IG - MLADI
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24, IG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: ZIMSKI NOGOMETNI TURNIRJI
Kraj: LJUBLJANA - MEDVODE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA MEDVODE, OSTROVRHARJEVA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: NK JEZERO MEDVODE
Vodja zbiranja: VUČKOVIĆ DANILI
Začetek prireditve 12.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 12.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: GLEDALIŠKI ABONMA NASMEJMO SE
Kraj: KRANJ - CERKLJE NA GORENJSKEM
Podrobna lokacija: GLEDALIŠKE PREDSTAVE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: SMEJMO SE ZAVOD ZA KULTURNE DEJAVNOSTI CERKLJE NA GORENJSK
Vodja zbiranja: EM REHBERGER CERKVENIK JANJA
Začetek prireditve 16.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 16.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 17.02.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 17.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: PETKOVA PUMPA
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: PETKOVA PUMPA Z RADIJEM AKTUAL IN VESELJAK
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KRAMBERGER PETRA S.P.
Vodja zbiranja: KRAMBERGER PETRA
Začetek prireditve 17.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 05.00 uri


Opis: TEKME 2. SFL V FUTSALU
Kraj: ŠČE LJUBLJANA - VELIKE LAŠČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA VELIKE LAŠČE, ŠOLSKA ULICA 11, VELIKE LA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA VELIKE LAŠČE
Vodja zbiranja: PIRMAN ALEŠ
Začetek prireditve 17.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 17.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNEGA ROKOMETNEGA PRVENSTVA
Kraj: I 50 LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KRIM NA GALJEVICI, OB DOLENJSKI ŽELEZNIC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ROKOMETNI KLUB KRIM
Vodja zbiranja: GOLČMAN DEJAN
Začetek prireditve 17.02.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 17.02.2017 ob 21.30 uri


Opis: TURNIR V KARTANJU
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: PIZZERIJA IN GOSTILNA KRATOCHWILL M. SOBOTA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PODJETJE ZA INFORMIRANJE MURSKA SOBOTA
Vodja zbiranja: ZAVAŠNIK SILVA
Začetek prireditve 17.02.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 00.00 uri


Opis: 1. SLOVENSKA FLOORBALL LIGA
Kraj: VRHNIKA - VRHNIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ANTON MARTIN SLOMŠEK VRHNIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN BOROVNICA
Vodja zbiranja: PRISTAVEC ANŽE
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: 2 DRŽAVNA LIGA ZAHOD - ŽENSKE
Kraj: NOVO MESTO - NOVO MESTO
Podrobna lokacija: GERMOVA ULICA 4
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KEGLJAŠKO DRUŠTVO VODNJAK
Vodja zbiranja: SMREKAR BENO
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: 2.SLOVENSKA FUTSAL LIGA
Kraj: LJUBLJANA - VELIKE LAŠČE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DOVRANA VELIKE LAŠČE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FUTSAL KLUB DOBREPOLJE
Vodja zbiranja: NOVAK DEJAN
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 20.30 uri


Opis: DOBRODELNI VELESLALOM
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE KEKC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: LIONS KLUB BLED GOLF
Vodja zbiranja: VIDMAR KARMEN
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: GLASBA OB BIFEJU - SMUČIŠČE GAČE
Kraj: ČRNOMELJ - SEMIČ
Podrobna lokacija: SMUČIŠČE GAČE - KOMARNA VAS
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO ZAVOJ, KRALOVA 14, NOVO MESTO
Vodja zbiranja: STANKOVIČ ANŽE
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: GLEDALIŠKA PREDSTAVA
Kraj: RADLJE OB DRAVI - RIBNICA NA POHORJU
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ RIBNICA NA POHORJU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD STANE SEVER RIBNICA NA POHORJU
Vodja zbiranja: ZAPEČNIK JOŽEF
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 20.00 uri


Opis: JUDO TEKMA
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: TEKMOVANJE V JUDU, STAROSTNA SKUPINA OD U8-U16
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: JUDO KLUB RAVNE NA KOROŠKEM
Vodja zbiranja: GABROVEC ŽELJKO
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 08.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 20.00 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME
Kraj: LJUBLJANA - BREZOVICA
Podrobna lokacija: BALON, ŠOLSKA ULICA 15, BREZOVICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD BREZOVICA
Vodja zbiranja: KUŠAR ALEŠ
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: ODBOJKARSKE TEKME 2. IN 3. DOL
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠD GIB, DRENIKOVA 32
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO FITT ČRNUČE
Vodja zbiranja: KUMER GREGOR
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: PREDSTAVITEV MLADIH GLASBENIH TALENTOV
Kraj: RAVNE NA KOROŠKEM - RAVNE NA KOROŠKEM
Podrobna lokacija: KOMPLEKS ČEČOVJE ŠT. 5
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KD DRUGI ZVOKI
Vodja zbiranja: PISAR ANA
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 21.30 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 02.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME V NOGOMETU
Kraj: LOGATEC - LOGATEC
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA, ŠOLSKA POT 4A, LOGATEC
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: MŠKD DLAN NA DLAN
Vodja zbiranja: ŠVAJNCET MATJAŽ
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 23.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME-ROKOMET (ČLANICE)
Kraj: SEŽANA - HRPELJE-KOZINA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA V HRPELJAH
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPROTNO DRUŠTVO JADRAN BLUEMARINE
Vodja zbiranja: ŠKABAR BORUT
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 19.30 uri


Opis: RAZPORED NOG.TEKEM KLUBA KIX IZ AJDOVŠČ
Kraj: AJDOVŠČINA - AJDOVŠČINA
Podrobna lokacija: POLICE AJDOVŠČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: I KIX AJDOVŠČINA
Vodja zbiranja: POPOVIĆ MILOŠ
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME 2.DRL. POKALNA TEKMA
Kraj: MURSKA SOBOTA - MURSKA SOBOTA
Podrobna lokacija: OKOMETNE TEKME 2.DRL
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK POMURJE, MLADINSKA 3 M.SOBOTA
Vodja zbiranja: GOMBOŠI ANDREJ
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA
Kraj: METLIKA - METLIKA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ METLIKA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNI KLUB METLIKA
Vodja zbiranja: GORIČANAC LJUBINKO
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME SEZONE 2016 - 2017
Kraj: GORNJA RADGONA - RADENCI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA RADENCI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: RK AR/CONT G. RADGONA
Vodja zbiranja: RAUTER SAŠO
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ŽRK KOČEVJE 2016/2017
Kraj: KOČEVJE - KOČEVJE
Podrobna lokacija: NOVA ŠPORTNA DVORANA, CESTA NA STADION 7, KOČEVJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŽENSKI ROKOMETNI KLUB KOČEVJE
Vodja zbiranja: ARTNAK BIZJAK MIRA
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: ROKOMETNE TEKME ČLANSKE EKIPE
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 19.30 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: ROKOMETNO TEKMOVANJE V SEZONI 2016/17
Kraj: TRBOVLJE - TRBOVLJE
Podrobna lokacija: V DVORANI POLAJ TRBOVLJE NA ŠUŠTARJEVI KOLONIJI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ROKOMETNO DRUŠTVO RUDAR TRBOVLJE
Vodja zbiranja: SLADIČ ŽARKO
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 11.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME 2. DRŽAVNE LIGE ŽENSKE ZAHOD
Kraj: JESENICE - ŽIROVNICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA POD STOLOM V ŽIROVNICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN ŽIROVNICA
Vodja zbiranja: UDRIH ŠTEFAN
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 2. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE MOŠKI
Kraj: JESENICE - ŽIROVNICA
Podrobna lokacija: VEČNAMENSKA DVORANA STOL ŽIROVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: TVD PARTIZAN ŽIROVNICA
Vodja zbiranja: BLAZNIK ROK
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 19.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 21.00 uri


Opis: TEKME 2. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE ŽENSK
Kraj: GROSUPLJE - GROSUPLJE
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BRINJE, GROSUPLJE, LJUBLJANSKA CESTA 40A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: E ODBOJKARSKO DRUŠTVO FLIP-FLOP
Vodja zbiranja: POTOKAR MARKO
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 17.30 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: TEKME 3. DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE-MOŠKI
Kraj: NOVA GORICA - NOVA GORICA
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ PRVAČINA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO GO ŠPORT
Vodja zbiranja: STANIČ MATJAŽ
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 20.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 23.00 uri


Opis: TEKME 3.DRŽAVNE ODBOJKARSKE LIGE ŽENSKE
Kraj: JESENICE - JESENICE
Podrobna lokacija: TELOVADNICA OŠ TONETA ČUFARJA, C.C.TAVČARJA 21, JESENICE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD JESENICE OK MLADI
Vodja zbiranja: KOCOJEVIĆ BOJANA
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 20.00 uri


Opis: TEKME II.FUTSAL LIGE NZS
Kraj: PTUJ - PTUJ
Podrobna lokacija: DVORANA ŠC PTUJ, VOLKMERJEVA 19
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD FUTSAL CLUB PTUJ
Vodja zbiranja: DRLJAČA GORDANA
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME VSEH EKIP ŠD MOKERC IG - MLADI
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24, IG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: TRIGLAVSKA TRŽNICA
Kraj: RADOVLJICA - BLED
Podrobna lokacija: LJUBLJANSKA 27 INFO CENTER NA BLEDU
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: POGAČNIK MILENA S.P
Vodja zbiranja: POGAČNIK MILENA
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 12.00 uri


Opis: USTVARJALNICE Z MANJO KOREN KODELE
Kraj: ŠENTJUR PRI CELJU - ŠENTJUR
Podrobna lokacija: IKC ŠENTJUR
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KNJIŽNICA ŠENTJUR
Vodja zbiranja: GABER SAŠA
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 12.00 uri


Opis: ŠPORTNA PRIREDITEV - TURNIR V FLOORBALL
Kraj: IDRIJA - IDRIJA
Podrobna lokacija: TEKME 1. SLO. FLOORBALL LIGE, MODRA DVORANA IDRIJA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: FLOORBALL KLUB ŽIRI, LOŠKA C. 1, 4226 ŽIRI
Vodja zbiranja: MLINAR PRIMOŽ
Začetek prireditve 18.02.2017 ob 00.00 uri
Konec prireditve 18.02.2017 ob 23.59 uri


Opis: 10.ZIMSKI POKAL PEŠ NA POHORJE
Kraj: MARIBOR - MARIBOR
Podrobna lokacija: MARIBOR POHORJE POHORSKA ULICA 60 - NA SLEMENU 30
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD GT TEAM RIDER
Vodja zbiranja: JAUK MARJAN
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 09.30 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 11.00 uri


Opis: BOLJŠI SEJEM
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: TRŽNICA V KOPRU NA PRISTANIŠKI ULICI 2
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: PRIMORSKI SEJEM D.O.O.
Vodja zbiranja: TURK MATJAŽ
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 15.00 uri


Opis: DP U19
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA SV.TROJICA
Vodja zbiranja: KOS SOMON
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 17.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 18.30 uri


Opis: DRŽAVNO PRVENSTVO V FLOORBALLU
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: DP V FLOORBALU U9, U11, U13 IN U16
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD ZELENCI
Vodja zbiranja: BRAJIČ ROLAND
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 09.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: FUTSAL LIGA
Kraj: LENART - BENEDIKT
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA BENEDIKT
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA BENEDIKT
Vodja zbiranja: ŠIJANEC ANDREJ
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 14.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 16.30 uri


Opis: FUTSAL TEKME, POMLAD 2017
Kraj: ZAGORJE OB SAVI - ZAGORJE OB SAVI
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ZAGORJE, C. 9. AVGUSTA 44/A
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD MLINŠE, MLINŠE 35
Vodja zbiranja: TRDIN PETER
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 19.00 uri


Opis: LEDENO KRALJESTVO
Kraj: JESENICE - KRANJSKA GORA
Podrobna lokacija: SOTESKA MLAČCA MOJSTRANA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD LEDNIH PLEZALCEV MOJSTRANA
Vodja zbiranja: SKUMAVC PAVEL
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: NEDELJSKI BOLŠJI SEJEM-SEJEM STARIN
Kraj: LJUBLJANA - LJUBLJANA
Podrobna lokacija: BREG OB LJUBLJANICI
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: EURO VARIA DOO
Vodja zbiranja: ČERNJAVIČ BOJAN
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 07.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 15.00 uri


Opis: PRVENSTVENE TEKME MLAD. LIGE U13-U19
Kraj: KOPER - KOPER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠKOFIJE
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KLUB MALEGA NOGOMETA BRONX ŠKOFIJE
Vodja zbiranja: STANIČ ŽELJKO
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 12.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNEGA PRVENSTVA V FUTSALU U19
Kraj: SEVNICA - SEVNICA
Podrobna lokacija: TRG SVOBODE 42, ŠPORTNA DVORANA SEVNICA
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN SEVNICA
Vodja zbiranja: LISEC MARKO
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 13.30 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 16.00 uri


Opis: TEKME DRŽAVNIH LIG ZA ML. SELEKCIJE
Kraj: LJUTOMER - LJUTOMER
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA ŠIC IN OŠ IVANA CANKARJA LJUTOMER
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠD KMN METEORPLAST
Vodja zbiranja: SAŠA MAKOTER
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 12.00 uri


Opis: TEKME MLAJŠIH KATEGORIJ V FUTSALU
Kraj: TOLMIN - KOBARID
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA KOBARID
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN OPLAST KOBARID
Vodja zbiranja: RUČNA IVAN
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 18.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 22.00 uri


Opis: TEKME MLAJŠIH SELEKCIJ DP V FUTSALU
Kraj: TOLMIN - TOLMIN
Podrobna lokacija: DVORANA ŠC TOLMIN
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KMN PUNTAR KNEŽA
Vodja zbiranja: KAVČIČ ALEŠ
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 16.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 17.30 uri


Opis: TEKME VSEH EKIP ŠD MOKERC IG - MLADI
Kraj: LJUBLJANA - IG
Podrobna lokacija: ŠPORTNA DVORANA OŠ IG, TROŠTOVA ULICA 24, IG
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: ŠPORTNO DRUŠTVO MOKERC - IG
Vodja zbiranja: AMBROŽ ANDREJ
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 10.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 18.00 uri


Opis: VALENTINOV KONCERT
Kraj: CELJE - DOBRNA
Podrobna lokacija: KULTURNI DOM
Vrsta zbiranja: JAVNA PRIREDITEV
Organizator: KUD DOBRNA
Vodja zbiranja: RAMŠAK DARJA
Začetek prireditve 19.02.2017 ob 15.00 uri
Konec prireditve 19.02.2017 ob 19.00 uri


Naša spletna stran uporablja piškotke. Ali se strinjate, da na vaš računalnik naložimo piškotke?

Želim izvedeti več.